Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lemmikloom
emase kassi nimi
 
Mai 03. juuni 2003, kl 10.07
Lugesin üle pika aja kirjakesi. Keegi soovis isase kassi nimesid. Meil sama lugu emase kassipojaga. Lapsed läksid vaidlema, mis võiks kassi nimeks saada. Üks pakkus Kiti, teisele ei meeldinud. Mul pole varem emast kassi olnud ja nimedaga kitas käes. Soovitage midagi.
 
nipi 03. juuni 2003, kl 10.23
mulle hakkas meeldima maša...
 
võb-olla 03. juuni 2003, kl 10.26
... Kissi, Mirri, Sohvi, Kiku, Lota,Minni,Nurri,Kassu, Katu.
 
trueblue 03. juuni 2003, kl 10.43
<põtkib vastu> vaadake oma kissale näkku ikka, iga kass ju omamoodi....nurre ja miisusid ju terve maa täis ;) minu hinnangul on kassid ülisuured individualistid, kes tahavad täitsa endaoma nime ;) Minu senised lemmikud foorumist on Atška ja muna ;))))))))
 
Jeti 03. juuni 2003, kl 10.53
*Jeti tänab kergelt punastades trueblued ja teatab, et Pikku Kakkonen on üks vaimukaim kassinimi, mida eales kuulnud on:))*

Selles suhtes on samuti truebluega nõus, et igale kassile ikka oma nimi,ei ole vaja ju Eestisse ainult kass Miisusid ja hundikoer Roisid;). Vaadake ja jälgige oma kiisu tegutsemist, küll see õige nimi ise tuleb:).
 
nimetu 03. juuni 2003, kl 10.54
algul oli kiisu nimi mercedes,kuid siis kutsusime teda koguaeg kitu,kiti ja nüüd on ta meil ametlikult Kitty.muide ta ise rahul...
 
seekord nimeta 03. juuni 2003, kl 11.04
Aga minu kasside nimed on Felix ja Cornelius, reageerivad suurepäraselt oma nimedele ja nendest on ka sadu hellitusnimesid võimalik vormida.
 
jupats 03. juuni 2003, kl 11.53
 
pillekas 03. juuni 2003, kl 11.53
Sa oota natuke ja see nimi tuleb iseenesest.Mul on neli kassi lihtsalt iseenesest nime saanud- Näu(sest teeb vahetpidamatta näu),Pontsu(sest oli keskelt väga ümmargune kui meie kuurialla elama otsustas tulla)Rootsu(näeb veitsa halb välja-rootsakas noh)ja Kiku -Tillu(laps hüüdis kikuks ja oli algul väga tilluke)
 
sääsepunn 03. juuni 2003, kl 12.03
Mina olen oma kiisu 1000 korda nime vahetanud.
Alguses oli Nurr. Siis oli Wilhelm. Nüüd on Kessu :)

Sobib talle suurepäraselt, sest ta reageerib sellele "ks ks ks kis kis kis kessu kessu ks ks ks" suurepäraselt :)
 
trueblue 03. juuni 2003, kl 12.07
No sellisel juhul on minu kasside ühisnimi sigaduste hetkel "kas-te-raisad-saate-minema-selle-kallalt!" ;)))
 
sassu 03. juuni 2003, kl 12.17
eks ikka jah kassule tuleks nimi anda tema loomu järgi. kuiminu kiisukas piske oli, siis tahtsin hirmsasti karu talle nimeks panna, sest oli teine sihuke ümmargune. kuid mida suuremaks sai seda vähem karu talle sobis. siis aga hakkas mees teda matuks kutsuma. mina aga mõtlesin,et matu pole kellegi kassi nimi ja nii ta meil kukumats nimeks saigi, et mees ikka teda matuks saaks kutsuda.
õde mul pani oma emase kiisu nimeks kurrnäuskas lühidalt kurr, sest lihtsalt pull nimi oli. ja nigu nüüd näha täiesti asja kohane, sest kiisu vahetpidamata kuriseb ja jutustab.
 
kissu omanik 03. juuni 2003, kl 15.54
Miisu on kena nimi Kitty kõlbab kah,aga pane ikka miisu
 
Mia Maria 03. juuni 2003, kl 17.40
Poja on mul Joosep ja tütreke on Frida. loomaarst igatahes muigas, kui käisime plikaga arsti juures :)
 
- 03. juuni 2003, kl 20.12
 
pirr 03. juuni 2003, kl 22.22
Coco on päris lahe.
Endal on kaks isast kassi olnud...ühe nimi oli Rich ja teisel Terts.
 
triibuline 04. juuni 2003, kl 00.40
kui looma saime ei uskunud, et kauaks. Hüüdsime niikaua kassiks kui kippus juba nimeks jääma ja et ikka nimi oleks sai Sassiks nüüd vaatan, et ta oleks võinud Matilda olla. Kassilapsest ei osaka arvata, et Matildaks kasvab.
Tuttav pani oma leidkassile Niru nimeks, jumalaõige nimi sai.
 
Styg 04. juuni 2003, kl 11.19
njah, mulle ka aegajalt tundub, et mu kassi nimi on tegelikult Kasskuratmissateedseal või lihtsalt, löövalt ja lühidalt Eitohi. :)
 
brike 04. juuni 2003, kl 14.29
pakun välja nime Naba.
 
reet 04. juuni 2003, kl 16.40
Meil on Alexandra ehk Sassu ja Saara. Sassu on koos kasuvend Mauga ka Pudikättide nime all tuntud (pussycat-pudikätt). Tutvusringkonnas on ka (küll isane) siiam Suss, kodus olid kunagi veel Priska (Lätist toodud) ja Äpu, kes kahjuks on juba mõlemad kassiparadiisis hiiri taga ajamas.
 
Jane 04. juuni 2003, kl 19.19
Ka minul on mure mis puutub nime panekusse.Kuna isa nimi on Ellur ja ema on Dona, ei tea mis talle nimeks panna.Kogu-aeg leian mingi eri peeneid nimesid, aga need ei sobi talle sest ta on kena, aga rahulik.Nimi peab algama E tähega, soovitav oleks kui nimi lõppeks I või A tähega.
 
sassu 05. juuni 2003, kl 14.01
kui on emane, siis oleks sihukesed nimed nagu etti ja etta. või eliisaveta , keda sa ettaks kutsuda. ella sobiks ka nii ema kui isaga.
edu nime valikul.
 
tuuli 20. detsember 2013, kl 12.27
elli sobiks emasele kassile hästi
 
kivike 20. detsember 2013, kl 13.22
 
Kati 21. detsember 2013, kl 10.10
Minu kiisu ka mitu nime-algul-kiisu-miisu-liisu,siis elisabet ehk liisu,nüüd kutsume mammiks.
 
aga 22. detsember 2013, kl 16.16
 
vanapiiga Vihvervtt 22. detsember 2013, kl 22.35
kassiraisk ja kassiroju on universaalnahaalnimed, sobivad mõlemale soole
 
:D 23. detsember 2013, kl 00.55
Teemaalgataja käib siin kindlasti veel lugemas
 
Kiki 27. mai 2014, kl 16.51
 
heal lapsel mitu nime 29. mai 2014, kl 21.39
hüüdnimi Verine Miku, tavaelus Kurr, kurjustades Kasssss!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!