Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
uueaasta soov
 
Artur Kandjavarvas 30. detsember 2021, kl 20.00
Selle aasta tippsündmus? No vot ütle siis milline see oli. Koroona on olnud kahe viimase aasta tippsündmuste koondnimetus. Kõik on selle totaka viirusega seotud. Head pole see midagi toonud, ainult halba. Selles valguses võiks öelda küll, et viimane Tartus käik ei muutnud enam midagi hullemaks ja on minu selle aasta tippsündmus.
 
Alu 30. detsember 2021, kl 20.11
Juula,

kas kaardid muidu selle ka ära näitavad, kes vaxineeritud on?

M50+ ajab sellist pastat, et ta peaks kindlasti olema. Teaduspõhine värk ikkagi, mis pidi ära hoidma järgnevad lained ja enneaegsed surmad:D
 
M50+ 30. detsember 2021, kl 20.17
Alu, Sind aitab haigestumise puhul Vooglaid?
 
Alu 30. detsember 2021, kl 20.17
Juula Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> On teil sellest lõppevast aastast midagi erilist m
> eelde jäänud?
> Mul on see aasta olnud nagu Ameer
> ika mäed. Nii palju sündmusi ja proovilepanekuid ü
> he aasta jooksul pole mul ammu olnud, kui sel lõpp
> eval 2021. aastal.

Ilus ja kuum suvi oli, parem, kui hispaanias on.
Tõenäoliselt jääb see aasta veel meelde sellega, kui ärapööranud olid kõik väärtushinnangud ja tõepõhisus.
 
Alu 30. detsember 2021, kl 20.20
M50+ Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Alu, Sind aitab haigestumise puhul Vooglaid?

Et vaxineeritud lähevad haiglaravile ja teised vooglaiu juurde? Ilma süstita arsti juurde asja pole?
 
M50+ 30. detsember 2021, kl 20.27
Ma pidasin silmas seda, et kui sul mõni terviserike, siis lähed arsti juurde ja usaldad neid, aga nüüd vaktsineerimisel ei usalda arste? On selline haritud inimese mõtteviis?
 
n45 30. detsember 2021, kl 20.30
M50+ sellega on see lugu, et kui ei tea tagamaid, siis tundub see jah uskumatu :)
 
Alu 30. detsember 2021, kl 20.33
Pole jooksnud iga terviserikkega arsti juurde-omal ka pea otsas. Sul aga ei paista olema või miks muidu on vaja toonitada haritusega?
 
M50+ 30. detsember 2021, kl 20.34
Mis tundub uskumatu? Sa ka pole vaktsineeritud?
 
M50+ 30. detsember 2021, kl 20.36
Alu, Sa oled see "oma peaga" mõtlev ekrelane?
 
n45 30. detsember 2021, kl 20.38
Õnneks ei ole jah :D
 
n45 30. detsember 2021, kl 20.40
Inimese vaba valik, mis ta oma kehaga teeb, sellepärast ei pea ühte teisest halvemaks pidada.
 
Alu 30. detsember 2021, kl 20.41
Ära nüüd hüppa selle ekrega midagi, murrad nii oma teise jala ka veel ära. Ei arva ekrest midagi, nad ju näitasid millised sossepad on, nagu ka mitte reformirottidest.
Ülelüldse peaks olema see vaktsineerimise küssa selline, et igaühe oma asi, kas teeb või mitte, nagu see alguses lubati nii arstide, teadlaste kui ka valitsuste poolt.
Ehk siis, kui mina selle võlujõudu ei usu, hoiavad m50+ taolised oma supimulgu ilusti kinni ja usuvad palju jaksavad. Süstige ennast edasi, teile sobib see ja vajate seda.
 
M50+ 30. detsember 2021, kl 20.46
Alu, Su olemus tuli nüüd ilusti välja ja tegi tutvumise palju kergemaks :)
 
Alu 30. detsember 2021, kl 20.48
Sul oli plaanis tutvuda minuga või? Mulle küll mehed pinget ei paku...
 
