Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lemmikloom
MTÜ kasside turvakodu kadriorus
eid_1505afd9b0092d 22. veebruar 2019, kl 22.53
Minul samuti äärmiselt negatiivne kogemus MTÜ Kasside Turvakodu organisatsiooniga. Olin huvitatud kassist ja saatsin neile ka selle alase kirja. Kolm päeva hiljem tuli kiri küsimustikuga, mis tuleb potentsiaalsel tulevasel loomaomanikul ära täita. Peale seda on kuu aega vaikus olnud, kuigi olen neile vahepeal kolm kirja saatnud ja soovinud kassi vaatama minna.
Tõenäoliselt sai saatuslikuks vastus, et toakassi steriliseerimist otseselt vajalikuks ei pea, aga täpsustasin, et kui see on neil reegliks, siis olen selleks loomulikult valmis. Keegi pole midagi teatanud, aga lõputult ka oodata ei jõua. Selle taha jäi ka turvakodu kiisule kodu pakkumine. Äärmiselt üleolev suhtumine, arvestades, et olin valmis pakkuma kodu kassile, kes seda juba päris pikalt oodanud... ühelegi minu edasisele küsimusele vastust tulnud pole.
 
kahpettunud 10. juuli 2020, kl 22.35
Ka minul on äärmiselt ebameeldiv kogemus antud MTÜ-ga. Esimesele kirjale vastati järgmine päev ning edasi on lihtsalt nädalaid juba vaikus olnud ja rohkem emailidele ei vastata. Ning ma ei ole ainus kellel hetkel sama probleem on nendega. Aga muidugi on neil aega iga päev facebooki postitada kuidas neil on raha vaja ja kassid ootavad kodu, kuid jätavad paljudele inimestele vastamata, kes hea meelega võtaks omale kiisu koju.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!