Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
32a Tallinna mees
 
John 16. detsember 2021, kl 12.47
Tere,

Olen kena välimusega sportliku kehaehitusega 32a pealinna mees- 185cm pikk, 84kg. Ei suitseta ega tarbi alkoholi. Sooviksin leida vallatu endast vanema pealinna naise(38-55a), kellega aeg-ajalt argimured unustada ja nautida üksteist. Soov oleks ka massaažikoolitustel õpitut praktiseerida.Kui on huvi, kirjuta mulle. Tutvume esmalt üksteisega, vahetame pilte, kohtume näiteks kohvikus ja vaatame, kas on ka füüsilist tõmmet...Kui on huvi, kirjuta, eks näis seda, kas klapime või mitte.
 
Nadja, penskar 17. detsember 2021, kl 04.15
Käisin hiljuti betoonivalamise koolitusel. Kas tahad minuga seda harjutada? Kohvi ei joo, seega kohtuks kohe ehitusplatsil? Kirjad ja pildid võta muidugi kaasa, raha ka kui sul seda on.
 
Nadja, penskar 17. detsember 2021, kl 04.19
A, ja see ka veel, et kui sul midagi ei klapi, siis kellu on alati abiks ja küll me edaspidi klapime. Musi püksi!
 
Eevatytar 17. detsember 2021, kl 12.04
Ma heameelega seksin, aga olen veidi kiiksuga - nimelt meeldib mulle anaal ja vahel ka grupiseks. Kui see sulle oki-doki, siis võime klappida. Eeldan, et lakud mind taevasse ka vahetevahel, kui vahedel vahed vahel on… :P
 
reptiil 18. detsember 2021, kl 05.13
teate, lapiku maa seisukohalt on kõigil kama, kus teie pragu momendil asub
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!