Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Uueaasta vana teema
 
Alu 02. jaanuar 2022, kl 00.07
Erak,
Naistele desperaatsed mehed peale ei lähe:)
 
erak 02. jaanuar 2022, kl 03.03
Kuidas misogüünsetel läheb?
 
erak 02. jaanuar 2022, kl 06.33
See filter on tõesti anaalkanalis.
 
erak 02. jaanuar 2022, kl 11.52
See on ju tutvumise nurgake. Kes tahab minuga tutvuda, lugegu https://www.apollo.ee/joomahullu-paevaraamat.html . See on minu põhiolemus.
 
Juula 02. jaanuar 2022, kl 12.53
Erak, maga end kaineks!
 
erak 02. jaanuar 2022, kl 13.00
Lähen hoopis õue, teen võibolla lumeingli.
 
erak 02. jaanuar 2022, kl 13.03
Mees teab, mis mees teeb!
did_1434299 02. jaanuar 2022, kl 13.05
See teema tõestab ilmekast, et paljude mehed ei tea mida teevad.
 
Alu 02. jaanuar 2022, kl 13.43
Samas paljud ülejäänud teemad annavad märku sellest, et kui noorem naine ei tea mida või keda tahab, siis vanem naine ei saa aru keda või mida tahta:)
 
erak 02. jaanuar 2022, kl 13.46
Peab ikka üüratu IQ olema, et alati teaks. Ega see ka võibolla aita.
 
Juula 02. jaanuar 2022, kl 14.22
Ah, mida te jaurate siin!

Ma küsiks hoopis, milleks teile naist vaja on? Oma tühikute täitmiseks? Te võiksite aru saada ühest täiesti lihtsast asjast. Nimelt, mitte keegi teine ei saa teie auke lappida, sest need on teie isiklikud! Teisel inimesel on oma tühimikud lappida. On viga loota, et keegi teine teid tervikuks muudab. Ise tuleb endaga tööd teha. See kehtib nii naiste kui meeste puhul.

Mingi tobe jauramine teemal noorem nii ja vanem naa, näitab lihtsalt mingisse omaloodud arusaama kinni jäämist ning soovi mitte muutuda. Mugav on oma ebaõnnestumisi selle taha varjata. Aga eks igaüks oma vaatenurgast ja tasemelt.
 
Alu 02. jaanuar 2022, kl 14.36
Juulal on paha tuju või kus näed neid auke:)
 
Vihje 02. jaanuar 2022, kl 14.39
Juula naabrimees, Erak, on nina täis tõmmanud ja teeb trianglit.
 
Alu 02. jaanuar 2022, kl 14.39
Ja et naist oleks vaja või ta peaks olema-üldsegi mitte. Ju teate isegi, milleks püütakse kedagi leida ja seda ei pea eraldi üle teematama.
 
Abivalmis vihjeandja Maali 02. jaanuar 2022, kl 14.40
Sellest ka tema tõenäoline pahameel.
 
Vihjeandja Maali 02. jaanuar 2022, kl 14.42
Mis sääl iki mõelda, meeste alumine ots ajab nad aegajalt ullus.
 
Abivalmis vihjeandja Maali 02. jaanuar 2022, kl 14.48
Kae toda M50+, paarutab aastaid foorumiten ringi ja otsib naist. Kõigi puhul üits jutt. Lähme kohvikusse (Alati Tallinas!). Mis ta tollest saanud on? Mis ajav üte päältnäha inteligentse mehe seda tegema? Eks iki too ürgne sund ja pakitsus alakehas.
 
Artur Kandjavarvas 02. jaanuar 2022, kl 15.10
Äkki on lihtsalt kohvisõber ja muud ei tahagi. Seepärast siin aastakümneid ringi luusibki.
 
Abivalmis vihjeandja Maali 02. jaanuar 2022, kl 15.20
Artur Kandjavarvas Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Äkki on lihtsalt kohvisõber ja muud ei tahagi. See
> pärast siin aastakümneid ringi luusibki.


Küll ma juba tean, pojake, noid maailma asju. Kohvi võib ta kodus kah larpida. A ta ei tiia todagi, kas Juula ültse kohvi joobki. A mina tean.
 
erak 02. jaanuar 2022, kl 15.24
Väljas on jahedavõitu. Peale tunnist jalutuskäiku oli kiire koju sooja.
 
Vihjeandja Maali 02. jaanuar 2022, kl 15.29
Kae, 'mees teab, mis teeb', ilmus ka välla. Pärast värsken õhun viibimist said pääkese selgemaks?
 
Abivalmis vihjeandja Maali 02. jaanuar 2022, kl 15.35
Selle eest kadus nagu vits vette, too Alu. Vahtse vist, et labane naabrieit, ei tol herral kõlba seokestega suhelda. Vana mees, aga varsa aru. Iki ajab noid noori nõgusa seljakumeruse ja pikkade, perseni ulatuvate juustega noorikuid taga. Ma kavatsen Juulal silma pääl hoida, et ta tolle libekeele võrku ei langeks.
 
erak 02. jaanuar 2022, kl 15.36
Veidi raske teine. Läksin pisut hoogu.
 
Vihjeandja Maali 02. jaanuar 2022, kl 15.40
Nüid tuleb sul sanna minna, päätäis välja magada ja vajadusel kurgi soolvett pääle juua. Küll Juula sulle lollused andeks annab.
 
Juula 02. jaanuar 2022, kl 15.50
Ma pole midagi nii väga raske. Ainult natuke üle 90 kg. Kas siinsetel vanadel ättidel kõigil ideaalne KMI?
 
erak 02. jaanuar 2022, kl 15.56
Mina olen väga ilus, ülitark ja parimais aastais.
 
Vihjeandja Maali 02. jaanuar 2022, kl 15.58
Näe, kus teine Juula kasutab juhust. Ma tea täpselt, et Juula on praegu poes. Aknast nägin, et läits. Ei ma usu, et ta poes siinsesse foorumisse saab või tahab kirjutada.

Osadele meestele meeldivadki lopsakate vormidega naised, nii et Juula kloon, sul on samuti võimalus omale meele järele küljeluu leida. Ehk M50+ on selline maitse?
 
Alu 02. jaanuar 2022, kl 15.59
Maali,

A kuda naistel selle nabaalusega, rahu ja vaikus, ämblik tegi võrgu ette? Ei ole siin midagi vaja pulki alatähtsustada.
 
Vihjeandja Maali 02. jaanuar 2022, kl 16.00
erak Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mina olen väga ilus, ülitark ja parimais aastais.

Kui Juulat ees poleks, oleks su ammu ära lohistanud ;)
 
Juula 02. jaanuar 2022, kl 16.03
Poesabast tegin jah postituse. Üks kiilakas seanäoga vanamees vahtis kõrval kahtlase näoga. Alu, sina või?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!