Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Soovin leida elukaaslast.
 
lilleke 30. juuli 2012, kl 05.41
tema jaoks hakkabki elu siis kui on naine,kahju vennikesest,parem võta ja pea üht visiitsuhet sobivas eas naisega, siis saad vähemalt seksi regulaarselt ja oled ehk ka mõistlikum,pikk ilmaolek pidi segaseks ajama peast
 
yxikmees 30. juuli 2012, kl 06.20
Ajutine suhe visiitsuhtena võiks olla, kuid kuna ta pole minu otsingute eesmärgiks, siis ma selle suhte otsimise peale eriti aega ei kuluta.
Näed neitsi, oskan küll tühikuid teha, kuid edaspidi jätkan ma vanaviisi, kuni pole leidnud omale naist.
 
K. 30. juuli 2012, kl 14.22
Sinu geenidega mees, kes on nii jobu kui jobu, ei võiks üldse sigida!
 
yxikmees 30. juuli 2012, kl 14.49
Jobu olen vaid naiseleidmises,mitte aga muus.
Oleks naine olemas,siis m poleks ju enam jobu,sest muudel elualadel saan ju hästi hakama.
 
kumminaine 30. juuli 2012, kl 14.53
Kas keegi on seda yksikmehest jobukotti ka elusast peast näinud? Kas tasub mulle õhk sisse lasta?
 
lilleke 30. juuli 2012, kl 17.48
olen näinud...ma igaksjuhuks rohkem ei ütle
 
K. 30. juuli 2012, kl 18.15
Jobu jääb alati jobuks olenemata, et on ta naisemees või mitte!

Sa siin otsid reisikaaslast, et minna "naisejahile", ma pole kindel, et keegi sinusuguse tropiga seda koos teha tahab e Sinu puhul pole vahet - mees või naine, oled loll ja ela üksi!
 
kumminaine 30. juuli 2012, kl 18.16
Aitäh sulle lilleke. Siis ma tean, et vedelen voodiall edasi, tühjana...:( Ehkki Ardil on kaotada palju, sest olen ülekaaluta, lastetu, ja alla 33 aasta...Yksikmees, kahju et me ei kohtunud! Või siiski...?
 
lilleke 31. juuli 2012, kl 09.29
ma ei ütle et ta oleks inetu,seda kindlasti mitte,tegu on enda eest hoolitseva mehega,küsimus aga mida otsid mehes sina kumminaine
 
Toomas 31. juuli 2012, kl 09.52
Ardi, ma arvan, et 33 on liiga noor nõuda maksimumiks, sest minu
kogemuste järgi käib selles vanuses naistel täie hooga
õppimine-töö-reisimine-peod omaealiste seltskonnas.
Aga just 34-37 vanuses jõuavad selliste tüdrukute elud tihti kriisi, sest suhted katkevad siis kergesti, kas kutt jätab maha, või selgub et kutt ei tahagi perekonda ja jäetakse maha.
Ühiskondlik arvamus soosib samuti sellist elustiili. Aga just 35-40 vanuste naiste suhtes pöördub see arvamus äkitselt ja küsitakse: aga kus on siis perekond? Isegi ühte last ei ole mõnest suhtest kaasa võtta olnud? Üle 37 aastased üksikemad on minu arvates tunduvalt paremad partnerid, kui selles eas lastetud. Isegi tööandjad mõtlevad, kas sellist vanatüdrukut
tööle võtta, lapsega naisel on prioriteedid ilmselt rohkem paigas. Biloogiline kell samuti
tiriseb.
Kui naine nüüd kiiresti ei tegutse ongi pohlad.
Sellises eas naised on parajalt
meeleheitel, mitte liiga vähe (nagu 30-33 aastased) ja pole ka veel aegunud, nagu üle 40. Mõned muidugi on meeleheitel ka 30-selt, selles on sul õigus. Aga sellist kätte saada oleks peaaegu jackpot, mis praktiliselt pole võimalik (ma pole
lotomängija). Mulle endale lööb külge üks 36 aastane päris normaalne eit, kes hijuti üksikuks jäi. Siiski teen mõnda aega veel katset läheneda mõnele 30-35 aasta vanusele tuttavale. Kahjuks on eestlasi nende hulgas vähe. Oleks tore jagada sama kultuuri, käia koos teatris jne. Kuid maailm on palju suurem, kui Eesti, ning tõenäosus leida hingesugulast laiast maailmast on samuti suurem. Ja vaheldus Eesti elule on väga rikastav. Lisaks tulekski genofondi rikastada. Tõugu parandaks kõige rohkem vist naine mustast Aafrikast.
Ära muretse ümmarguse vanusenumbri tuleku pärast! Aega ei tohi muidugi kaotada aga see pole mehele midagi kriitilist perekonna loomisel. Ära põe, kui noored naised sind sõimavad, nad ilmselt ei tea ega usu mis neid ootab mõne aasta pärast. Aga meie alles hiljuti olime 30-sed.
 
m39 31. juuli 2012, kl 10.15
Vaata Toomas, Ardi on tore mees, kel on 3 naisega 7 last ja talle on seda veel vähe. Aga muidu oli sul tore jutuke.
 
