Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
uueaasta soov
 
Alu 30. detsember 2021, kl 21.18
M50+ Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Juula, ma mõistan Sinu olukorda ja kahju, et Alu s
> elle üle ilgub.

Kust sa seda võtad, et ma Juula üle ilgun, soovmõtlemine või??
 
M50+ 30. detsember 2021, kl 21.22
Alu, ma endiselt soovitan diskuteerida arstide ja teadlastega. Nende jutt sellest, et vaktsiin kaitseb raskest haigestumisest jne on enamasti väga lihtsalt ja selgelt arusaadav.
Sinu väited sellest, et vaktsineerisid ja surid, pole usutav ja on "naised saunas rääkisid" tasemel
 
n45 30. detsember 2021, kl 21.24
Kas keegi projekti on kunagi kirjutanud? Tahaks hirmsasti seda reaalselt lugeda ja näha.
 
Artur Kandjavarvas 30. detsember 2021, kl 21.24
Kui päris aus olla, siis ma ei ole kindel, kas ma oleks teind need vaxid või mitte, kui töökohalt poleks survet tulnud. Ilmselt oleks kah vähe aega vaadanud ja kuulanud. Aga ameti päälik andis suht otseselt mõista, et läheb koondamiseks ja esmavalituiks osutuvad teadagi kes. Samas, mind need vaxid ei päästnud sellegi poolest. Exeli tabel tegi oma töö. Seepärast ma usinasti koolipinki hetkel nühingi.:)
 
Alu 30. detsember 2021, kl 21.25
Sulle on, mulle täiesti arusaamatu tänases valguses. Jätame nüüd selle teema. Ei käinud matustel, kus maeti saunanaisi.
 
Alu 30. detsember 2021, kl 21.30
N45,

aga miks keegi peaks andma sulle lugeda projekti, millega sul mingitki pistmist pole?:)
 
n45 30. detsember 2021, kl 21.34
Kui ma nüüd siin mõtlema jäin, siis see teema arenes nagu film. Alguses kõik a la tutvuvad, äge adrenaliin on sees võõrad mehed naised, keegi kedagi ei tea, fantaasia tõuseb. Siis aeg edasi, tekivad teemad ja kui tuleb tundlik teema, kisub pingeliseks, mõned langevad välja...küsimus, kes jääb filmi lõpus ellu :D
 
Alu 30. detsember 2021, kl 21.36
Teema autor peab ellu jääma. Teised siis vastavalt vajadusele:D
 
Juula 30. detsember 2021, kl 21.36
Artur Kandjavarvas Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kui päris aus olla, siis ma ei ole kindel, kas ma
> oleks teind need vaxid või mitte, kui töökohalt po
> leks survet tulnud. Ilmselt oleks kah vähe aega va
> adanud ja kuulanud. Aga ameti päälik andis suht ot
> seselt mõista, et läheb koondamiseks ja esmavalitu
> iks osutuvad teadagi kes. Samas, mind need vaxid e
> i päästnud sellegi poolest. Exeli tabel tegi oma t
> öö. Seepärast ma usinasti koolipinki hetkel nühing
> i.:)


Usu, sul on õpinguist ainult kasu. Kui mitte kohe, siis peagi saad aru, kui suur ja positiivne mõju neil su elule on.
 
n45 30. detsember 2021, kl 21.38
Ma olen see Tomb Raideri Lara Croft :D
 
Juula 30. detsember 2021, kl 21.38
Elu ongi nagu film.
 
Juula 30. detsember 2021, kl 21.39
n45 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma olen see Tomb Raideri Lara Croft :D


Nii et sul on põnevus- ja seiklusfilm.:)
 
Alu 30. detsember 2021, kl 21.40
Pakuks, et pigem teater. Kõik toimub ju elusalt, mitte katkenditena kangal.
 
Juula 30. detsember 2021, kl 21.42
Pigem varjuteater varikujudega.
 
Alu 30. detsember 2021, kl 21.45
Juula Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Pigem varjuteater varikujudega.

Tsiteerisin mõtet, kus elu kõrvutati filmiga. Siin on jah käpiknukud kõik, neistki varjud seinal:D
 
Alu 30. detsember 2021, kl 21.49
Omalt poolt tänan kõiki, et ära ja välja kannatasite-minu jaoks on see teema ammendunud.

Kena aastavahetust!
 
