Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Uueaasta vana teema
 
Artur Kandjavarvas 01. jaanuar 2022, kl 19.07
Ma olen lihtsalt huvi pärast vaadanud tutvumiskuulutusi. Ilmselt kõik siinsed mehed. Olete tähele pannud, et seal otsitakse Joonistatud meest?
 
erak 01. jaanuar 2022, kl 19.11
Ei ole eriti vaadanud. Nuputan, milline see joonistatud mees peaks olema? Kas hea välimusega?
 
Alu 01. jaanuar 2022, kl 19.23
Artur Kandjavarvas Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sa tõlkisid selle lätikeelse jutu ümber? Eks seal
> üht teist tõlkesse kaduma sai. Irvitamisest seal j
> uttu polnud. Lihtsalt minu nägemus sellest, miks n
> aised tihtilugu omavanustesse meestesse, ma ei tea
> , mingi irooniaga või millegi sarnasega suhtuvad.
>
> Mis puutub draamadesse, siis selles vanuses ük
> sikuks jäädaksegi läbi draamade.

Huvitav, kumb on see valusam pool-kas see, et jäeti maha või et valiti noorem? Pigem vist see, et mees kuram jõudis ette ja lisaks kõigele veel noorema juurde minekuga:)
 
Alu 01. jaanuar 2022, kl 19.24
Artur Kandjavarvas Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma olen lihtsalt huvi pärast vaadanud tutvumiskuul
> utusi. Ilmselt kõik siinsed mehed. Olete tähele pa
> nnud, et seal otsitakse Joonistatud meest?

Otsis ja otsib siiani ilmselt ka N45. Umbes nagu mänguasi, et teed valmis, keerad üles ja ta mängib selleks, millleks loodi.
 
Artur Kandjavarvas 01. jaanuar 2022, kl 19.25
Erak,
Dagö- Joonistatud mees. Kuula, saad teada.
 
Alu 01. jaanuar 2022, kl 19.34
Tean seda lugu, vana lugu, vanad probleemid. Huvitav, kas Eve Kivi aegu võisid olla samad teemad või on see kerkinud teravalt päevakorda nüüd, pöidlaga nipsamise ajastul?
 
erak 01. jaanuar 2022, kl 19.37
Tundus veidi irooniline lugu.
 
erak 01. jaanuar 2022, kl 19.39
Aga milles siis asi? Kas selles, et ideaalkuju pole tegelikult olemas? Või et ei peakski olema (igav)? Või on sellised ideaalid veidi "nõrgad"?
 
Alu 01. jaanuar 2022, kl 19.45
Erak,
Ideaalis ja kaasaegselt võiks asi välja näha umbes nii, et kõige võimsam on naine. Tal on käes nutitelo ja selle ekraani keskel on mees, keda saab nipsata siis vastavlt sobivale ja vajaudusele suundades. Olulisel kohal on suunad-sõber, töömees, pank, seks, meelelahutus, psühholoog, kangelane, rüütel..etc;)
 
erak 01. jaanuar 2022, kl 19.49
Ah sedasi hoopis. Nojah, ma olen ka märganud, et mõne naise jaoks peab mees kõik olema ja kõik tegema.
 
Alu 01. jaanuar 2022, kl 19.57
Kusjuures-mida vanem naine, seda rohkem suundi peab mees olema nipsatav. Sellega oli hädas ka 50+ et kole keeruline on mõnele prouale muljet jätta:D
Oma kogemusest ehk veel iipalju, et reaalis tutvudes ei anna kohe kõik nõudmised tunda-maskid on ju langenud ja naine ei saa ennast nii üles kruvida. Aga see tuleb hiljem ja nkn.
 
Alu 01. jaanuar 2022, kl 19.59
Huvitav, kui kõrgel on ka Tartu tüdruku latid-Juula, kus sa oled kadunud?:)
 
Juula 01. jaanuar 2022, kl 20.04
Loen siin teie kõigi targutusi.
Võiksite oma klubi luua.
 
Juula 01. jaanuar 2022, kl 20.07
Mul ei ole kohe üldse mitte midagi enam öelda.
 
