Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lemmikloom
veganite,taimetoitlaste foorum on tagasi
 
yup 17. november 2013, kl 09.50
Ma olen nõus, et ka netis midagi öeldes, tuleb jääda viisakaks aga see kehtib kõikide, ka lihasööjate kohta.
 
ahsoooo 17. november 2013, kl 11.39
See siin on ju lemmikloomafoorum.
Kuidas see veganite teema siia üldse sobib? Teine postitus, mis uuris, kuidas lgp vegan oma loomi toidab, oli asjkohane. Ülejäänu kippus minema tüüpiliseks- olen vegan olen vegan, elan igavesti, teie kõik olete lollid raipesööjad, mina olen palju palju parem ja eetilisem ja nii edasi.
 
kõigesööja 17. november 2013, kl 13.43
Tüüpilised on hoopis need kommentaarid, et Oh need veganid ja taimetoitlased on KÕIK ühesugused, koguaeg suruvad seda teistele peale ja on lollid ja idikad ja ei tea üldse mitte midagi.
 
söör 17. november 2013, kl 14.39
Teadmine teadmiseks, lolluski pole karistatav, aga ajupesu ja üldine sõimamine küll. Kui keegi väidab, kõigesööjad teevad samasugust ajupesu, siis see ei pea vett. Kõigesööjad ei lavasta räiged propagandafilme, et inimesi emotsionaalselt mõjutades oma sekti saada.
 
irw 17. november 2013, kl 17.02
no kuna mitte ükski taimetoitane ei ole suutnud mitte kunagi esitada mitte ühtegi pädevat allikat, näiteks linki -päris- teaduslikele uuringutele, mis nende juttu kinnitaks, seniks arvan jah, et nad ei tea millest nad räägivad ja võtan õiguse seda ka väljendada.
 
Auhh 17. november 2013, kl 17.45
Kahju, et kõigesööjate kirjutamisoskus lonkab.
 
njahh 17. november 2013, kl 18.17
ja kui asjakohased argumendid saavad otsa, ründame vastase õigekirjaoskust?


On ju teaduslikult tõestatud, et inimese aju hakkas kiiremini arenema siis, kui lisandus kiirestiomastatav lihatoit. Veganid võiks siiski võrrelda inimese hambumist ja soolestikku keskmise rohusööja omaga. Kui nad seda teeks, peavad nad tõdema, et kõige enam sarnaneb inimene omnivoorist seaga. Ja inimene ongi looduse poolt sätitud kõigesööjaks: inimese hammastik on nõrgenenud, soolestik lühenenud ning puuduvad bakterid, kes aitaksid tselluloosi soolestikus lagundada. Ka ei ole inimestel kombeks omi väljaheiteid nahka pista, nagu teevad jänesed ja koprad, et taimetoidust vajalikke toitaineid kätte saada.

Muide, isegi taimtoidulised linnud toidavad oma poegi valgurikka lihatoiduga. Huvitav küll, miks nad seda teevad?

Uskumatu, kui lihtne on bioloogiaalaselt harimata inimest lollitada ja talle ajupesu teha.
 
irw to auhh 17. november 2013, kl 19.38
ma olen bioloog, mitte filoloog.
 
väljavõtted veganite ütlustest 17. november 2013, kl 19.51
1- ah see on tõsi, et soomes ehitajatest osside hulgas taimetoitlasi ei ole
2- üks väike teadaanne tekitas vahutava marutõvehoo siin pidevalt jõlkuvates pooletoobistes masturbaatorites.
3- samahästi võib öelda, et tüüpiline lihasööja on pedofiilsete kalduvustega keskealine rasvunud impotent.
4- tüüpiline keskealine pedofiilist raipesööja ilmselt nüüd kahvatub vihast
5- keegi avaldas saidi, tulid kohe ärajunnijad oma tavalällamiega nagu tongis rullnokad kuskil ööklubis.
6- miks taimetoitlased ei tohi oma tõelist arvamust välja õelda lihasõõjate suhtes ,et nad on mõtsukad,sadistid,retsidivistid

väga kenad sõnavõtud, eks ole?
 
