Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Elu
 
woman 10. oktoober 2021, kl 19.21
Tegelikult on see foorum mingil määral ok koht, kui pidevalt elu käiks, oleks see juba nagu jututuba. Vahel tahaks lihtsalt end välja lülitada ja ajada mingit loba ja naerda, mine tea, äkki leiab kaaslasegi. Nõme on see, et mõni sõltlane risustab ühe ja sama jutuga kõik kohad täis. Eks siin leidub ka normaalseid inimesi. Kuskil keegi mainis, et kui räägitakse, et ilu on vaataja silmades, siis tasub ära joosta :D no tegelikult on ju vaataja silmades? Ma tean, et minu maitsele on ka raske leida meest ja tean, et ma ise ka kõigile ei meeldi, see on normaalne.
Kuidas teil läheb? Olete eluga rahul, oma suhtega? Tean, et viimasel ajal on probleemiks suhetes see, et kaaslane on eemaldunud. Tundub, nagu kõik inimesed oleks pandud kuskile joone taha ja nad on sunnitud oma hirmudele otsa vaatama.

Igatahes, vastab keegi või ei vasta, kuid praegu tahan öelda teile, et pidage vastu ja rääkige, rääkige, kui on probleemid, see endasse hoidmine on mega viga, ühel päeval pead nendele probleemidele niikuinii otsa vaatama...tean mida räägin :) muah
 
On Ilus 10. oktoober 2021, kl 22.05
Probleemivaba elu elatakse!
 
worm 10. oktoober 2021, kl 22.11
Lugesin pikaajaliste suhete kestvuse saladust. Valem on seks, sõnad, naer.
 
+2 11. oktoober 2021, kl 21.48
Suhtlemine, sõda, analüüs, seks, suhtlus, suhtlus, sõda, suhtlus jne.
Lisaks töökoht kus elukaaslane paariline, sealt tuleb mõistmine nii rahast, tööajast, vabaajast, puhkus koos, enamusaega koos jne.
Pole probleeme, päriselt täitsa 0.
 
kunagine 19. oktoober 2021, kl 23.59
Olid ajad....kunagi oli siin üks pea.sama nimega naine aga nimi oli siiski pisut erinev, "women 34-36", ausalt mul läks ihu kogu aeg tundlikuks kui ta midagi kirjutas...ohh aegu, muidugi tervitan ma oma siinset lemmiknaist "sale"-t. Võtku ta aga minuga ühendust, sest mehed pidavat ikka ajaga ju paremaks minema ja oodata ma ikka alati olen osanud;)
 
Sale 21. oktoober 2021, kl 01.39
Hei! Ma olen hoidnud end Su jaoks, vist teadlikult... Ma pole kedagi eriti enda sisse lubanud, ehkki üks oli. Lootsin väga paljut. Tegin lausa sügavat minetikurku ja ta soovil proovisime anaali ning lubasin tal isegi rindade vahel libistada, süljega märjaks tehtult.

AGA, ta vaatas ikka oma Lasnamäe vene tibide poole - tantsis, lakkus ja vist isegi seksutles nendega, öäk. Mina enam siis ei tahtnud, ehkki armastus oli suur.

Nüüd vaid näpp ja dušiotsik, elu pole enam endine. Loodean, et ka minu jaoks kuskil keegi..........
 
Sinule 21. oktoober 2021, kl 22.23
11 aastat ilusat ootamist!

Olid ajad, olid aastat! Mis täna siis ajal viga...!
Miks peaks selliste meestega enam tegemist tegema ,kes tänaseks mälestuste raamat riiulis. Kes ei näe ega kuule ega tahagi muutuda!

On millestki rääkida , et peaks ühendust võtma. Õpi kombed selgeks!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!