Toomas 01. august 2012, kl 11.01
Ardi on siis Eestis hinnatud spermadoonor. Aga moslemimaalimas (näit Afganistanis) oleks selline käitumine (3 naist ja seitse last) ainumõeldav. Ega siis mujalgi maailmas sellised mehed ei puudu, nad on lihtsalt vähemuses.
 
??? 03. august 2012, kl 12.30
yxikmees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sest ma soovin elada pereelu,mitte niisama naisega
> koos.Vaid seksi pärast ka pole ju mõtet naist võt
> ta,siis võiks ju lihtsalt seksimise eesmärgil vahe
> l kohtuda.Aga see ei ole minujaoks,mina eelistan i
> kka kooselu.Ükskõik mis nurga all asja vaadata aga
> muud varianti ma ei näe.Seda enam,et 32+ naised i
> se ka ju ei taha ajutist suhet,ehk suhet mis kesta
> ks max 3,5a.


Seksi pärast koos elada ei taha, aga seksi puudusel (menopaus) jätad naise kohe maha?
Kas sa selgitaks seda "loogikat"?

Üldiselt ma ei saa aru, miks sa peaksid omavanusele naisele ütlema kohe alguses, et ta on vaid ajutine nähtus?
 
kallis elu 03. august 2012, kl 15.26
elu ju kallis, miks peaks ka ardi vanune naine tahtma seitset võõrast last oma ellu? See kepp läheb liiga kalliks.
 
yxikmees 03. august 2012, kl 23.55
Ainult seksi pärast pole mõtet koos elada,kui pole midagi muud ühist(lapsed jne).
Ilma seksita kooselul ei näe ma ka mõtet.
Ma ei peagi ütlema endavanusele,et on ajutine suhe,aga see tuleb ju välja igast nurgast.
 
mis see maksab? 04. august 2012, kl 01.23
mis sellie karja ülevalpidamin ka maksab? ja mis uus lollike saab peale söögi ja kepi?
 
mingile Toomasele 01.08 04. august 2012, kl 01.27
moslemimeestest rääkides: kõiki naisi tuleb võrdselt kohelda ja kõiki ka ülal pidada. nii et praktikas elatakse tänapäeval siiski ühe naisega. Ringiaelemine pole lubatud ja mehed on väga oma naise ja laste üle uhked.Pereelu on siiski allutatud noorpaari vanemate sugulaste soovitustele.
Aga eesti mees ei saa ju ühe naisegagi hakkama, lapsed puha naiste kaelas kasvatada. Häbi võiks olla.
 
kill 04. august 2012, kl 11.54
Pedro Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Võiksid teha endale tutvumise tarvis lausa koduleh
> ekülje a`la....
>
> -- www.ardi.ee -- paraku
> vist siiski ei saa, juba hõivatud ja selle asemel
> on -- www.nordcocoa.ee --
>
> Paraku kuni 33 aa
> stased, mitte suitsetavad, lastetud ja ülekaalu mi
> tte omavad on ikka liiga suur nõudmine ühe 44 aast
> ase mehe poolt. Tee omale selgeks, et 33 ja noorem
> naine vaatab, kas omavanust või nooremat, sest ta
> l on vaja värskemat spermat, et üleüldse rasestuda
> , suitseb paraku iga 5 naine eestis, ülekaal on en
> amusel ning normaalsed naised teevad esimesi titte
> sid oma hea tervise huvides ikka ennem 33 aastat -
> seega ole normaalne ja jäta see jura. Talvel oled
> nagunii töötu ja maksudega mingi 4000 eur-i ilma
> maksudeta pole mingi näitaja, kui sul on hulgim ko
> hustusi oma last eest. Kaudselt oled lastega nii v
> õi naa seotud ja mingit jura ajama hakata, et ei o
> le ja elavad ekside juudes - cooommmooonn


Kohustused laste ees?
Saad aru, et mees maksab 64€ per face, mis on ALLA MIINIMUMI ja ootab siis ka, et lapsed otsapidi juba täiskasvanuks saaks, et siis maksekohustus väheneks. Vat niisugune vingus koi on meie Yxik.
Kuuskümmend neli eurot - tase ju!
 
- 04. august 2012, kl 12.20
yxikmees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Endaealisega mul poleks muud ühist huvi peale seks
> i.Visiitsuhteks sobiks.Kuid kooseluks peab naine s
> iiski olema kuni 33.

