Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lemmikloom
Kassi teema...
 
Lilli 05. august 2022, kl 17.22
Selline teema minul, et kas kellegil on kassile pandud elektripiire ? Kui on, siis kas toimib ka kassile ?
Kirjutan nüüd oma murest.Meil on 3 kassi ja hoiame neid elektripiirdega teritooriumil. Kahele kassile mõjub väga hästi, aga kolmanda kassiga oleme hädas, sest ta ei tee sellest sibinast väljagi, mis ta kaelale saab ja läheb ikka hulkuma. Muidugi me oleme väga mures sellepärast ... ja lisaks kaotas ta selle viimase võru ka ära või keegi , totu inimene võttis lihtsalt tal kaelast ära, juhul kui kass lasi võõral kinni võtta... Esimene võru pidas üle aasta vastu ja siis lõpetas töö. Ei teagi, kas kusagil meil siin seda remontida saab.? Kindlasti tekkis teil küsimus, et miks me ka teist võru ostsime, kui kass ikkagi hulgub? Tegelikult, kui ta veel väiksem ja nooreke oli, siis mõjus küll ja kass püsis kenasti aias, aga mingi hetk avastas, et hulkuda on parem ja võru enam niiväga ei mõjunud, st., et võruga oli ta ikka rohkem oma teritooriumil... vahel harva läks piirdest läbi.
Seega küsiks, et kuidas teie omi kasse hoiate nii, et nad ei hulguks ? Seadused ei luba ja ega mullegi ei meeldiks, kui võõrad kassid käiks minu aias , eriti veel kui omal kassi pole. Ja kõigele lisaks, kuna elame linnas, mitte vägarohke liiklusega tänaval, aga siiski, võib ta ju autoalla joosta ja seda ma kindlasti ei tahaks. Me väga hoiame kõiki neid 3-me. Toas hoidmine ei tule kõneallagi, sest kahju on vaadata ka seda, kui ta uksejuures istub ja käib sabaga jalgu silitamas ja näugub õue...
Tänud vastamast
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!