Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lemmikloom
Halli ja musta triibuline kassipoeg otsib kodu!
Marii Joala 27. juuli 2011, kl 11.53
Ära anda kassipoeg Pärnust. Leitud kiisu, väikese tervise rikkega, mis varsti parandatud saab. Ühtlasi püüame ka ära steriliseerida. Kassipoeg otsib kodu, kus on soe süda ja palju armastust. Enda juurde ei saa jätta, kuna pereliikmed ei taha kahte kassi.

PS! Käib liivakastis, sööb ja armastab väga mängida. Kassi isa tõeliselt hea iseloomuga, armastab ka väga lähedust.

Kui on olemas pere, kuhu võiks kuuluda ka kiisu, kes on operatsioonil käinud, kuid terveks saanud, võib lisainfot küsida minu käest!

Ta on umbes kahe ja poole kuune.
 
Huugo 27. juuli 2011, kl 13.22
Leitud kiisupoja isa iseloom on täpselt teada? Kuidas see muidu võimalik on?
Marii Joala 27. juuli 2011, kl 13.38
Sest leidsin ta oma kuurist ja elan männimetsas, tean isaseid, poeg näeb välja täpselt minu isase kassi moodi :) Lihtsalt ema hülgas ta ilmselt, kuna sai aru, et poeg pole terve.
 
Huugo 27. juuli 2011, kl 14.15
Ja hea on elada teadmises, et ümbruskonna hulkuremased toovad ilmale sinu kastreerimata isase poegi, kellest enamus kahjuks nälja, haiguste või autorataste tõttu enne suurekssaamist hukkuvad?

Ole hea, otsi sellele pisikesele kodu, aga lase ka oma isane kastreerida. Väga piiratud on mõtlemine, et isased poegi ei too. Koju ei too, jah, aga tänavale tekitavad juurde hordide kaupa!
Marii Joala 27. juuli 2011, kl 14.24
Ei ole hulkuremased, vaid naabri kassid emased. Postitus täis sarkasmi ja eeldusi halvast kassi kasvatajast. Milleks on selliseid postitusi vaja???
Marii Joala 27. juuli 2011, kl 14.27
Pole enne sellega probleeme olnud, isane võrdlemisi noor. Otseloomulikult laseme ka kastreerida, kuid ikka sünnib ju kassipoegi enne kui kass arsti juurde jõuab. Elus käib ühte ja teist moodi asju. Teen ju midagi ja leian lahendust, foorumi õelutsemine on lihtsalt igat pidi õiglustamatu!
 
Santsa taamm 30. august 2018, kl 12.51
Mul on koer kas se oleks okei muitu sovin kasu litsalt mul on retriver ja ta sai mu elmiselt kasilt künistata
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!