völjavõtted lihasõõjate mõnitustestest 17. november 2013, kl 20.25
järgnavalt on toodud nõiteid sellest ,et liga süümine teeb inimesed erili lolliks ja julmaks järgnevalt avaldatud tsitaadid on lihasüüjate poolt välja kirjutatud eesti ajakirjanduses ja sellised lihasõõjad nõuavad enda tolereerimist olles ise julmust täis ja vaenulikud

1.pedofiil pole inimene ,ta tuleb ära tappa
2.homoseksuaalid tuleb koonduslaakrisse saata
3.pedoviilis,vägistajad tuleb sandiks pekste ja vigaseks teha.
4.homoseksuaalsus on eesti perverssus, jälgid ja rõvedad olendid
6.loomade piinamine laborites on vajalik, toetan seda
7.taimetoitlased on hullud kes oma lapsi tapavad
jne...jne
 
kivike 18. november 2013, kl 07.51
See kõik on ju kena, ainult mis on sellel pistmist lemmikloomadega?
 
omnivoor 18. november 2013, kl 08.35
Eks kõige levinumad lemmikloomadki ju lihasööjad!
Olen küll kuulnud, et mõned üritavad ka kassidest taimetoitlasi teha.
Põhimõtteliselt pole aga siin midagi pistmist lemmikloomadega. Paranähtuste nurgakest siin aga pole.
 
kivike 18. november 2013, kl 10.09
Lemmikloomad reeglina internetis ei käi veganite foorumeid lugemas ja liha söövaid inimesi põlastamas. :) Et see teema just lemmikloomade rubriiki lükata ...
 
hm 18. november 2013, kl 11.46
völjavõtted lihasõõjate mõnitustestest Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> järgnavalt on toodud nõiteid sellest ,et liga süüm
> ine teeb inimesed erili lolliks ja julmaks järgn
> evalt avaldatud tsitaadid on lihasüüjate poolt väl
> ja kirjutatud eesti ajakirjanduses ja sellised lih
> asõõjad nõuavad enda tolereerimist olles ise julmu
> st täis ja vaenulikud
>
> 1.pedofiil pole inime
> ne ,ta tuleb ära tappa
> 2.homoseksuaalid tuleb k
> oonduslaakrisse saata
> 3.pedoviilis,vägistajad
> tuleb sandiks pekste ja vigaseks teha.
> 4.homose
> ksuaalsus on eesti perverssus, jälgid ja rõvedad o
> lendid
> 6.loomade piinamine laborites on vajalik
> , toetan seda
> 7.taimetoitlased on hullud kes o
> ma lapsi tapavad
> jne...jne

selle peale ei oskagi kohe midagi enam öelda...
 
toone 18. november 2013, kl 14.45
Ära siis ütle!
 
irw 19. november 2013, kl 17.10
saan aru, et need kibedalt käutsuvad lihasööjad, kes siin mõnitavad noori paneelikates elavaid naisi nende söömisharjumuste põhjal, on ca 50a vanad.
see ei tee teile au, käutsujad, sugugi mitte.
kindlasti näete ise välja nagu kodutud metuusalad piti kõrval.
 
kivike 19. november 2013, kl 17.25
No ma mõistan jah, et veganid teevad misjonitööd, aga mis mõtet on oma karjatusi lemmiklomade foorumiossa jätta? Oled vegan, ole terviseks edasi ja pikka iga sulle, mine söö tomatit või midagi - otsi omasuguste seltsi ja ongi kõik rahul.
 
paranähtus 20. november 2013, kl 08.06
irw Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> saan aru, et need kibedalt käutsuvad lihasööjad, k
> es siin mõnitavad noori paneelikates elavaid naisi
> nende söömisharjumuste põhjal, on ca 50a vanad.

> > see ei tee teile au, käutsujad, sugugi mitte.

