Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Mida teha sellise mehega?
 
Segadus 12. oktoober 2019, kl 17.23
Olen kuskil 3 kuud olnud koos ühe mehega. Meie suhe algas väga tormiliselt ja kirglikult. Veetsime palju aega ja pea igapäevaselt koos kas siis minu või tema juures. Vaatasime filme kaisus ja tema ainult hellitas, musitas ja silitas. Oli kodutöödes väga abivalmis ja ühesõnaga meil oli kõik liigagi hästi , et tõsi olla. Alati oli millestki rääkida ja kunagi ei tekkinud piinlikut vaikuse momenti. Kui mõlemad olime tööl, siis ka aeg ajalt soovisime teineteisele ilusat päeva jne.
Meeletust armumisest olenemata saime mõlemad aru, et oleme väga erinevad inimesed. Meil on erinevad mailmavaated ja kõik mis meeldib talle, ei meeldi mulle. Kaasaarvatud tema "sõbrannad" keda oli nii imelikult palju. Selgituseks ütles, et ta lihtsalt saab naistega läbi, aga ma ei pea paanitsema, sest kui ma talle ei meeldiks, siis ta lihtsalt ei oleks minuga koos.
Ühesõnaga, mingi hetk mul tõmbas kuuli nii kokku ja hirmust haiget saada ma lõpetasin smsi teel selle suhte ära. Soovisin, et läheksime oma teed edasi eraldi.
Aga ta ikka suht ülepäeviti kirjutas mulle, et kuidas läheb jne kuid siis mingi hetk see lõppes.
Mõned päevad tagasi ma nägin teda, kallistasime pikalt ja rääkisime paar sõna juttu ja issand kuidas ma kahetsesin, et ära lõpetasin selle suhte. Ma olen ikka nii ülepeakaela armunud. Iga päev, minut vaatan telefoni ja ootan, et ta mule uuesti kirjutaks. Olen ka ise mõelnud, et saadan smsi a la sisuga et tahaks sind näha või midagi sellist, aga siis see tunduks kuidagi nagu alla andmine või minu nn ego pihta käivat kui ta enam juhuslikult ei tunneks huvi minu vastu. Mida teie minu olukorras teeks? Kas unustaksite sellise inimese kes ise midagi ei ürita või teeksite ühe katse ise?
 
Arvamus 12. oktoober 2019, kl 18.22
'Alati oli millestki rääkida ja kunagi ei tekkinud piinlikut vaikuse momenti.'

Räägi talle siis, et oled üksjagu armukade ega kavatse teda jagada sõbrannadega.
 
N... 12. oktoober 2019, kl 20.24
No see mees on mingi liiderlik. Loll jutt, et saab naistega läbi. Otsib seda, kes kätte annab.
Kas olete rääkinud ja kokku leppinud, et teil on suhe?
Kui mitte, siis mees vb kargutab sind niisama.
 
Ainult jookse sellise eest 12. oktoober 2019, kl 21.44
Tark naine ei anna alla ja armudes kätte ka ei anna. Miks peaks andma? Kas armunud olemine kohustab astuma suhtesse? Ei kohusta, kui pükste sees on libe sell - mitte mees!
Teha saab palju? Keera uks lukku ja võtmed viska minema. Või ootad päeva, mil leiad tema teise naisega eest? Mitu katset peab läbi selleks tegema, et aru saada - kellega voodisse läksid? Mis tänapäeva naistel viga on? Kas surete juba 6 kuu pärast ,et pole aega õiget otsida?!
 
Arvamus 12. oktoober 2019, kl 23.17
Eelnevaid kirjutajaid vaevab vist mingi paranoia-kõik mehed on "sellised". Sest ise on nad vist taoliste otsa orki lennanud arvates et on megamõrrad ning saavad iga mehe kätte või teistelt üle lüüa.
Ei julgeks meest maha teha nii üheülbaliselt, pigem on loo autor ise see, kes tonti nägi ja ukse kinni virutas jäädes ise õue. Tuppa tagasi aga tahaks, seega mine koputa uksele ja räägi, sest see oli võimalik selle mehega.
 
ha-ha-ha 13. oktoober 2019, kl 00.33
Mihuke loll tuli nüüd romaane kirjutama? Ja ise vastab w? :D
 
Pipravatt 14. oktoober 2019, kl 04.23
Tark naine ei anna isegi abielus olles kätte vaid rahuldab ennast näpuga.
 
viimasele 14. oktoober 2019, kl 20.53
Ju sul hommikul tekkiski selline eneserahuldusmoment ja siis kribasid siia :d
 
Rahuldamata mehele 4.23 14. oktoober 2019, kl 21.14
Sulle jääb jah ainult pihu Pille, sest peab ju selleks kell 4.00 üles tulema ja naistekasse jooksma kribama. Põhjust küll siin 10 aastat kisada, on või ei ole? Saab või ei saa? Sügeleb kannikas või? Et minema siit ei saa? Kas hea mees tuleb siia oma lollust demoma või? Kas sinu ajudes voolab elekter või? Mõistus pole p..sest üles jõudnud!
 
