Saame tuttavaks
vajan abi
 
E. 12. oktoober 2007, kl 07.30
tere kallis rahvas!vajan abi!olen üksikema,lapsega kodune ja vajan rahalist abi et ära maksta pangalaen kus ise olen käendaja.minu sissetulekuks on vaid lapseraha.seega tutvuksin inimestega kes ehk saaksid aidata.küsi täpsemalt.
ette tänades E.
 
ja-jah 12. oktoober 2007, kl 09.36
loomulikult, haleda jutukese puhul, et laps näjas, oleks toodud ju koju toidupakike. Nüüd siis konkreetne raha küsimine.

Ja muidugi ma tean, et nädalalõpp ja hullud päevad igal pool. Tahaks ju ka shopata, hirrmsasti!
 
abikäsi 12. oktoober 2007, kl 09.49
kirjuta siia voodi.ee
 
? 12. oktoober 2007, kl 10.32
mis kerjad, endal rahamasin jalge vahel?
 
E. 12. oktoober 2007, kl 11.11
ei,laps päris näljas ei ole ja miks ma sinna hulludele päevadele peax minema?!ära võta kõike endamõõdupuu järgi!aga lihtsalt kui saad nii vähe raha ja sellest pool pead pangalaenule maksma,ei tule endaga toime!palusin kirjutada inimestel kes süvenevad asjasse mitte lihtsalt lõõpijatel,ex?!
 
Täiesti 12. oktoober 2007, kl 11.12
Arusaamatu, mimõttes. Mis laen, mis laps, mis kodune. Õpime ikka natuke elama.
Võtaks ka laenu, kohe suure laenu. Kas keegi oleks nõus seda minu eest tagasi maksma hakkama palun ;)
 
E. 12. oktoober 2007, kl 11.13
kahju küll aga nii madalale ma ei lasku!!!!!
 
E. 12. oktoober 2007, kl 11.13
???ma arvan ka
 
Vilosoof 12. oktoober 2007, kl 11.16
aga siit tõusetub ju tegelikult vägagi huvitav küsimus - kumb on madalam, kas kerjus või libu? väga huvitav.
 
Kuidas 12. oktoober 2007, kl 11.18
..saab keegi nii ebanormaalse teema teha.
Umbes, et mul pole mõistust palun andke mulle raha.
 
loll ruudus 12. oktoober 2007, kl 11.24
E
sa pead kesikuks hakkama. Edgar I aitab küiki oma ustavaid jüngreid. eriti meeldivad talle väikesed lapsed.ja veel rohkem nende noored emad.
 
minni 12. oktoober 2007, kl 11.30
kui vähe raha on üldse vähe? kui ei oska äraelada, pole raha veel vähe.
ei taha küll kuidagi solvata, aga kunagi teadsin üht kerjust, kes sai riigilt samapalju raha kui mina teenisin, aga näät, vaja oli kerjata. või arvas, et temal on õigus kõike niisama saada. no see selleks...

kle, peaks ju saama pangaga üle vaadata maksegraafiku, lapsega kodusolemine ikkagi vaid ajutine nähtus.
 
E. 12. oktoober 2007, kl 11.44
kuulge,kes meist siin loll või @!#$ on?!kas te olete küsinud et mis ja kus ja kuidas?!aga näed,kohe kritiseerima!teil peax häbi olema!ei tea asjast tuhkagi aga kõik on jõledad sõnavõtjad.
proovige ise 600-kuus hakkama saada!
 
laenuhaldur 12. oktoober 2007, kl 11.47
kuidas sulle pangalaen selliste sissetulekute juures anti?
 
juhm 12. oktoober 2007, kl 11.53
Mida sa laenad kui tagasi maksta ei suuda?
 
algataja 12. oktoober 2007, kl 11.57
Kas sul vanemaid ei ole ...või kus lapse isa siis on, et võõraid palud...
 
aitaks 12. oktoober 2007, kl 11.57
kui oleks...vist...abivajajaid on tegelikult nii palju...niisama huvi pärast küsin, et kui suur laen siis ka on
 
Ole normaalne 12. oktoober 2007, kl 12.22
Keda sa selles süüdistad, et 600 krooni sissetulek on!?
Ikka iseennast süüdista selles ja selles.
 
