Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
ahoi
 
Pipi-Lota 22. september 2003, kl 14.29
olen ilus tark ja osav :P
siis oskan hobuseid puu otsa tõsta ja suka paelu pingutada ning igasugu muid trikke. ei noh tegelt ma olen selline ull inime, samas hea ja samas paha ka :) olen sõbraks neile kes on ka mulle :)
keedan- heegeldan ja koristan:)
vanus on täitsa olemas kõigub 30 piiril ja pealinna mimm olen ka:)
 
:o) 22. september 2003, kl 14.45
... et kuidas see vanus sul kõigub? Mul ikka liigub ühes suunas -äkki annad retsepti selle liigutamiseks teises suunas? Ja kellega tahad tutvuda, millised on ootused-lootused, nõudmised võimalikele tutvust sobitada püüdvatele?
 
Pipi-Lota 22. september 2003, kl 14.49
vanus kõigub ikka suurema poole, pole veel vastupidiseid juhte kuulnud:)
mina kui vanakooli inime tutvuks siis ikka meessoo esindajaga mulle need bi värgid ei istu:)
vanust võiks olla alates 30 kuni 40 /agasiis peaks kõbus välja nägema/ et minuga jooksuajal kaasa tuuritada:)
ei tohi: viriseda, ihnuskoi olla, valetada ega vassida- ja muidugi oleksid soositud ka pikad mehed sest ise olen ysna kämbu:)
 
:o) 22. september 2003, kl 15.00
No jah, edu sulle siis otsingutel! Olen 29 ja jään nibin-nabin uksetaha ...
 
Pipi-Lota 22. september 2003, kl 15.06
oi no vaata aga kui ma panen uksele papist sablooni ja sa läbi mahud siis ma su ää võtan hoolimata su 29 aastakesest:)
 
Annika 22. september 2003, kl 15.07
Tere Pipi!

Näed, kus ma Su üle leidsin! Saan varsti siit arvuti tagant koju ja siis ütlen Tommile, et tuleks ka Sulle kirja kirjutama. Muidu Sinuga ju enam kokku ei saagi. Kiikasin eile üle Segasummasuvila aia - Sul hein aias jälle kõik niitmata, kas hoiad hobusele?
Kui Su jutud meestega siin väga kentsakaks lähevad, siis palun Tommit, et ta seda emale ja isale ei räägiks, aga muidu hoiame Sulle kõik kõvasti pöialt!
 
Pipi-Lota 22. september 2003, kl 15.11
yeah Annika,
mul on palju tegemist:) aga muidu ma jah hoian muru obesele- vaesel ajal ju tead- igalt poolt peab kokku hoidma- isegi loomatoidult:)
Aga Tommit ma nägin laupäeval koos Linnariga Naitmännis- palus et ma te emale-isale ei ytleks...:))))
Tervita siis isa-ema ja koolipreilit!
 
:o) 22. september 2003, kl 15.12
No kus kohast ma tolle sabloniseeritud ukse siis leian, millest läbi mahtumist proovida?
 
Pipi-Lota 22. september 2003, kl 15.16
icic
paluks lühitutvustust koos soovituskirjadega aadressile: pipilla@hot.ee :)))))
 
:o) 22. september 2003, kl 15.34
Aga kui soovitajaid ei ole? (naiselt ei hakka ju küsima sellist asja)
 
Pipi-Lota 22. september 2003, kl 15.35
siis 0pane lihtlabaselt pilt või aadress kust selle näopildi leida võib:)
 
:o) 22. september 2003, kl 15.39
Hakkad minu näopilti läbi uksel oleva sablooni ajama või?
 
Pipi-Lota 22. september 2003, kl 15.40
näh missa nyyd siin jonni-punnid vastu:)Ma vaatan pildilt niiparameeterid et kas mahud- muidu veel lõhud sablooni ää
 
:o) 22. september 2003, kl 15.42
Oot sa tahad siis pilti kus ma kogu suuruses peal olen või?
 
Pipi-Lota 22. september 2003, kl 15.44
kle nyyd- ega mul siis siin segasummas ka nii suurt ruumi pole et postreid vastu hakkaks võtma..:)
käib kah näupilt:)
 
:o) 22. september 2003, kl 15.49
Kui kohe lausa näo järgi otsuseid teed, siis tahaks ise kah enne sinu nägu näha, et kas ma oma nägu sulle üldse näitama hakkangi ...
 
Pipi-Lota 22. september 2003, kl 15.51
nu aga kuidas ma tean suga kohtama tulla- järsku oled Tsikatilo või mõni muu pätt...ärra Nilson on ka ainult mannetu ahvipärdik ja temast mul ju kasu pole:)
 
:o) 22. september 2003, kl 15.52
Aga saame kokku näiteks politseiprefektuuris korrapidaja juures? Peaks nagu turvaline koht olema küll.
 
Pipi-Lota 22. september 2003, kl 15.54
icic
täna pole aega- kool, ma pean ju selle kakskordkahe selgeks saama:)
 
:o) 22. september 2003, kl 15.57
Selge - homme õpid kolmkordkolme, ülehomme nelikordnelja ...
 
Pipi-Lota 22. september 2003, kl 16.00
nudaa vist nii ta oli:)
 
:o) 22. september 2003, kl 16.03
Nu jah, eks see tee tarkuse varasalve nõuab härra nilsoni leidlikkust ja obuse kannatlikkust - edu sulle!
 
Pipi-Lota 22. september 2003, kl 16.07
ma tänan:) aga see kool on ikka rohkem keele vallast:)muud koolid juba lõpetatud:)
 
:o) 22. september 2003, kl 16.11
Ja mida keele valda kuuluvat sa oma keelega siis tegema õpid?
 
Pipi-Lota 22. september 2003, kl 16.12
a la France:)
 
:o) 22. september 2003, kl 16.18
Tre bian! Ja kuidas edeneb - kas "French kiss" on saanud sinu jaoks uue tähenduse?
 
Pipi-Lota 22. september 2003, kl 16.20
Qui, ça va bien.
vot kahjuks on õps N-soost:) ja mul ka veel Nuustakul käimata:)
 
:o) 22. september 2003, kl 16.23
No õpetaja õpetajaks aga klassis on ehk inimesi, kellega keeleharjutusi teha. Või on sul eratunnid?
 
Pipi-Lota 22. september 2003, kl 16.24
no kle-ma ju õpin seal mitte ei ela eraelu:)
a me võime proovida kui Sa oskad ja kui Sul naine lubab:))
 
:o) 22. september 2003, kl 16.35
No kas ma pean naise käest selleks kirjaliku loa küsima või? Aga minu pärast võib ju proovida - eks siis saad ka teada kas oskan või mitte ...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!