Alu 01. jaanuar 2022, kl 20.09
Juula,
kas oleme olnud ülekohtused, kus siis, või oled nii eriline tüdruk, et ei saa meeste tavakogemusest naistega lihtsalt aru?
 
erak 01. jaanuar 2022, kl 20.12
Kuulutustega tõesti ei ole eriti tuttav. Mõnes foorumiteemas on taga otsitud nn normaalset meest. Jäin veidi mõtlema, milline see võiks olla. Pakun välja, et enam-vähem viisakas ja kasitud, adekvaatse enesehinnanguga ja eluga toimetulev. Pole võibolla prints, aga vähemalt ... normaalne;)
 
Alu 01. jaanuar 2022, kl 20.14
ja selle normaalse mehe järgi ja juures pole rohkem midagi kirjas?:)
 
erak 01. jaanuar 2022, kl 20.16
See ongi see häda, et ei täpsustata. Normaalsus on vististi elementaarnähtus, milleks siis pikalt padrata;) Eks nüüd naised või siin lisada, mida veel vaja oleks, et normaalne olla.
 
Alu 01. jaanuar 2022, kl 20.19
erak Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> See ongi see häda, et ei täpsustata. Normaalsus on
> vististi elementaarnähtus, milleks siis pikalt pa
> drata;) Eks nüüd naised või siin lisada, mida veel
> vaja oleks, et normaalne olla.


Tahaks kuulda Juula seisukohta. Ta küll ei otsi ega taha kedagi aga ikkagi, mingid mõtted ja nägemused ikka on:)
 
Juula 01. jaanuar 2022, kl 20.21
Armastus=surm

Minu jaoks on see nii. Püüdke selle sügavamat mõtet tabada. Tean, et 99% ei saa sellest õigesti aru. Aga nii see on.
 
Alu 01. jaanuar 2022, kl 20.24
Juula,
Et see hävitab sinus kõik sina ja käivitab millegi, millest ei taha kuuldagi, nähes toimuvat?
 
erak 01. jaanuar 2022, kl 20.25
Mida hekki. Nüüd ei mõista mina midagi kosta.
 
Alu 01. jaanuar 2022, kl 20.39
Vaadates Juula võrdlusele, sai nüüd välja pakutud kõige süngema versiooni tume külg, kuid ükski asi pole ju mustjavalge ainult.
 
Alu 01. jaanuar 2022, kl 20.43
Juula,
on see nii? Ja tegelikult heliseb sinus romantika, oodates printsi?
 
Artur Kandjavarvas 01. jaanuar 2022, kl 20.53
Tõnis Niinemets on Kanal2-s.
 
Alu 01. jaanuar 2022, kl 21.12
Kui täna paluks Juulalt ennustust, siis ei saaks see ilmselt olema sarnane sellega, mis oli eelmine kord:)
 
Alu 01. jaanuar 2022, kl 21.55
Kõigil ilmselt pole võimalik fööniksina tuhast tõusta. Osadel on.
Nii mõnigi käib ära palverännakul, et mõista kui habras on naine tegelikult ja kui kiivalt ta seda kaitseb.
Juulale:
https://www.youtube.com/watch?v=VXxhapBbVgU
 
erak 01. jaanuar 2022, kl 23.26
Naised on meid maha jätnud, isekeskis siin targutame. Ei taha nad vanade p...kukkunud pässidega vesteldagi. Eks mehe mõõt ole teod, mitte sõnad. Kuigi, kui nüüd peeneks ajada, siis ka sõna on tegu;)
 
Alu 01. jaanuar 2022, kl 23.34
Erak,
ole nüüd optimistlikum-kus need kogemused siis tulevad kui mitte tegudest? P.kukkunud oleks siis, kui tambiks teadlikult kogu aeg sama reha otsa või jooks ennast rentslisse maha jätnud naiste pärast:)
 
erak 01. jaanuar 2022, kl 23.55
Tuleb naised kukele saata ja asuda vaimse arengu teele. https://plato.stanford.edu/

Elagu pihkarite ordu!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!