Ja pealegi 12. oktoober 2007, kl 12.23
On olemas igasugused sotsiaalametid ja laenunõustajad ja keda iganes vaja. Kuna sa kodus istud siis palun tegele natuke asjaga mitte ära kerja.
 
anna 12. oktoober 2007, kl 12.28
mine lasteaeda tööle, seal on õpetajaabisi kogu aeg vaja. selleks ei pea eriharidust olema. saad ise kõhu täis ja lapse sõime, aeda. lõpuks on alati võimalus mingi lisatöö võtta. kerjamine on viimane asi.
 
E. 12. oktoober 2007, kl 12.48
kas ma kerjan vä?kas abi palumine on kohe ilmtingimata kerjamine?kahju kui siinsed inimesed nii rumalad on.olgu,kui te ei küsi üldse et kuidas,siis palun ärge kommenteerige!kasutage oma vastikuid teravusi mujal.siia ärge enam kirjutage!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
? 12. oktoober 2007, kl 12.53
palud abi ja samas sõimad. väga uudne moodus. aga nii huvi pärast, miks sa ainult 600 eeki saad? mis summa see selline on, kus see tuleb. milline pank sellise sissetulekuga inimesele laenu annab?
 
E. 12. oktoober 2007, kl 13.30
aga kas maaslamajat lüüakse?
lapseraha 1200- ja sellest pool maha,jääb ju 600-
kas mina olin laenuvõtja?ei,mina olin käendaja!ja siis oli sissetulekuks vanemahüvitis
 
tean 12. oktoober 2007, kl 13.34
kord oli nii...vana naine kerjas tänaval -- andis keegi talle metallraha (see oli Itaalias, anti mingi eurometallraha) -- kerjus SÜLITAS andja poole, et liiga vähe (nagu aru sain)...

nii et pole need maaslamajad nii süütukesed midagi, nagu siinnegi, kui vastused ei meeldi, paneb sõimama...
 
algataja 12. oktoober 2007, kl 13.39
Aga sinu vanemad?
 
To, E 12. oktoober 2007, kl 13.45
Esimeses kirjas mainisid, et kallis rahvas ...ja siis, et rumalad ja vastikud... Selline suhtumine siis abistajatesse.Igaüks, kes sulle abi tahab osutada, tahbki ju teada, et miks sul halvasti läheb.
 
E. 12. oktoober 2007, kl 13.57
asi selles et mina olen antud hetkel abipaluja aga siin ju inimesed ei hakanud küsima et miks vaid kohe sõimama et @!#$ ja kerjus ja nõme jne..nii need asjad ka ikka ei käi.
mis mu vanemad siia puutuvad?palju aastaid tagasi läx mu tee vanematega lahku,õnnex leidsin nad taas eelmine aasta.nad aitasid mind tõesti,paar korda andsid söögiraha aga edasi?ma elan ikka eraldi ja ma ei saa ju nende kulul elada,saate aru.
ma pole kerjus ja isegi kui oleksin siis mina ei sülitax selle vähese peale.tean raha väärtust ja tean ka seda et igast summast on mul kasu
 
to E 12. oktoober 2007, kl 14.01
ju siis tõesti häda pole nii ehtne et alandlikkusele sunniks...mõtlen et kui ise peaks niiviisi raha küsima siit siis elu eest püüaks austavalt rääkida ja ka oma lugu rääkida, et keegi kes mõista tahab ka mõista saaks...
 
To E 12. oktoober 2007, kl 14.06
Muidugi, aga ise pead ikka ka viiskas olema.Kui vana su lapsuke on.Ja kuidas sa mõtled siis tulevikus hakkama saada.Või on sul mingi lahendus tulemas.
 
E. 12. oktoober 2007, kl 14.14
ma ju olen alandlik aga ennast maatasa ma ka teha ei lase.kui ma tean et pole @!#$ siis ma ka pole.inimene võib ju ikka hätta sattuda ja mis siis kui ta ei saa kohe välja?!ikkka võib ju juhtuda.tulevikus ma lähen ju ikka tööle,siis kui laps lasteaeda saab,järgmisel aastal
Selle teema postitustele ei saa vastata, sest teema on moderaatori poolt lukustatud.