Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
ahoi
 
Pipi-Lota 22. september 2003, kl 16.36
nii ja kus me seda proovime?
kinos viimases reas? ihihii
 
:o) 22. september 2003, kl 16.39
Ise ju kirjutasid, et kardad minuga kokku saada ja et ainult turvaline koht sobib. Seega, ma ei taha ennast küll korrata, aga teen seda siiski - politseiprfektuuris korrapidaja juures.
 
Pipi-Lota 22. september 2003, kl 16.40
näkää- sinna mai julge tulla.. pärast pannakse mind veel pokri abielumeeste ahvatlemise eest:)
 
:o) 22. september 2003, kl 16.45
On's selline § siis juba olemas? Ja milline on sinupoolne ettepanek?
 
Pipi-Lota 22. september 2003, kl 16.48
eeee...istuks Tammsaare juures pingil- toidaks tuvisid, kuulaks linnulaulu ja vaataks teineteisele sygavalt silma...
 
:o) 22. september 2003, kl 16.51
Aa Sa võtad obuse ka kaasa või? Mis kell selle Tammsaare juurde minna võib? Tuleb talle ette helistada ka või?
 
Pipi-Lota 22. september 2003, kl 16.51
talle ei tule- kyll aga mulle tuleb:)
ja kasvõi lõuna aeg:)
 
:o) 22. september 2003, kl 16.55
No tänaseks on lõuna juba ammu läbi ja öösel seal istuda ei taha. Ja samas on ka tööpäev samahästi kui läbi ja seepärast ei saagi enam pikemalt heietada. Aga - homme on ju jälle päev!
 
Pipi-Lota 22. september 2003, kl 16.55
head õhtut ja ööd- kena hommikut soovin homme:)
 
:o) 22. september 2003, kl 17.04
Sulle sama!
 
Pureva 23. september 2003, kl 08.27
Nu tärä varahommikut Pipi-lota.
Sul siin eile kõva jutuajamine käis jah?
Ja ei õnnestunudki seltsimeest ära rääkida ? muig.
Ega see kerge pole, mõni kohe tahab sind kiusata onju.
Aga ma arvan et kui Tammsaare juurde lähete, siis peab kindlasti ette ka helistama. Ta peab ju teile kohad reserveerima seal ppinkide peal, siis peab ta linnud kohale tellima kellele saate pudingit loopida ja kes siis teile ka selle eest laulavad.
Aga Frensh Kiss? Mif afi fee on? Kas mulle ka keegi seda õpetaks?
M36.
 
Pipi-Lota 23. september 2003, kl 09.23
hommik:)
no mai usu et asi na kehva oleks...või et yks tsentelmän ei saaks sellega hakkama:)
isegi Radissoni ees pakuti täna hommikul täitsa tasuta kohvi ja sampust ja woki ja kalamarja jne. ja piirivalve orkester oli ja puha- polnd aint kellega jalga keerutada- poisid olid kõik oma pasunate ja timpanite puhumisega kõvasti ametis:)
 
Pureva 23. september 2003, kl 09.34
no aga võtnud ka mingi vilespill ja puhunud seda teistega kaasa. Proovi kas saad selle sirgeks puhuda !!!
 
Pipi-Lota 23. september 2003, kl 09.38
einoh sellega ma oleks akkama saand- a millega poisid oleks pärast mängind ma tahaks teada ah?:)
 
Pureva 23. september 2003, kl 09.45
Ehee, kas sa arvad et poistel vähe neid pille millega mängida !!!
Kül aga oleks sul kade meel kui ise neid pille mängida ei saa. eriti tänaval.
 
Pipi-Lota 23. september 2003, kl 10.10
ma eelistaks mitte tänaval puhuda:P inimesed ehmuvad ja kutsutakse poliitsija:P
 
Pureva 23. september 2003, kl 10.33
Nuu jah. Ega kõik pillid pole puhkpillid. ja kõik pole üldse pillid millega poisid mängida võivad.
Aga kuda siis selle keetmise ja koristamisega lood on? Sina mulle putru keedad, mina sulle ......... .
A kuule pipi, sul mees ka on ve ?
 
Pipi-Lota 23. september 2003, kl 10.38
Pureva- igayks mõtleb oma rikutuse astmelt:)
mina oskan kyll keeta ja koristada ja kypsetada ja heegeldada a vot kududa ei mõista-tee või tina:)
A kuule Pureva, sul naine on ka vä?
 
Pureva 23. september 2003, kl 11.07
Jah armas Pipike. Mul on kena ja ilus naane. Ja tema oskab kududa ka muide. :) Kusjuures ka mina oskan keeta, ja heegeldada. Seda viimast tegin muidugi 25s tagasi.
Aga ühest naasest jääb väheks. Tahaks vahel muude naist-soost olevustega ka suhelda. Silmaring jääb mudu vääga kitsaks. Sa oled seda kindlasti märganud ka juba minu kõnepruugis. :)
 
Pipi-Lota 23. september 2003, kl 11.10
kõnepruugis silmaringi? ihihiii
selge- sina siis tahad et see aeg kui naene kypsetab ja koob me sinuga lurbiks kohvi või puhuks pilli?:P
 
pureva 23. september 2003, kl 11.21
Just nii ma mõtlesin. Või tahad sa et ma naase kaasa võtan sinuga kohtingule minnes ?
 
Pipi-Lota 23. september 2003, kl 11.34
issver- kas tõesti ma saan kohtingule ????
aga ma hoiatan et ma kaua ei saa olla- obene ja ärra Nilsson on kodus ootamas:)ja kle, kui naene äste kypsetab siis too miskiseid pirukaid- a soolaseid, magusat mai armasta nagu ka mu kehavormidest on aru saada:)
ja siis ma võtaks yhed villased sokid ka kui on parasjagu valmimas võijuba valmis, mul koguaeg varbad kylmetavad ja pole ju kena kui ma nad Sulle soendamiseks tasku pean pistma:))
 
Pureva 23. september 2003, kl 12.45
OK, teeme nii nagu Pipi ütles. Ainult: mis selle kõige eest vastu saan ?
 
Pipi-Lota 23. september 2003, kl 12.47
minu seltskond iseenesest on juba seda kõike väärt:))
 
Pureva 23. september 2003, kl 15.58
Oooo kallis Pipi. Ma juba vaimusilmis näen end sinu jalge ees põlvitamas ja sulle südant lõhestavat laulu laulmas. Ja kuidas sa siis hästi armsa näoga otsa vaadates sirutad oma käe välja ja ma seda kiiv(m)alt suudelda saan. Ja siis sa mind püsti meelitad ja siis me kallistame kõvasti-kõvasti !
Ohhhh ma ei või krt. see teeb silma märjaks.
 
Pipi-Lota 23. september 2003, kl 16.07
icic
ja minul on varbad sinu taskus:P
 
Pur 23. september 2003, kl 16.07
Kas sa oleks siis õnnelik kui taskus ?
 
Pipi-Lota 23. september 2003, kl 16.08
mai tea a naljakas oleks see kohe kindlasti:)
või mis sa arvad?
 
PuR 23. september 2003, kl 16.09
Kindalsti, ma üks nalja ja naiste mees olengi
 
PuR 23. september 2003, kl 16.11
Kas sulle meeldib oma varbaid teiste taskutes hoida ?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!