Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Delfi date mehed
 
jah 04. jaanuar 2012, kl 19.35
Just, kui ütled kustale, et sul on kaks last aga kohtumisel temaga lisad juurde , et ülejäänud neli olid kirjutamise ajal ema juures, siis ära looda midagi, ise oled süüdi, et valetasid. Kui inimene ons edanud endale piirid,nii ka jääb.
 
keke 04. jaanuar 2012, kl 20.12
Olen ammu keskeas, sellepärast ongi nooremaid vaja.
 
Kuulge 04. jaanuar 2012, kl 20.26
Lõpetage see jama ära. Kohati on lugu ikka halenaljakas juba. Me kõik oleme elus petta saanud aga mul pole eales pähe tulnud mingeid süüdistuskõnesid koostada. Eneseuhkust peab ka ikka olema.
 
tibu siin 04. jaanuar 2012, kl 23.16
keke, ära muretse, küll su elu ilusaks muutub, oota, las tuleb ainult aprill, lilled hakkavad õitsema ja puud puhkevad lehte ja naised muutvad kenamaks...Paned päikeseprillid ette ja naudid elu.
 
to kusta süüdistajatele jahi näide 05. jaanuar 2012, kl 07.29
Just, kui ütled kustale, et sul on kaks last aga kohtumisel temaga lisad juurde , et ülejäänud neli olid kirjutamise ajal ema juures, siis ära looda midagi, ise oled süüdi, et valetasid. Kui inimene ons edanud endale piirid,nii ka jääb.


KUI NII ON, SIIS KAASTUNNE KUSTALE - selliste naiste persesaatmine peabki olema prioriteet 1.
 
uurin 06. jaanuar 2012, kl 09.46
Kas peale selle Kusta nimelise kasutaja on seal delfis veel neid saritutvujaid või neid kes seal tutvuda üritavad juba pikemat aega?
 
HH 06. jaanuar 2012, kl 12.08
ngeetik on vist ka üks selline, vähemalt mulle jäi selline mulje. Kirjutas mulle ning tahtis kogu aeg kokku saada, tema pärst ma sealt date-st ära tulingi.:(
 
Epu-Liisa 17. juuli 2012, kl 12.09
...,,närvilised,, kulla-kaevajad!!!...PALUN RAHUNEGE NÜÜD MAHA....Ma võtan selle kusta ära endale.....,siis saate rahus edasi kaevata!!!
 
Teema algataja 18. juuli 2012, kl 03.06
Huvitav, et teemat algatades 3 aastat tagasi sain paremalt ja vasemalt... Ometi oli põhjuseks just "musu" süüdimatu käitumine ja soov võimalikke uusi ohvreid hoiatada... Tark õpib teiste kogemustest, loll ei enda omastki... "Kustale" kaasa tunda pole mõtet, nagu Nigeeria petukirjade puhul leidub tänaseni lolle, nii leiab "kustagi" endale võimaluse ikka ja jälle uue tsälgu märkmiseks voodipäitsisse... Ja algab see ikka ja alati ühte moodi: "Nii ius oled..."
 
Teema algataja 18. juuli 2012, kl 03.19
Ei, kas tead, vastupidiselt kõnealusele "kustale" ei ole mul terve ilm lapsi täis. Ka ei ole ma ülekaaluline algharidusega sarisünnitaja, vaid enda ja eluga hakkama saav naine, kes otsis tõsist ja arenevat püsisuhet. Töö kõrvalt lihtsalt ei jäänud aega tutvusi sobitada. Aga see, Sa kunstküüneline broilertibi, käib ilmselt juba üle Su pähkliaju kapasiteetide. Aga absoluutselt nõustun: Sina saad paremini hakkama, kui kõik need sajad naised, kes "kusta99" kollaazhidel esindatud ning viid jack-poti koju;)
 
Maali 2 18. juuli 2012, kl 10.49
Oletko ,, KATKERA,, ???
 
vastus 18. juuli 2012, kl 10.51
Kõik need Juulid ja Maalid tutvuvad juba 10 aastat.
 
mina 18. juuli 2012, kl 11.21
Sattusin ka teie foorumisse juhuslikult....aga asjalood kisuvad siis põnevaks!(vaatasin ka selle kusta ankeeti)Täitsa tavaline eesti mees....
autor kirjutab: Tark õpib...,loll ei enda omastki...
Kas ta mõtles sellega ennast?Kõik mis on olnud, on MINEVIK!
Mehed ütlevad ju ikka neid sõnu, mida NAISED kuulda tahavad!(keegi ei ütle otse, kui oled kole v. miskit ei meeldi)Mis puutub Kusta lastesse, siis Hiiumaa ei saa ju nii suur olla,....et SINNA ÄRA EI MAHUKS??? ja kui uuesti ankeeti vaadata, pole see mees ka oma esimeses nooruses....üksjagu elu on h-ju elatud. See, et tal lapsed on ,näitab, et mees ongi ,,MEES,,....,mitte tühi kott!Mitte ei saa aru teema algatajast....:ankeedis ei otsi see mees PÜSISUHET!St. probleem on naise peas....!KUI SUL TÖÖ KÕRVALT EI JÄÄ AEGA TUTVUSE JAOKS,....mis püsisuhtest Sa siis unistad???...samas pole mõtet mõne tuunitud,,tibi,, peale ka kade olla, kes polegi saanud oma pikki küüni selle mehe rahakoti vahele ...ja on lihtsalt ,,OMA RAHA EEST,,hoolitsetud...
Kui ei suuda teemat unustada-peale 3-e aasta möödumist,...siis on viga Sinus!See mees ei lasknud endale kohe ,,kotti,, pähe tõmmata.....LASE MINEVIK LAHTI....JA HAKKA ELAMA!!!
 