M50+ 30. detsember 2021, kl 20.50
Sa lähed kergel keema ja muutud labaseks.
 
Alu 30. detsember 2021, kl 20.51
VB sellest, et pole haritud tuim tükk?
 
Juula 30. detsember 2021, kl 20.53
Poksimatš käib ja võitjaid pole.
 
M50+ 30. detsember 2021, kl 20.55
Juula, Sina oled vaktsineeritud?
 
Artur Kandjavarvas 30. detsember 2021, kl 20.56
Ja nüüd, kui konkurendid on peene manipulatsooniga omavahel tülli aetud, algab minu etteaste. Tüdrukud, hakkame plaani pidama?;)
 
Alu 30. detsember 2021, kl 20.58
Juula,

ega polegi. 1 asi on selle koroona juures hea-ta on välja toonud kitsarinnalised ja silmakirjalikud inimesed. Mul oleks piinlik langeda nii madalale, et räägin vaxineerimisest kui viiruse kaitsest ja lähen seda tegema põhjusel, et vaba olla ja kohvikus käia.
 
M50+ 30. detsember 2021, kl 20.59
Artur, siin pole midagi keerulist. n45-l ja Alul pole kohvikutesse asja ja nemad lähevad kevadel Vabaduse platsile Tõnis Mäge kuulama, mina ja Juula läheme kohvikusse:)
 
n45 30. detsember 2021, kl 21.01
Artur, hea nali :D
 
Juula 30. detsember 2021, kl 21.01
M50+ Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Juula, Sina oled vaktsineeritud?
Ei, ma olen põdenud.
Olen allergiline isegi tavalisele paratsetamoolile. Isegi südamelihase põletikku ja muid antibiootikume vajavaid tõsiseid haigusi ravib perearst mul mee ja raviteedega. Muidu on kiirabi ja fataalne lõpp.
 
Alu 30. detsember 2021, kl 21.02
Artur,

MIna hoian Sulle pöidlaid;)
 
Juula 30. detsember 2021, kl 21.03
Ma just mütlesin ennist sama, kui Artur.:)
 
Alu 30. detsember 2021, kl 21.03
Juula Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> M50+ Kirjutas:
> --------------------------------
> -----------------------
> > Juula, Sina oled vakt
> sineeritud?
> Ei, ma olen põdenud.
> Olen allerg
> iline isegi tavalisele paratsetamoolile. Isegi süd
> amelihase põletikku ja muid antibiootikume vajavai
> d tõsiseid haigusi ravib perearst mul mee ja ravit
> eedega. Muidu on kiirabi ja fataalne lõpp.

Nüüd vaatab m50+ küll, et mis matside hulka ta sattunud on-Juula, vaktsiinist saadav kasu on ju kordades suurem, kui sellest tulenevad tervisehäired?!
 
M50+ 30. detsember 2021, kl 21.09
Alu, Sul ei ole vaja midagi minule tõestada, tõesta parem meie tuntud arstidele ja teadlastele, et nemad eksivad, kui paluvad inimestel ennast vaktsineerida.
Mina ei vaktsineerinud ennast passi pärast, vaid esimesel võimalusel juunis, kui võimaldati 50+ vaktsineerimist.
 
M50+ 30. detsember 2021, kl 21.14
Juula, ma mõistan Sinu olukorda ja kahju, et Alu selle üle ilgub.
 
Alu 30. detsember 2021, kl 21.16
Olgu, rahu. Ka minul oli siis mõttes ja päriselt ka ennast kaitseks ära vaxineerida-järgmine laine tuli ju nkn. Kuid sellele mõeldes jäin ootele ja vaatama, et mis saab edasi, vaxiinid peaks ju kaitsma ja asja ära hoidma. Vastupidiselt sellele andis paar tuttavat inimest üldse otsad peale esimest süsti ja nakatumiste arv sama viirusega oli suurem, kui aasta enne vaxiine.
Seejuures-50+ usub nüüd ilusti edas ega pane pahaks, kui teised ja mõned ei usu. Kellel on usk ja kes on usklik.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!