Juula 30. detsember 2021, kl 21.51
Et nagu "10 väikest neegrit". Ükshaaval kaovad kõik kaduvikku.
 
Artur Kandjavarvas 30. detsember 2021, kl 21.51
Tänan, Juula. Eks elu näitab, palju mul ühest lisapaberist ja oskusest kasu on.
 
erak 30. detsember 2021, kl 21.52
Lasksin peamiselt kohusetundest end vaktsineerida. Öeldi, et haigus levib nende tõttu, kes ei vaktsineeri. Süda hakkas valutama. Veidi kartsin ka, jutte oli igasuguseid, aga elu ongi riskantne.

Olen rohkem peavooluinimene, pigem usaldan arste, teadlasi. Mitte et ma neid eksimatuks peaksin. Alternatiiv oleks oma peaga hakkama saada. Aga see olgu siis tõesti just oma pea, mitte mõne juhtoina oma.
 
n45 30. detsember 2021, kl 21.54
Jah, eks ta ole, head aastavahetust ka minu poolt ja rahu hinge. Järgmise korrani :D
 
Juula 30. detsember 2021, kl 21.56
Kui jääb väheks, õpi veel midagi muud. Ma ei mäletagi enam kõike seda järjekorras, mida viimastel aastatel õppinud olen. Ja kasu on sellest kõigest just praegu. Mitte kohe ei lange kõik sülle.
 
Artur Kandjavarvas 30. detsember 2021, kl 22.08
Ole nüüd, ega üle pole kah mõtet pingutada. Ja kui ausalt, siis tiba hilja juba täitsa uusi asju õppida. Vähe olemasolevale lisaks, seda võib. Lihtsalt tagala kinnitamiseks.
 
Juula 30. detsember 2021, kl 22.18
Artur Kandjavarvas Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ole nüüd, ega üle pole kah mõtet pingutada. Ja kui
> ausalt, siis tiba hilja juba täitsa uusi asju õpp
> ida. Vähe olemasolevale lisaks, seda võib. Lihtsal
> t tagala kinnitamiseks.

Nii vana mees kohe nagu 100-aastane.:) Enam ei õpi ega midagi.
 
Artur Kandjavarvas 30. detsember 2021, kl 22.32
Olen jah selline jonnakas, vot ei õpi ja kõik. ;)
 
erak 31. detsember 2021, kl 09.41
Ei tea, võibolla peaks mingi "teadusõpetus" kooliprogrammis olema. Just meetodid ja köögipool. Topeltpime katse, statistilised usalduspiirid, korrelatsioon jne. Praegu õpetatakse peamiselt tulemusi, aga hämaraks jääb, kuidas need saadakse.

Tekkis lihtsalt küsimus, millega teadlased antivakserite meelest tegelevad. Võtavad päev otsa musta raha vastu ja toksivad seent.
 
erakule 31. detsember 2021, kl 10.39
räägi siis kui teada saad:P
 
M50+ 31. detsember 2021, kl 10.47
Vaktsiinivastastel on sellised huvitavad väited, et tuleb mõelda oma peaga, vaktsineerijad on rumalad ja hall mass. samas kooliaasta alguses toodi võrdlusi, et Tallinna eliitkoolides on vaktsineeritus 90 ja rohkem protsenti, aga Lasnamäe vene koolides väga madal.
Siit võib siis järeldada, et eliitkoolides õpivad rumalate vanemate rumalad lapsed ja vene koolides targad, oma peaga mõtlevate vanemata targad lapsed.
Kas pole tore loogika.
 
erak 31. detsember 2021, kl 10.54
Mida teada saan? Valgusta mind.

Veel tahaksin täpsustust, milline valgustatuse aste tuleb saavutada, enne kui oma arvamust võib avaldada.
 
Artur Kandjavarvas 31. detsember 2021, kl 11.24
Et end müüa, ei ole vaja teisi maha teha, vaid tuleb end paremana näidata.
 
Juula 31. detsember 2021, kl 11.29
Ma olen selle pandeemia ajal märganud, et kui kuskil kõnealune vaktsiiniteema üles võetakse, siis seal on riid ja tüli kohe majas. Seepärast üritan sel teemal üldse mitte rääkida ja seda võimalusel vältida. Meedia ainult süvendab seda vaenu ja vihkamist, sest kuum teema kogub klikke ja toob raha sisse. Mis inimeste psüühikaga toimub, pole üldse oluline.

On ju muudki, millest rääkida.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!