Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Kas siin on veel neid kes üksinda uue aasta vastu võtavad?
 
üksik M 34 31. detsember 2021, kl 18.52
Huvitav kui palju on siinse foorumi lugejate seas neid kes 2022 aasta üksinda vastu võtavad?
Kas see on endi vaba valik või lihtsalt pole kedagi kellega koos aastavahetus mööda saata?
Mina olen üks nende väheste hulgast kellel pole kedagi kellele helistada ja välja kutsuda. Kodus istuda ei tahaks ja üksinda välja minna (eesmärgiga kedagi kohata) on siin väikeses külakeses mõttetu.
2018-2019 aasta vahetusel sõitsin südaööl Haapsallu. Linnamäelt kuni Haapsaluni sõitsin ilutulestiku valgel. Kuuse juures oli palju inimesi. Oleksin tahtnud seal kellegiga tutvuda kuid ei olnud võimalust. Kõik olid juba kellegiga koos. sõitsin siis bussijaama tegin rongiperroonil ühe suitsu ja sõitsin tagasi koju. 1. jaanuaril sadas vihma ja oli tuuline.
2019-2020 a/v istusin kodus. Isegi sõitma ei tahtnud üksinda minna. Päeva ajal oli väljas +5 sooja.
Eelmisel aastavahetusel istusin samuti üksinda kodus. Südaööl tegin autoga väikese ringi kuid midagi huvitavat silma ei hakanud. Haapsallu minna ei olnud mõtet kuna vist olid koroonapiirangud ja peod olid keelatud.

Sel aastavahetusel sõidan jälle Haapsallu. Eks näis kas ehk sel korral näkkab.
Millegipärast meeldib mulle Haapsalu bussijaama tagune rongide perroon. Alati kui Haapsalus käin siis lähen sealt läbi ja suitsetan seal ühe sigareti toetudes seljaga vastu piiret. Kahju et sealt seest pingid ära korjati. Oleks võinud ju jätta paar tükki, mis sest et joodikutel meeldis seal lustivett rüübata. Ega nad seal koguaeg kah ei istunud. Kadusid sealt pingid ja nende järel kadusid sealt ka joodikud.
Ükskord kui ma seal sügisesel hilisõhtul poolhämaras suitsetasin tuli teiselt poolt üks nooremapoolne naiska ja istus minust veidi eemale piirdele. Panin kohe ka teise suitsu tossama et aega teha ja samas näha mida ta seal istub niimoodi. Viimane buss oli just ära sõitnud ja ma mõtlesin et äkki ta jäi bussist maha ja ehk peaks minema ja talt küsima kas ta vajab abi. Oleksin saanud ta ise koju ära visata, auto oli mul ju bussijaama parklas juba ootamas.
Aga ma ikkagi ei julgenud küsida, kindlasti oleks ta mu pikalt saatnud. Läksin siis autosse ja hakkasin juba koju sõitma. Bussijaamast välja keerates hakkasin mõtlema et äkki ikkagi oleks pidanud talt küsima. Keerasin siis turu ringil bussijaama poole tagasi. Parkisin auto ära ja märkasin et ta ikka veel istub seal edasi. No ja eks ta ka nägi mind kuna bussijaama akendest paistab parkla ka rongide perronini ära. Siis ma seal hetkeks kogusin julgust auto taga ja nii kui ma auto tagant välja astusin ja perrooni poole sammuma hakkasin, siis märkasin et ta juba oli jaama uksest välja astunud ja kõndis kiirelt ristmiku suunas. Ma siis hetkeks mõtlesin et kas seisma jääda või edasi minna? Kuna olin juba jõudnd mitu pikka sammu teha siis otsustasin et lähen edasi ja tegin näo nagu ma otsiksin sealt maast midagi..
Kardan et ta vist arvas et äkki ma olen mingi naistevägistaja et miks ma muidu sinna tagasi tulin et teda endaga kaasa meelitada. Kindlasti jättis ta mu auto numbri meelde ja järgmisel korral kui ma seal pargin siis ta kutsub politsei kohale. (nali)
Aga jah, näete kui lollisti kukkus mul tookord välja.
Siis ma seal ootasin kuni ta oli jõudnud mu vaateväljast väljapoole ja läksin tagasi autosse. Kell oli juba tublisti üle südaöö ja ma sõitsin otsejoones koju ning enam mingeid vahejuhtumeid aset ei leidnud.

Täna lähen jälle sinna perroonile suitsetama. Loodan et ma ei tekita seal endale jälle mingeid piinlikke situatsioone.
Üksinda pole sugugi lihtne tutvust sobitada. Hakkad endas kahtlema ja lased ikka ja jälle selle õige hetke mööda.

Kuna ma olen roolis täna, siis ma mõistagi ei joo. Kui keegi vajab täna peale südaööd transporti siis ma saaksin ehk isegi aidata. Ainult mitte joodikuid. Joodikud mingu Tulbi tänava varjupaika või politseihoonesse plate peale. Telefon 56307370
 
123Naine 31. detsember 2021, kl 19.33
Kui pikk ja mis ametit pead?
 
üksik M 34 08. jaanuar 2022, kl 14.13
Haapsalus on mingi vene laat praegu.
Kui keegi tahaks sealt näiteks kusagile ära minna siis ma saaksin viia. Soovitavalt naisterahvas siis. Imelik oleks siia kirjutada et ootan et mõni mees mulle helistaks. Olen ise ka seal laadal.
 
juba 20. jaanuar 2022, kl 16.51
kes seda teab sinna 11 kuud ja peale aega
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!