Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Otsin meest, vist ebamaist. Kuid ma naine, kes ikka võlub keskit teist. :)
 
Maarja, Eesti väikelinnast 21. oktoober 2021, kl 01.42
Hei! Ma olen hoidnud end kellegi jaoks, vist teadlikult... Ma pole kedagi eriti enda sisse lubanud, ehkki üks oli. Lootsin väga paljut. Tegin lausa sügavat minetikurku ja ta soovil proovisime anaali ning lubasin tal isegi rindade vahel libistada, süljega märjaks tehtult.

AGA, ta vaatas ikka oma Lasnamäe vene tibide poole - tantsis, lakkus ja vist isegi seksutles nendega, öäk. Mina enam siis ei tahtnud, ehkki armastus oli suur.

Nüüd vaid näpp ja dušiotsik, elu pole enam endine. Loodean, et ka minu jaoks kuskil keegi..........
 
Kuule Maarja 21. oktoober 2021, kl 07.59
Kui sa mõtlesid seda tõsiselt siis võtame menetlusse?!
 
28m 21. oktoober 2021, kl 09.44
Maarja kirjuta. Olen ise tallinnast. Sportlik ja seltskondlik
 
ei noh 21. oktoober 2021, kl 14.00
mingi vinniline teismeline teeb lolli teema ja mehed kohe sillas. on siin ilmas ikka tobusid
 
kamaeit 21. oktoober 2021, kl 16.58
olen neid kitsaste õlgade ja punnis kõhuga sportlike näinud ja ei mõista neid.
 
Irw! 21. oktoober 2021, kl 17.23
Rosína-Alu on rosína-Alu, rosin püksis ja rosin lontis kõrvade vahel. Ainult see rosin, mis tal kannikate vahelt tilbendab on rohkem luuavõru moodi. Aga noh, pole ju ime, et rosin on selline, kui tursked rosinaprõmmijad mitukümmend aastat seda oma spermapeldikuna kasutanud on. Irw!!!
 
Maarja, Eesti väikelinnast 24. oktoober 2021, kl 02.14
See pole libateema. Endiselt, mõistlikku meest silmapiiri pole. Ja endiselt näpp, duššiotsiku võimsus + veel deodoka pudel tupsis, hambaharja vars teinekord ka libestatult wink-wink pool-sygaval anuškas... Ja orku tuleb! Päikest! ;)
 
To Maarja 27. oktoober 2021, kl 23.28
Vuhisen nagu sügistuul mõõda Eestimaa väikelinnu ja ei kusagil Sind!
 
Maarja K. 28. oktoober 2021, kl 01.15
See nv orkutasin juba ära. Oma näpuga, ka anuškas. Mõncke oli. Meest tea, kas enamp tahangi... Need tahavad ei tea mida, aga mina tahaks head lihtsat rahulikku elu. Mingi seksisutsaka pärast piinelda, ei. Siis peaks juba ilgemahea pakkumine olema, ntx et kepiks mind terve õhta ja nv takkaotsa. Aga paljud hylgeks end söönd mehed ju ei jäksa, tavaliselt. On erandeid??
 
Maarja K. 01. november 2021, kl 11.30
Niggu mind kui emissiga, ütle mis minu viddul viga.
 
tinder 01. november 2021, kl 11.42
Maarja, Tinderist leiad mehe kiirelt.
 
tinder ei aita 01. november 2021, kl 12.36
kui inimesel on vaimsed probleemid ja treib siin debiilseid teemasid
 
tinder 01. november 2021, kl 14.02
tinder ei aita Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kui inimesel on vaimsed probleemid ja treib siin debiilseid teemasid
Tinderist leitab mehe, debiilsed teemad ja seiklused, kui juba rahunetakse ja on läbi proovitud, pannakse tited kõhtu.
 
Uudis himulik 01. november 2021, kl 14.47
Kuidas need pannakse, millega?? Kas saaks palun lähemat selgitust?!
 
himulik uudisele 01. november 2021, kl 15.01
Mehe ja naise suguühte tulemusena. Mees paneb armastuse seemne kasvama ja sellest tuleb küpse vili ja kui hästi läheb, tuleb järgmine vili ja siis veel, nii palju, kui keegi lapsi soovib.

Ega kurg neid ju ei too :)
 
tinder ei aita 01. november 2021, kl 15.02
tinderis on võimalik leida kaaslane tõesti, aga siin tegemist vaimselt haige mehega, kes lihtsalt risustab keskkonda. selline saaks abi vaimuhaiglast, aga sinna ta ei lähe.
 
tinder aitab 01. november 2021, kl 15.05
...mida räägivad paarikesed kulisside taga, ega seda me ju ei tea, see on palju rõlgem kui siit võib lugeda. Kui soovid nunnasid ja munkasid kuulda, siis pead kloostrisse minema.
Tinderist leiab just seda, mida otsib.
 