> > kindlasti näete ise välja nagu kodutud metuusala
> d piti kõrval.

Et siis 50 aastane olemine ei tee meile au?
Aga söömishäirete all kannatamine teeb paneelikas elavatele naistele(järelikult noortele) au?
Eriti selle põhjendamine väljamõeldud tarkusega ja õigustuse leidmine oma häirele?
Haiguste ravi, kontrollitud ...

eeldused väljanägemisele on üldse arusaamatud, need puutuvad niisama palju asjasse, nagu veganlus ja lemmikloomad.
Õpetage kassid ja koerad ka veganiteks, soovitavalt näidates neile hirmsaid videoid surevatest hiirtest.
 
to irw 20. november 2013, kl 10.19
No kui sa juba norima hakkasid, kullake...

Noor naine olemine on vabandus. Ma tean päris mitmeid taimetoitlasi ja nemad on reeglina väga noored st puudub elukogemus, terve elu paneelmajas elanud st side loodusega on olematu, koolis ei ole endale isegi mitte põhibioloogiat selgeks tehtud. Maailmapilt koosneb naiivsetest ettekujutustest+ soovist kusagile kuuluda ja vähemalt milleski hea olla. Kriitilist mõtlemist ei ole, faktidele ei toetuta, kõik on väga emotsionaalne. 16 või 20 aastaselt on muidugi ok pidada ekstreemseid dieete, olla toortoitlane vms, keha kannatab nii mõndagi, hetkel on hea sellel teemal kaagutada, kuidas on saavutatud igavene noorus, Youtube videod kuidas keegi kusagile elas vot x aastaseks ei ole mingisugune tõestus, elage ise veel 15- 20- 25 aastat, siis on alles põhjust öelda, et oho, mu tervis on palju palju parem kui ülejäänutel. Neid youtube videosid võiks igaüks kokku keerata kes tahaks, mul isegi oleks põhjust, suguvõsas on vaatamata omnivoorlusele üle saja aastaseks elanud. Ja täitsa võimalik et teil ongi paarikümne aasta pärast parem tervis kui keskmisel inimesel, aga seda mitte liha arvelt, vaid selle arvelt, et vaatate muidu ka ette, omate üldiselt tervislikumat eluviisi. Ega ei ole mõtet võrrelda ennast mingisuguse poolfabrikaatidest saastasööjaga ometi?

Mina näen oma eakaaslasi, taimetoitlasi, kelle tervis on halb, immuunsüsteem nõrk ja ka välimuses on juba ühtteist näha. Põhimõtteliselt on võimalik taimetoiduga hakkama saada, kui oma menüü väga läbi mõelda ja tarvitada toidulisandeid, aga paljud seda ei tee ja siis on jama käes.
Mul on paar head sõpra kes ei söö liha eetilistel põhjustel, ja miks mitte, nende vaba valik. Nemad ei käi oma arusaamu teistele kaela määrimas.

N35, supersportlik ja väga terve

Aga ega nüüd selle peale mingit mõistlikku juttu ei tule, onju, ainult üks emotsionaalne lahmimine :P
 
Veekann 23. märts 2021, kl 15.03
Taimsest toitumisest veel et kui süüa siis ainult neid taimi mis vilja kannavad. Tähendab tarvitad söögivilja ära aga taim ise jääb ellu nagu marjad näiteks. Kui tarvitad selliseid et selleks hukkub kogu taim ehk kartul näiteks siis see ei ole hea sest iga surma ja suremisega tekib halb negatiivne energia.
https://naistekas.delfi.ee/foorum/read.php?24,13843815
 
Veekann 20. oktoober 2021, kl 16.46
Meil siin Eestis söövad roheveganid ka peale kasutamist...wc paberi ära ja hoiavad loodust!
 
TgIt ka vä? 20. oktoober 2021, kl 21.17
https://p.ocdn.ee/53/i/2021/8/12/tfrgjsbp.ppt.jpg
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!