Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
tutvumiste vahele näputäis sõda ja küünealusega sporti
 
... 10. august 2008, kl 19.31
kuigi kuskil käib sõda ja kuskil mängud, näib elu näivat nõudmas oma ja tutvumised ega kisklemised lõpe.
 
Anja 10. august 2008, kl 19.33
Sulle paistab see kisklemine ja sõda meelelähedane...ju siis sa teisiti tähelepanu ei saa...:))
 
TT 10. august 2008, kl 19.34
teema autor sa valisid hea nime
 
... 10. august 2008, kl 19.36
paneb imestama, et siin keegi seda poole sõnagagi ei maini, kas siin on nii lollilt uimane seltskond või rahuldatakse oma sõjavastasus mujal foorumis
 
... 10. august 2008, kl 19.37
vaevalt on siin kedagi, kes Gruusiat toetaval meeleavalduselt käis, see oleks liigne pingutus.
 
Anja 10. august 2008, kl 19.37
Siin on naised...nemad ei sõdi...mõni mees aga võiks sõjateemalisi teemasid teha kusagil sõjavoorumis...:))
 
TT 10. august 2008, kl 19.39
uudiste rubriikides saab ju sellel teemal mõtteid avaldada miks peaks siin sõda käsitlema?
 
Täpitriin 10. august 2008, kl 19.42
Anja, kas see "naised ja nemad ei sõdi" on nali või? Kas arusaamine sõjast ja sõjahullusest käib mööda sugupooli?
 
neiu keilast 10. august 2008, kl 19.45
kohe saabub rootsi kunn ja pajatab teile kuidas afgaanis sõdis ja kuidas tal täis peaga tuleb tapmise isu
 
totaja 10. august 2008, kl 19.46
Täpitriin, me teame kõik, et sa oled tark, erudeeritud ja kaastundlik, aga mõnikord tahame niisama lobiseda, mitte alati suurt vilosoofiat ajada.
 
Anja 10. august 2008, kl 19.48
T'pitriin...kas sina viskad relva õlale ja astud sõtta, kui su kodumaad püütakse anastada...? No amine siis...naissõdureid vajatakse paljudes polkudes...:))
 
priscilla 10. august 2008, kl 19.50
kle, mina avaldasin kuskil alumises teemas vandivastasust. sõdimine köidab vist mehi, naistele ikka lilled ja liblikad kas kõhus või kuskil mujal
 
Täpitriin 10. august 2008, kl 19.52
Kohatu iroonia. Kas keegi on teil keelanud niisama lobiseda.. Küll ... leiab õigemad kohad ja vestluskaaslased isegi kätte ega teie rahu ja muretut meelt küll miski OLULINE ei kõiguta.
 
Anja 10. august 2008, kl 19.58
T'pitriin ja kolm punkti...selleks on delfi kommentaarium, kus saab ajakohaseid ja OluLisi sündmusi kommenteerida, rahulikult arutleda, vestlust ja teemat arendada...:)) Siin on naisteleht, ja reeglina naised sõtta ei kipu..i))
 
Täpitriin 10. august 2008, kl 19.59
Lilled ja liblikad!!?? Elu läheb muidugi omasoodu edasi ega siis armastus esimese sõjapäevaga otsa saa ega kuskile rahupäevade ootuses riiulile panda. Aga ses osas ma küll autoriga nõus, et ohutunnetust pole siit vist kellelgi, hirmu ka mitte või hööguvad söed pealispinna all? Loodetavasti. Heast elust rasva läinud :(
 
Täpitriin 10. august 2008, kl 20.01
Anja, sain aru, see sektsioon tahab mõelda kestvast suvest ja lillelõhnast, püssrirohulõhn on liiga häiriv. Kaon juba sobivamasse ümbrusesse, õilmitsege minuta.
 
priscilla 10. august 2008, kl 20.01
Täpp, sa lähed oma sõnavõttudega järjest kummalisemaks?
mismoodi ma siin võõrastele oma ohu-ja hirmutunnet peaksin väljendama? pealegi, mida annab mingi vandivastane kära? sul seal saarel on ikka väga piiratud hulk venkusid.
 
Anja 10. august 2008, kl 20.02
T'pitriin...femmidel on jah komme mehelikult massi tõugata...oma arvamust ja nina toppida sinna, kus talle ninanipsu antakse..kuid ikka võiks lahkel loal soovitada sõjalise kalduvusega voorumeid (delfi kommentaarium piaks väga sobilik olema...:)), kus saab vaenu õhutada, irmu külvata ja abitult kaasa noogutada...i))
 
priscilla 10. august 2008, kl 20.04
Täpitriin läks sõtta? kerget relvakandmist siis. uskumatult militaarne tüdruk?
 
irw 10. august 2008, kl 20.14
kaks korrapidajat
prissu ja joodikjuta

ei ole täpitriin mulle sümpatiseerinud kunagi, aga kui kaks eite, kes võtavad siin sõna alatihti ja ükskõik millises teemas (ka teiste tutvumisteemades, peaasi, et miksit lolli j'lle öelda) hakkavad soovitama teistel kuskil mujal sõna võtta, siis on see delfieidestumise viimane aste

irw, kanad
laske edasi, põhiliselt omavahel või mõne lolliga koos
 
uustulnukas 10. august 2008, kl 20.16
sõbralik seltskond on teil siin
 
priscilla 10. august 2008, kl 20.16
irw, mul on südamest kahju, et sa oled juba delfieidestunud, et tead, mis ja kuidas.
pane nüüd * ja ütle away. tean küll, kes sa oled.
 
irw 10. august 2008, kl 20.18
tead küll......muhhahhaaa......ähvardus oli see väää
tita oled
 
seekord 10. august 2008, kl 20.18
irwiga nõus
 
* away 10. august 2008, kl 20.19
su soov täitugu delfieit
 
ööbik 10. august 2008, kl 20.19
kurb see Gruusia olukord. jääb loota, et meie samasugust olukorda üle ei pea elama. kui kästakse, võtan relva ja sõdin. üldiselt vihkan relvi, parem kui neid kätte võtma ei peaks ja sõdu vihkan veel rohkem.
sporti ei vaata. kas peaks?
 
Anja 10. august 2008, kl 20.19
Noneh...sõbralikud naised...militaarsed ja puha...:))) Kle, irw...kus sa tead et ma joodikjuta olen...kas oleme koos ästi pidutsend...või oled sa see jota, kes alkass Volliga kirjavahetust pidas..uvitudes minust...i))
 
priscilla 10. august 2008, kl 20.20
*away
*back
 
Anja 10. august 2008, kl 20.22
Georgia on alati ise agressiivne olnud...keegi ei käskinud tal esimesena relva aarata...ei ole see vene karu enam nii agressiivne ise midagi...aetakse propagandat, nii siit kui sealt..kui annad talle voli ise tegutseda, siis nuta, kui karu küüned sind kriibivad.
 
irw 10. august 2008, kl 20.24
anjutakene, ainult purupurjus inimene saab ajad sellist juttu kui sina siin mõned ajad tagasi
ei tea ma delfikirjavahetustest midagi
selleks, et idiooti ära tunda, ei pea ometigi volliga kohtuma )sina kohtusid , isver, kui loll sa ikka olid, kas ikka vägistas ka - sinu enda sõnad juuuuu...iirrww
kui sa olid kaine, siis vabandan
haigeid ma ei nori
sa oled see pulstunud delfi tsirkusekaru, kes alati tantsib kui vähegi keegi kommi viskab

nüüd küll away,
kanad
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!