Uudis himulik 01. november 2021, kl 15.47
Aga täpsemalt palun kas saaks (ise täitsa noor ja pole proovinud)… :( Et mis kuhu läheb ja kas on vaja niisutust (olen kuulnud) või see kuidagi ise läheb sujub ja toimib.
 
himulik uudisele 01. november 2021, kl 16.05
Küll õige mehega proovid esimest korda :)
 
Uudis himulik 01. november 2021, kl 23.53
No ma ei tea, kutti mul veel pole. Sõbrannadelt olen kuulnud ja ise lugenud, et mehed tahavad teha naisterahvastega hirmsaid asju. Mingeid deepthroate, cunnilingust, analingust, eesnäärme massaaže, mingit atni või atmi (ma ei tea mis need tähendavadki), isegi anaalset seksi jne, sado-masot. Hirm tuleb nahka, kui kõigele sellele mõelda. Ise tahaks kõigepealt lihtsalt jalutada, käest kinni hoida, tantsida võib-olla suudelda. Aga muu kohe kõik need väljendid hirmutavad väga ära, mida lugenud ja kuulnud.
 
Kuradi seemendamis vôlas olev rahuldamata naine vôi spermi purskeid tagasi hoidnud vinniline teismepoiss 02. november 2021, kl 06.10
Lôôrita nyyd mônckelt - miss tahad? No wittu?”

Vôi sis màrgund duppe!!
 
uudisele 02. november 2021, kl 21.17
Uudis himulik Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> No ma ei tea, kutti mul veel pole. Sõbrannadelt ol
> en kuulnud ja ise lugenud, et mehed tahavad teha n
> aisterahvastega hirmsaid asju. Mingeid deepthroate
> , cunnilingust, analingust, eesnäärme massaaže, mi
> ngit atni või atmi (ma ei tea mis need tähendavadk
> i), isegi anaalset seksi jne, sado-masot. Hirm tul
> eb nahka, kui kõigele sellele mõelda. Ise tahaks k
> õigepealt lihtsalt jalutada, käest kinni hoida, ta
> ntsida võib-olla suudelda. Aga muu kohe kõik need
> väljendid hirmutavad väga ära, mida lugenud ja kuu
> lnud.

Jõuga kurku suruvat kutti ei peagi olema. Kutid tulevad ja lähevad, härrasmehe leidmine on teine tera.
 
Tavaline naine 03. november 2021, kl 18.51
Tihti nii, et kui klubi-kuti või suvakaga voodisse jõutud, nii tunnen survet pärakale või lupsab süljemärg näpp sinna.. :( Kas enamus mehi muust enam ei mõtlegi? Anal-porri vahtimise tulemus ehk...
 
ebatavakisele naisele 03. november 2021, kl 19.02
Tavaline naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tihti nii, et kui klubi-kuti või suvakaga voodisse
> jõutud, nii tunnen survet pärakale või lupsab sül
> jemärg näpp sinna.. :( Kas enamus mehi muust enam
> ei mõtlegi? Anal-porri vahtimise tulemus ehk...

tavaline naine ei lähe TIHTI klubist meestega voodisse
 
Mehka A 04. november 2021, kl 01.36
Meil Ida-Virus ûhel läbrakal juhtus nii, et ûks peoline kaanis end pildituks ja jäi sauna eesruumi magama. Jàrgmise pàeva lôunal selgus, et grupp joomasôpru (naisi peol vàga polnd) olid tyybi urruaugu spermilöga kordamööda tàis raiund. Höhöö, kuis selline ommuku-ylläts meeldiks? Tiba rôve wä…
 
Mehka A 04. november 2021, kl 01.38
Point, et urrukas meeldib ka need-mees wariandis!
 
Wariandid 04. november 2021, kl 06.55
Mehka A Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Meil Ida-Virus ûhel läbrakal juhtus nii, et ûks pe
> oline kaanis end pildituks ja jäi sauna eesruumi m
> agama. Jàrgmise pàeva lôunal selgus, et grupp joom
> asôpru (naisi peol vàga polnd) olid tyybi urruaugu
> spermilöga kordamööda tàis raiund. Höhöö, kuis se
> lline ommuku-ylläts meeldiks? Tiba rôve wä…
Suguhaiguste kontrollis käidud?
sbemleeesse 18. aprill 2022, kl 15.57
Seksi tutvumissaidid - https://tonzes.com/sexdatingee.htm Soovitan.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!