Rahune maha, tont. Sa ise oled 44, seega võib naine olla vabalt 34,4 ja 19 päeva vana olla.
 
lugeja 04. august 2012, kl 18.58
aga kas Yksik seda ei tea, et ajutine asi siin ilmas on kõikse kindlam.
Seega taha endale hoopis ajutist suhet kuni 33 ja kindlat suhet hoopis endaealisega :P
 
jälestus 04. august 2012, kl 20.49
mõni mees äratab oma käitumisega ja sõnavõttudega lihtsalt jälestuse..
 
lilleke 06. august 2012, kl 09.17
tema on meil lihtsalt aus(mitte et see minu meelest õigustus oleks siukest juttu ajada)
 
lollike 06. august 2012, kl 18.56
http://www.mysticcafe.com/
 
auh 08. august 2012, kl 13.58
Tulemus: lillekesed ja lollikesed.
 
edd 11. oktoober 2012, kl 17.34
sitta sellest suhtes, mis maksab liikuva saeraamiga, kas tihu hind või tund? palju tunnis lõikab? valdav materjal toores mänd, mis max pikkus, laius?
 
yxikmees 11. oktoober 2012, kl 20.24
 
Aadel 24. november 2023, kl 10.46
Kuidas Ardil ka läheb?
 
Ikka veel üksik mees 40-ndate alguses 25. november 2023, kl 20.36
Huvitav kas siin leidub kedagi kes on kõik need 35 lehekülge läbi ka lugenud.. :D
Lugesin läbi esimesed 10 ja sellest sain niipalju aru et selle teema autor on 3 naise poolt mahajäetud mees kellel on nende naistega tehtud 7 last.
Et siis naised olevat ise jalga lasknud kuna mees olevat liiga igav olnud. Kaks neist leidsid enda ellu kriminaalse taustaga uued mehed - ilmselt said nad siis nende käest seda mis neil teema autoriga kooselust vajaka jäi.
Selle järel hakkas teema autor netist otsima uut elukaaslast kellega luua pere.
Sel ajal oli ta kas 40 aastane või veidi üle 40 ja otsitav kaaslane pidi olema maksimaalselt 33 aastane ei tohtinud suitsetada ja pidi olema normaalkaalus.
Teema autori nimi on vist Ardi.
Teema algatas 10. märtsil 2010 kasutajanimega Ardi.
Teema jäi soiku 6. aprillil 2010, mil tehti sinna viimane postitus.
Siis, üle aasta hiljem, 27. mai 2011, kl 14.17 keegi ??? jälle postitas sinna ja selle teoga tõstis teema jälle üles.
Kolm ja pool tundi hiljem vastas talle ka teema autor kuid nüüdseks oli tema kasutajanimi Ardi asemel yxikmees - selgus et ta oli vahepeal juba kusagile uue tutvumisteema teinud selle uue kasutajanimega.
Et siis nüüd oli tema kasutajanimeks yxikmees ja sellega seotud e-mail on ardi.soovik@neti.ee

Kuna teema autoril ei õnnestu kuidagi siit naisteka foorumist (ja vist ka muudest tutvumiskohtadest) endale seda õiget leida, siis tekitas see temas masendust.

Masenduse tagajärjel tegi ta teatavaks, et kui ta ei leia endale elukaaslase lähema 4 aasta jooksul, siis läheb ta pigem vabasurma kuiet üksinduses edasi vireleb.
Kuna see oli aastal 2011 - ütleme et 2012a 11. oktoober kl 20.24, mil ta siia oma viimase postituse teinud on, siis peaks ta praeguseks olema mulla all juba oma 6 aastakest.

Mina isiklikult loodan et ta siiski on praegu veel maa pealpool mitte allpool seda.
Kuna lugedes tema postitusi tundsin et olen tema sarnane, siis tekkis huvi tema vastu.
Mul pole küll kunagi oma naist veel olnud ja mõistagi pole mu siis ka lapsi veel. Vanuse poolest olen praegu sama vana kui tema oli tollal - 11 aastat tagasi kui ta siin kirjutas.

Ka minul on sotsiaalfoobia ja ärevus erinevates sotsiaalsetes olukordades. Kahjuks on sellele lisaks veel ka valikuline mutism mis ei lase teatud olukordades ajul mõtteid kõneks teisendada.
Seepärast on väga raske leida endale elukaaslast reaalsest elust kuid kuna teksti trükkimisega probleeme pole, siis jääbki peamiseks partneri otsimise keskkonnaks virtuaalne maailm.

Ja ka samuti nagu teema autorilgi, on mu probleemiks liiga tugev seksuaaltung. Sellepärast on mul olnud ka palju meessoost seksuaalpartnereid ja ka muid peletisi.. Nendega on lihtsam kokku leppida kuna nad tahavad kah ainult seksi.
Kui teema autor veel elus on, siis me võiksime täitsa kirjutada omavahel. Mina oleksin kohe kindlasti huvitatud kasvõi enda ideedega aitama. Sest kaks pead on ju ikka parem kui üks..
Mulle võib kirjutada meilile xxxr3v0llana@protonmail.com
Enda iha.ee konto nime ma siin igaks juhuks ei avalda kuid kui keegi seda soovib siis võin seda ka teha.

Juhul kui selle teema autor siitilmast lahkunud on, olen valmis vabatahtlikult võtma üle tema teema ja seda jätkama.
 
Ikka veel üksik mees 40-ndate alguses 25. november 2023, kl 21.22
Tundub et tema e-mail ei kehti enam.
Saatsin meili ardi.soovik@neti.ee meilile ja sain vastuseks et meil ei jõudnud adressadini
Kui keegi teab tema kehtivat meili siis võiks siia postitada
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!