Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lemmikloom
Kassi registreerimine Soome?
 
Soome 12. detsember 2017, kl 18.17
Küsin sedasi, et kuna ise nüüd Soome alaline elanik ja plaanis enda kass samuti sinna viia, siis kas seal on kohustuslik lemmikloom kuidagitmoodi registreerida või mis jamad sellega seal olema saavad? Ootaks vastusi neilt, keledell kogemused ja kes teavad.
 
Soomes 23. jaanuar 2018, kl 21.34
Mitte midagi ei pea tegema. Sellest aastast kadus ka lemmiklooma vero. Kui kassil kiip ja pass on siis saad ka vaktsineerida soome kliinikutes. Nii, et tere tulemast:)
Ise oman berni alpi karjakoera kes on eesti kennelis ja siberi kassi kes on jessy klubi liige. Kindlustuse tegin neile siin fennias kuna muud kindlustused ka tehtud fennias. Kui tõu kass siis kindlusta ära arstikäigud kallid.
monika.est67@gmail.com 15. jaanuar 2022, kl 14.06
Kuidas teil oli võimalik Fenniast kindlustus saada? Fennia ja muudki kindlustusfirmad seavad kindlustuse saamise nõudeks Soome Kennelliidu registreerimist?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!