Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lemmikloom
Saksa Lambakoerte omanikud:
 
juula 17. aprill 2013, kl 11.52
kiitus teemaalgatajale - koer saab endale hea peremehe.
virisejatele ja torisejatele - ei ole õnnetumat koera, kui õues üksi passiv koer. Meil on ka suur aed, aga kui võtan välja jalutusrihma, et minna hoovist välja jalutama- hakatakse tegema meetrikõrguseid hüppeid - nüüd on tema ja peremehe aeg!
 
woof 21. aprill 2013, kl 21.07
juula Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kiitus teemaalgatajale - koer saab endale hea pere
> mehe.
> virisejatele ja torisejatele - ei ole õnn
> etumat koera, kui õues üksi passiv koer. Meil on k
> a suur aed, aga kui võtan välja jalutusrihma, et m
> inna hoovist välja jalutama- hakatakse tegema meet
> rikõrguseid hüppeid - nüüd on tema ja peremehe aeg
> !


hästi tore on midagi nii ilusat lugeda:)

minu isiklik plaan on koeraga 3 korda väljas hakata käima,alguses loomulikult rohkem...aga üldises plaanis jah,3 korda...hommikul ennem tööle minekut,töölt tulles ja enne magama minekut...ja see on max. 5 päeva nädalas nii,vabadel päevadel oleks rannas-metsas ja parkides ringi möllamised plaanis...
ja ise kodus viibides on plaanis mängimised ja õpetamised ja muidu nunnutamised...ja külaski saab ju kutsuga käia,uus tore kogemus koeralegi :)

väike mõte muidu.......mõelgem momendiks....KUI koer EI SUUDAKS JA EI TOHIKS olla üksi rohkem kui 8 tundi...
KÜSIMUS:kui paljudel meist koeri poleks???
point seisneb selles,koer ei võta sind endale,SINA võtad endale koera ja loomulikult on see sinu,kui omaniku kaine kohus koera eest hoolitseda,temaga väljas jalutada,õpetada,sotsialiseerida ja mida iganes teha ,et koer ei muutuks probleemseks.
mina usun,et eelnevast kogemusest,tuleb minust ka see kord väga hea omanik oma koerale...

edu mulle ja kõigile,kellel on kodus toredad ja õnnelikud koerad,kas seda siis korteris või majas...

KOERAD ON VÕRRATUD,ja tänu neile oleme ka meie paremad :)
 
veera voll 26. mai 2023, kl 23.48
mul on sakslased esimene oli 1985ALMAVÜ-st saadud enne oli loengud siis eksamid siis sai alles koerasada protsenti tean kuidas koera kavatada ei mingied krõbinaid hakkliha looma iga kolme tunni tagant peale söömist,magamist õue pissile nädala ajaga oli selge millal õue läks ukse juurde
koeraga jalutamine mitte koer vaid ka mina ise pean palju liikuma koeraga on seltsim liikuda koerad on mulle andnud tervise kuidas öelda koeraga liikumine on tervis ilma rahata olen 91 a.vana võiks veel võtta aga ei sest minu elul on varsti lõpp koer stressi ja leinama kui võtate sakslase pelju tuleb jalutada,aias pole koeral üldse huvitav kõik on nuusutatud läbi tuhnitud välas jalutades ka ei saa ühte rada pidi käia tuleb uusi radasi otsida või käia siis on koeral huvitav ja me oleme mõlemad õnnelikud
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!