Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
juba kolmas kohting ilma kalli ja musita:(
 
kaua ootama pean? 10. juuni 2010, kl 18.27
Mul oli täna kolmas kohting ühe noormehega. Kõik kohtingud on olnud üsna sarnased: päevasel ajal linnas jalutamine ja jäätise söömine:)
Ühesõnaga.... ei tekita võimalust eriliseks füüsiliseks läheduseks (nagu ööklubid kus tingimused teised).
Kuna suhe nii noor ja habras on kalli ja suudluseni jõudmine sellises olukorras raske. Ja seni pole võimalik olnud ka teist aega ja kohta kohtinguks leida.
KÜSIMUS: Kas lood on juba päris kehvad, kui peale kolmandat kohtumist pole veel kallistand ega suudlenud?
Olen ka veendunud, et esimene samm peaks tulema noormehe poolt. Arusaadavalt on ka temal selline samm kohmetu kui istume rahvastatud pargis näiteks.

Ehk tõesti paisutan probleemi üle, aga mul hakkab mure tekkima.
NB! Oleme 24 ja 27 aasta vanused.
 
m. 10. juuni 2010, kl 18.31
ei ole kehvad lood, see on väga armas, et olete nii süütukesed.
on, mida oodata :)
 
minuga 10. juuni 2010, kl 18.46
peaksid 10 minutit ootama
 
lilleke 10. juuni 2010, kl 18.47
oleks kohe maha ja taha olnud, oleks siin teema olnud et miks mehed esimesel kohtingul kohe voodisse tahavad
 
varreke 10. juuni 2010, kl 18.49
lilleke aga võime ju:)
 
kõrreke 10. juuni 2010, kl 19.45
Eks sa küsi siis lõpuks ise, et kallista mind.
 
Andromeeda udukogu 10. juuni 2010, kl 20.24
Minu soe soovitus on, et tee ise esimene samm. Olen sõjaväes hulka aega seeru olnud- hämmingumehi on meie seas palju.
 
vvvvv 10. juuni 2010, kl 20.26
Ilmselt sa ei meeldi talle naisena.Võtab sind niisama semuna.
 
kõrreke 10. juuni 2010, kl 20.34
Nii nagu mina ühele ujedale netipoisile kord ütlesin peale kolmandat kohtingut kui ta mind autoga oli mu koduukse ette toonud. Tegelikult ootasin tema poolt midagi sellist, aga ei tulnud kuidagi, siis küsisingi, et kallistagu mind, kallistas ka.
 
mutt, 46 10. juuni 2010, kl 20.44
No kannata veel 2 nädalat, kui ta jaaniööl ka kätt sulle ümber ei pane, siis jäta maha. Kui sa juba praegu - noorest peast - pead õrnusi KERJAMA mehe käest, siis ei tule sellest elust küll mitte midagi välja.
 
lilleke 10. juuni 2010, kl 22.08
varreke, jälle kipud unistama:)
 
varreke 10. juuni 2010, kl 22.51
lilleke sa turu juurest?
 
lilleke 10. juuni 2010, kl 22.56
mis turu juurest,pole ma mingi turuvarblane
 
varreke 10. juuni 2010, kl 23.00
lilleke aga me sobiks häsri
 
juureke 10. juuni 2010, kl 23.03
lapsed koju
 
lilleke 10. juuni 2010, kl 23.05
loomulikult,nagu koor kohvile:)
 
varreke 10. juuni 2010, kl 23.08
lilleke siis meil tuleb homme kohtuda
 
üldiselt 10. juuni 2010, kl 23.19
on kohtu reegel; kui ka kolmandal kohtumisel voodi ei minda, siis sinna ei jõutagi.
 
teilör 10. juuni 2010, kl 23.21
huvitav, seda sama ütles mulle üks mees hiljuti. teisel kohtingul.... ja siis tuli kolmas... hahha
 
lilleke 10. juuni 2010, kl 23.23
homme...oi oi:))
 
gh 10. juuni 2010, kl 23.26
on jah neid häbelikumaid mehi ka olemas, või mõni arvab, et naised tahavad pikemalt jalutamist enne muud. no mõned naised tahavadki. aga mina olen kõik oma huvitavad suhted ise hiljemalt kolmandal korral vähemalt suudlemiseni ajanud. ega seda pea ju meest ründama, talle kaksiratsi sülle ronides, vaid võid täiesti tagasihoidliku näoga, lihtsalt sügavalt silma vaadates, öelda: kuule, ma ei saa niimoodi ära minna ju.....
minu need häbelikumad tüübid on küll ilusti vihjest aru saanud :)
 
L 11. juuni 2010, kl 01.45
kui kallistamist ja suudlusi pole olnud siis ei saa kokku saamist kohtamiseks nimetada. see on ainult tutvus, ei muud.
aga ka sõbrad kallistavad, nii et seda võid ju julgelt ise ka algatada ja kui üldse midagi rohkemat loota on siis on peale seda temal lihtsam järgmine samm ise astuda.
kuidas sa üldse tead, et tal on huvi rohkemaks kui sõpruseks?
 
m 11. juuni 2010, kl 02.46
No kui kokkusaamine hakkab lõppema, siis ise ütle, et teeme kalli ka.. :) See pole ju midagi imelikku.
 
elumees 11. juuni 2010, kl 08.51
Mina võiksin kasvõi esimesel kohtingul käe põue, ehk seelikualla ajada, kui ikka naine meeldiv, aga ise te pipardate esimestel kohtingutel. Hiljem lasete endiga teha aga kõiki. Vaat kui ilus oleks, kui naine esimesel kohtumisel ulataks käe mitte pihku, vaid ajaks mehele kohe püksi ja raputaks hoopis sealt.
 
M29 11. juuni 2010, kl 15.29
3 on kohtu seadus! Kahjuks pole ta sinust kui naisest huvitatud vaid võtab kui semuna kui isegi kalli/musi pole juletud teha.
 
. 11. juuni 2010, kl 15.33
Minu arust on küll imelik kallistust või musi nuruda, kogu asja ilu kaob nii ära. "Teeme kalli" lausest on jubedam vaid "kas ma tohin sind suudelda". Kui juba küsima pead, siis ei, ei tohi.
 
mx 11. juuni 2010, kl 15.36
no ma ei tea kas mul naistega vedanud või mis aga esimesel õhtustamisell antakse mulle lahkudes põsemusi
 
ehe 11. juuni 2010, kl 16.32
Poe talle siis ise kaenla alla jalutades. Või minge näiteks kinno ja pane pea talle õlale vms.

Kui sa ise tast meetri kaugusele hoiad, siis varsti tüdineb ta sust kardetavasti ära.
 
mx 11. juuni 2010, kl 16.38
no kui pole loodus kaasa andnud neid naisele omaseid oskusi meest vallutada siis pole midagi teha ja peab kannatama
 
lilleke 11. juuni 2010, kl 17.23
kes kannatab see kaua elab
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!