Eelmisele 14. oktoober 2019, kl 22.44
Mine ja kriba oma kliitorit natuke, rahustab. Detektiivi annet sul ka pole:D
 
Naerma ajab enne ookeani põhja 15. oktoober 2019, kl 19.59
See nagu mehe pärusmaa, las mängib - peamine ,et ei nuta. Kas kade on või? Et sina mängida ei saa või?!
Ja kaugele sina oma andega jõudnud oled? Trügid mööda nagu oleks tänav kahesuunaline?!
Küll homme ütlen, kuhu sina oma andega minna võid ja mis kell võid oma G / le rohelise tule anda?!
Vähemalt on öö rahuldatud! Sinu pakutud anne ei rahulda, seega ei tegele selliste asjadega!
 
nojamh 15. oktoober 2019, kl 20.54
Kas oled 14, et smsi teel kedagi maha jätad? Piinlik ei ole midagi sellist teha ning pärast siin halada, et tahaks uuesti tagasi?
 
N... 18. oktoober 2019, kl 12.04
Kui mees suksutab mitme naisega, siis ta ei vääri isegi seda sms-i
 
Sjuuke 18. oktoober 2019, kl 17.24
Ma ei ole ise sellises olukorras olnud, vähemalt teadlikult mitte, kuid ei tundu väga ok mulle idee, et kui mees loob suhte, siis peab ta kõik oma vanad tutvused ära unustama. Kuidas endale sellises rollis meeldiks olla? On väga sotsiaalseid inimesi, kellel on mõlemast soost sõpru ja tõesti vaid sõpru, minul on terve hulk meestuttavaid, mõnega ka päris usalduslik suhe, kuid meie vahel ei toimu mitte midagi intiimset. Armukadedus ja kahtlustamine rikub lõpuks ka kõige ilusama ja siirama suhte. Jah, saan aru, et raske on seda mitte teha ja kui ei saa usaldada, vb siis tõesti ei tasukski sellist suhet proovida. Kui on tõesti tunded ja elame me siin ilmas vaid korra, siis mina lähtun motost, et ei taha hiljem kahetseda tegemata jäänud asju. No ei lähe nii, nagu tahtsid, mis siis, aga vähemalt proovisid! Kellele seda sinu eneseuhkust vaja? Endale? Teistele? Tore on vb kellelegi rääkida, et vot, jätsin mehe maha, sest ei usaldanud, aga kas endal on hinges hea? Ei ole. Seega - kelle jaoks sa elad? Enda või "nagu teised arvavad"?
 
Rosinamees Alu le 18. oktoober 2019, kl 17.25
Haigusi iseloomustavad teatud tunnused ehk sümptomid.
Miks homo huuled on lillad ?
Miks homo lihaste toonus on vilets ? Miks homo peenis ei kõvastu kiviks aga on pehme nagu vorst ?

Eksisteerivad mees ja naissuguorganid, homosuguorganeid ei eksisteeri.
Pärasool ei ole suguorgan, selle otstarve on eraldada fekaale orgamismist.
Nakkuse kaudu levib see haigus.
 
Eelmine 18. oktoober 2019, kl 20.29
vana prost ei saa ikka Alust üle. Rosinamees preester on nüüd su Alu. Urgitse tema rosinast ussikesi :D
 
--------- 18. oktoober 2019, kl 21.12
3 kuuga ei või mingeid nõudmisi esitada. Maailm on avatud , ei kao teised inimesed mitte kellegi elust. Ju tal lihtsalt on nii lahke meel, suhtleb paljudega ja piirid on veel sedmata, st mees pole valmis perekonna loomiseks. Isegi abielus olles pole kindlust , et paljud teisest soost isikuid ei hakkaks ta ümber keerlema. Armukadedus on ei ole tore.
 
Irw!! 18. oktoober 2019, kl 21.36
rosína-Alu on rosína-Alu, rosin püksis ja rosin lontis kõrvade vahel. Ainult see rosin, mis tal kannikate vahelt tilbendab on rohkem luuavõru moodi. Aga noh, pole ju ime, et rosin on selline, kui tursked rosinaprõmmijad mitukümmend aastat seda oma spermapeldikuna kasutanud on. Irw!!!
 
N35 18. oktoober 2019, kl 21.59
--------- Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> 3 kuuga ei või mingeid nõudmisi esitada. Maailm on
> avatud , ei kao teised inimesed mitte kellegi elu
> st. Ju tal lihtsalt on nii lahke meel, suhtleb pal
> judega ja piirid on veel sedmata, st mees pole val
> mis perekonna loomiseks. Isegi abielus olles pole
> kindlust , et paljud teisest soost isikuid ei hakk
> aks ta ümber keerlema. Armukadedus on ei ole tore
> .

Kumb ta siis on, tore või mitte? Armukadedus käib noore suhte juurde. Hiljem kaob või taandub, kui suhe toimib.:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!