Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lemmikloom
Allergiline koer
 
Mureline 21. märts 2023, kl 22.01
Käisime loomaarstil murega ja arst soovitas anda vaid lambalihaga toitu, kus pole kana ja kanarasva sees. Kust ma sellise toidu leian?!
 
.... 22. märts 2023, kl 10.50
allergia puhul tasuks proovida koera toita hoopis naturaalsete toitudega, mitte valmistoitudega! Ja tasub alustada nii, et hakata teatud toiduaineid välistama - nii leiab üles allergia põhjustaja. Enamasti ei ole (peamiselt) karnivoorist koeral allergia tekitajaks mitte loomne tooraine, vaid hoopis taimne lisand, eeskätt just erinevad teraviljad (sagedasem nisu). Valmistoidud on ka ületöödeldud, sealsed toitained on sellepärast kah naturaalsest vaesemad. Omast päris pikast koerapidamisajast võin öelda, et koera toitmine ise tehtuga ei ole üldse keeruline, ei võta märkmisväärselt aega ega ole ka kallim. Ja olen täheldanud, et päris paljud kasvatajad üle ilma on mingil ajal taas hakanud oma koeri-kutsikaid toitma peamiselt just nn.kodutoiduga, sest valmistoitudega on tekkinud erinevaid probleeme. Kuidas konkreetse koera menüüd koostada, seda ei ole täna ka kuigi keeruline leida. Internett on põhjatu infoallikas ka selles osas, lisaks kaaskoerajate kogemused ja omaenese talupojatarkus!
 
Sama murega 08. aprill 2023, kl 22.27
Seisime enda koeraga täpselt sama mure ees - kanaliha (samuti ka kanarasva) osas lööb tugeva allergia välja ja hakkab lakkamatult sügelema. Otsisime erinevatest lemmikoomaapoodidest nii maiuseid kui ka toitu. Tundus juba üsna võimatu missioon, kuna igale poole on kana lisatud. Järsku avastasime, et Eestis müüakse ka Tales & Tails pooniisket lambatoitu. Meie valivale koerale maitseb see väga ja samuti ei ole ta rohkem end süganud. Leidsime selle toidu www.sniffy.ee e-poest. Samuti avastasin, et seal päris suur valik erinevatest maiustest, kus on väga palju liha (nägin, et osad olid lausa 100%).
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!