Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lemmikloom
teoga hädas
 
tigu 26. august 2003, kl 15.05
Kas kellelgi on kogemusi tigude(viinamäetigu)pidamisega?
 
triiton 26. august 2003, kl 15.30
Kas kasvatad teda kodus purgi sees või aias?
Eks ta tahab samasuguseid tingimusi kui eestimaised teod, vast kliima peaks pisut soojem olema, meie talved võivad tema jaoks liiga külmad olla.
 
tigu 26. august 2003, kl 16.35
Kodus kasvatan. Aga tahaks, et ka tigu tunneks ennast minu kodus koduselt.
 
miu 26. august 2003, kl 19.02
isegi kolmeliitrises purgis elasid mitu kuud väga edukalt võilillelehtede jms.varal.isegi munesid.pikemat aega ei oska öelda,lapsed viisid sügisel metsa tagasi.väga vahva oli vaadata ja kuulata,kuidas nad seal purgis krõmpsutasid.aga oma aeda ärge küll lahti laske,paljunevad jubedalt ja söövad lilled ära.pealegi,kui murul jala alla jäävad...
 
lups 26. august 2003, kl 20.34
oeh, nostalgia tuleb peale:))) Meil oli u 20 a tagasi peres imeilus suur roosa viinamäetigu.Elasime siis veel Mustamäel 7. korrusel ja tigu elas rõdul. Ikka mitu aastat pidas vastu, suvel võtsime suvilasse kaasa ja puha. Lõpuks vist lasigi loodusesse jalga. Watson oli nimeks.
 
Rullike 26. august 2003, kl 21.18
Mina jälle tõin oma 20 aastat tagasi Hiiumaalt Kassarist Mustamäele oma 10 tigu. Lasin nad siis maja taha lahti. Oma 10 aastat hiljemgi nägin neid rõõmsalt põõsaste vahel ringi liikumas....
 
miu 26. august 2003, kl 21.30
nu ja mis mina siis räägin?
 
kurnur 27. august 2003, kl 22.37
Ka minul tulevad vanad ajad meelde ca 20a. tagasi. Tigu sai toodud vist Saaremaalt, kah Mustamäele korterisse. Elas akna laua peal purgis vist üsna eduliselt ja toitus rohelistest lehtedest. Elavaim mälestus temast on see, kuidas ükskord nädalavahetuse sai ära oldud ja tagasitulles leidsime teo toa teises otsas nurgas seisvate suuskade (täpsemalt muidugi ikka ühe neist) tipust nõutult kõõlumas. Kilerada oli maas, mis märkis tema teekonda diagonaalis üle toa.
 
kurnur 27. august 2003, kl 22.40
No see minu tigu oli tegelikult ikka 30 aastat tagasi, kui ma nüüd täpsemalt meenutan :)
 
lorna 28. august 2003, kl 11.53
tahan ka tigu.....tigu tahan
 
Viinamäeteo probleem 19. mai 2015, kl 14.57
Mida teha kui tigu poeb onale nii kotta sisse ja ei tule enam välja? Kas tegemist on surmaga?
 
õelus 19. mai 2015, kl 18.40
Kas neid tigusid veel vähe on?Need küll pole Viinamäe teod aga hirm tuleb peale kui tigudest räägitakse.
 
kah teo omanik olnud 20. mai 2015, kl 09.50
puhkeperioodiks ehk talveuneks poeb tavaliselt kotta sisse ja välja enam ei tule. Nii mitu kuud, ainult näed ,et eritab lima - sellest saad aru, et elus. Mul tavaliselt andis koer märku kui tigu talveunest ärkas.
 
kah teo omanik olnud 20. mai 2015, kl 09.53
ja jahvatatud munakoori ning liiva tuleb ka anda, sest neil vaja ju millegist oma koda ehitada. Toiduks sobib kõik värske - banaan, porgand, salat, võilillelehed, õun, maasikad - minu omad eriti ei tahtnud), niisutamist tahavad, vesi, leotatud sai väga maitses,pirn, ploomid jne
 
Arthur McKinley 04. oktoober 2015, kl 01.10
Tere härra või proua. Nad eitasid laenu sest pank ei vasta oma
standardid? Kas te unistate omamise oma kodus, kuid eitada hüpoteek
ebapiisava laenu võtta? Teie äri on paranenud aasta tagasi. Vajad raha,
et suurendada oma tegevuse. Selgitati, et Makseviivituste võlg, lahutus
või töökoha kaotus vms. See ei ole lahendamata olukord saad teise
võimaluse, sest eelkõige krediidi. Ma esitlen teie taotlusel laenuandjad,
kes on valmis hindama oma rahalisi lahendus. Igat tüüpi rahastamise
täpselt määratletud projekti, kui teil on vaja, siis võib vabalt võtke
meiega ühendust. E-post: barclays_loans@yahoo.com
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!