Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lemmikloom
Josera toit, kas kvaliteettoit?
 
Emma 03. mai 2013, kl 11.07
Tere.
Ma tahan minna varjupaika loomadele toitu viima ja tahtsin uurida teistelt loomasõpradelt, kas keegi toidab oma lemmikut Josera toiduga? Ja kuidas olete rahul? Kas see liigitub kvaliteettoidu alla või jääb pigem friskiese ja darlingu tasemele? Tahaks ikka kvaliteettoitu viia, sellepärast uuringi. Neil on hind päris soodne muidu.
 
kratt 03. mai 2013, kl 12.41
jääb sinu poolt nimetatute vahepeale. ei ole kvaliteettoit. mina söödan oma koeri toiduga kus ei ole nisu, maisi, gluteeni. lisaks gmo vaba.
 
Emma 03. mai 2013, kl 15.57
Millises toidus seda nisu ja maisi ja gluteeni pole? ProPlanis ka see maisivärk sees vaatasin.
 
no 03. mai 2013, kl 19.03
minu kassid söövad seda Josicati ja sobib küll. igatahes pole ta värviline nagu odavad marketitoidud on. royali või muu kliinikutoiduga muidugi võrrelda ei saa, aga hinnaklassilt on soodne ja usutavasti söövad ka varjupaigaloomad seda päris hea meelega. 4-kilone josicat maksab umbes 10 euri, sama raha eest saad seda päris kvaliteettoitu umbes 3 korda vähem, aga näljaseid suid varjupaikades juba jätkub, nii et ka kogus on oluline. igatahes võtan soovitada - vii julgesti.
 
Tjah 03. mai 2013, kl 20.54
Josera on täiesti korralik toit. Vaata enne ostmist koostist, Joseral on ilma maisi ja nisuta toite ka. Mu koerad sõid varem Joserat aga kuna meil on nüüd teine toit tasuta käes, anname seda. Kusjuures paljukiidetud Royal on enamasti palju kehvema koostisega kui Josera.
 
kratt 03. mai 2013, kl 21.45
minu koerad söövad Enova`t.
 
Viiuliga 04. mai 2013, kl 13.25
No varjupaiga loomad söövad enamjaolt tšapit või dr sterni. Mõned saavad ka paremat. Seega kõik, mis on kvaliteedilt kõrgem, kui pedigrii on juba neile super.
Süüa viivad sinna üsna paljud. Kohapeal ise loomade söötmine või maiuste andmine on rangelt keelatud.
 
eid_15090f46ce2796 23. mai 2013, kl 19.19
Josera toit pole kuidagi mittekvaliteetne. Proovisin oma 2aastat erinevaid koeratoite, kuid üksgi ei sobinud, kuniks leidsin Josera. Hinna ja kvaliteedi suhe on paigas ja koer on õnnelik. :)
 
brbr 25. mai 2013, kl 22.00
soovitan ka joserat. Joseral see economic vms on umbes nagu marketitoit. Aga mu koerad on josera festival-belcando mixi peal ja no niiii hästi läheb alla. Mõlemad suht koht pirtsakad lambakoerad aga toit mõjub.
 
lemmi 27. mai 2013, kl 18.58
joseral on erinevaid toite, on ka ilma maisita ja ei sisalda neist ükski ka gmo-d. Mina igatahes usaldan Saksa kvaliteeti ja oma loomade maitset. Koerad söövad mul- üks liha& riisi, teine balanci ja kassid-kaks legerit, üks carismot, üks kass ja üks koer mult nimelt vanurid. Ei ole ükski toit nii hästi maitsnud, kui need. Võib-olla leidub ka paremaid tooteid, kuid viiele loomale kordades kallimaid ei näe põhjust osta.
Paljukiidetud Royalis muuseas samuti mais, kas see pole ka siis kvaliteettoit?
Pealegi sai nüüd Josera Saksamaal ainsana lemmikloomatoidub tootjatest mingi erilise kvaliteeti tunnustuse.
 
August 22. mai 2017, kl 09.24
See sööt mulle küll erilist usaldust pole pälvinud. Meie tuks kõhvis kaela paljaks , kui Joserat sõi !
eid_155224cd05974a 17. juuni 2017, kl 00.25
Möga jutt. Maisi võib toit sisaldada aga oleneb kuipalju seda seal sees on. Odavates toitudes on seda palju aga kvaliteettoitudes vähe. Ostes tuleks vaadata koostist, palju on seal vitamiine ja muud väärtuslikku materjali. Eesti turule tulid pool aastat tagasi valikuliselt Rootsi koeratoidud, mis panevad pika puuga ära Royal Caninile ja ka teistele brändidele, mis Eestis hetkel dimineerivad. Kvaliteedilt on ligilähedane Orijenile. Hinnaklassis aga 2 x soodsam kui Orijen. Tegu ei ole Hussega. Husse sisaldab nisu, mis pole koertele tervislik.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati eid_155224cd05974a 25.06.2017 21.34.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!