Elmar 18. juuli 2012, kl 11.25
Tiiäi, kost nu latsõ ilma tsälgota tulõva?
Kats miist saaei suku tetä!
 
tibi 18. juuli 2012, kl 12.46
to mina, kirjutad igasugu jura kokku aga no eesti keelt peaksid ikka oskama kirjutada, kui meest taga ajad.




küüs, küüne, küünt...küüned, küünte, küüSi....

küüni- tähendab heinaküüni, osastavas pealegi
 
mina 18. juuli 2012, kl 12.58
....(kui filoloogi mängid...leia omale teine liivakast v. foorum) MA JU OLENGI MEES,....AGA SIND PANEKS KÜÜNIS KÜLL!!!
 
huvitav 18. juuli 2012, kl 13.59
Miks on

Epu-Liisa 17. juuli 2012, kl 12.09
Maali 2 18. juuli 2012, kl 10.49
mina 18. juuli 2012, kl 11.21

sama inimene?

Võin suhteliselt mürki võtta selle peale, et tegemist on mehega, kes tunneb ennast väga puudutatuna. :)
 
to huvitav 18. juuli 2012, kl 15.32
ÄRA SA MÜRKI KÜLL SE#LLE TÜHJA LOBA PÄRAST VÕTA!!!! Tule parem Pärnu randa, teeme õlled välja....Meid on tõeste siin hulgim ja oli lõbus lugemine!
 
no 27. juuli 2012, kl 15.26
siis on Pärnu rand tõesti huvitav koht kui seal pole muud teha peale naisteka foorumi lugemise :)Mine või kadedaks
 
*** 29. juuli 2012, kl 17.49
SEAL ONGI AVALIK NAISTE PARADIIS!!!
 
Ingrid 09. august 2016, kl 01.08
Kust66 on edukas mees ja ma eeldan, et ta leidiski endile:) väärilise naise. Täiesti normaalne mees. Kohtusin temaga 3 aastat tagasi ja senini on mälestused meeldejäävad. Kena, armastusväärne, sümpaatne ja tark mees. Ingrid Soans
 
Ingrid 09. august 2016, kl 01.09
Iseloomustaksin teda veel, et tähelepanelik ja intelligentne inimene. Ingrid Soans
 
Ingrid 09. august 2016, kl 09.47
Lisan veel, et riist oli tal nagu hundi esikäpp :)))
 
Ardi Soovik 10. august 2016, kl 07.56
Mina otsisin ka ligemale 9aastat omale naist, nii delfi datest, hiljem ka flirticust (kust ma omale lõpuks naise leidsingi) ning paljudes erinevates tutvumisportaalidest ja ka muudest suhtlusportaalidest. Kuna ma ei olnud ärakasutamise ja skoorimise peal väljas, siis panin ka täpsed otsitava parameetrid kirja (vähemalt 10a noorem, lastetu, mittesuitsetav ja ülekaaluta). Otsisin oma identiteeti varjamata, et oleks teada minu kavatsustest, aga ei õnnestunud kuidagi leida naist, kellega luua pere. Oli küll mitmeid ka üle aasta kestnud suhteid naistega, kes kvalifitseerunud elukaaslaseks (kes olid liiga vanad, ülekaalulised, lastega või polnud nõus loobuma suitsust, kuid sobivat elukaaslast ei leidnud. Seega on väide, et tutvumisportaalides on vaid saritutvujad täitsa vale, on ka minusuguseid, kes otsivad seda õiget. Kui poleks parameetreid pannud, ja tutvunud ja seksinud järjest kõigi soovijatega, siis oleksin olnud saritutvuja. https://www.nelli.ee/mod_news_b710915795b9e9c02c...
 
Tom Savikotist 10. august 2016, kl 09.33
jah, kirjuta pealegi delfi dates, et otsid endast nooremat, mitte ülekaalulist, lastetut ja fertiilses east naist. kohe lüüakse p.saämber pähe, nii et s.tt mööda kõrvu alla niriseb. lõpuks tuleb delfi m.a.k.a.a.k. ja annab oma kaaluka panuse.
 
eelmisele 10. august 2016, kl 09.49
Mõni aasta tagasi makaake siin ei olnud ja hoopis teine õhkkond oli ja tõesti said inimesed tutvuda.
 
Tere, Ardi 10. august 2016, kl 09.51
Kuidas läheb? Naine terve ja sõidab limusiiniga?
Oled nüüd oma eluga rahul?
 
kaagitar 10. august 2016, kl 10.17
Ardi, miks Sa nii koleda naise endale kosisid?
 
Kui kaunis 10. august 2016, kl 10.44
on Ardi kaasa arvustaja? Sellise hinnangu peale jääb mulje, et tegemist on maailma hüljatuima naisega, kel on lai tagumikuring.
 
Ardi Soovik 10. august 2016, kl 23.54
kaagitar Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ardi, miks Sa nii koleda naise endale kosisid?
Ilu ei olnud minu valikukriteeriumiks. http://heldurkarmo.net.ee/multimedia/Kapell...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!