Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lemmikloom
Ettevaatust munitsipaalpolitsei
 
Juula 23. jaanuar 2004, kl 11.50
Täna tegi munitsipaalpolitsei mulle trahvi.
Meil on korralik aed,kuid juhuslikult ei olnud silti
"ettevaatust koer".Nad sõidavad ringi ,teevad pilte.
´Kutsuvad kohale ja trahvivad mõnuga.
Minul isiklikult ei ole sõnu.
See munits.politsei on vist Savisaare üllitis.
KELLEL ON KOERAD -PANGE SILDID VÄLJA!
ETTEVAATUST MUNITSIPAALPOLITSEI!!!!
 
nöpsik 23. jaanuar 2004, kl 12.16
Mis linnaosas?
 
Juula 23. jaanuar 2004, kl 12.19
Nõmme linnaosas.
Pidi tehtama kasside eest ka.
Ei küsinud mille eest kassidele tehakse
trahvi.
 
nöpsik 23. jaanuar 2004, kl 12.27
OIh,siis torman kohe silti ostma.Aitäh teavitamast.Kass on mul toas,siia nad fotokaga küll ei roni!;)
 
pörr 23. jaanuar 2004, kl 12.31
Misasja? Koertel peab olema silt "Ettevaatust, koer", seega kassidel "Ettevaatust, mjäuskas" või???
Appi appi. See munitsipaalpolitsei peaks hoopis minema trahvima igasuguseid tattnokkasid kes igalpool kasse ja koeri taga ajavad ja kiusavad. Nüüd siis korralike loomaomanike kratis kinni:( No on ikka kilplased:(((
Kilplased jah, tahaks palju ropumini öelda. Aga nii varajane hommik veel...
 
mutt ka koeraomanik 23. jaanuar 2004, kl 12.34
Kui ainult hoiatava sildi puudumise eest tahvi tehti siis on see küll imelik. Võib-olla oli tegemist agarate loomavihkajatega? Neid jätkub kõikjale. Aga muidu on tore, et lõpuks pannakse ka lemmiklooma pidajad korrast kinni pidama. Muidu käi ühest hunnikust teise. Ja kõik aina väidavad, et nemad koristavad lemmiku järelt.
Edu munitsipaalpolitseile! Ärge ainult juuksekarva pooleks ajama hakake.
 
tt 23. jaanuar 2004, kl 12.43
aga kuidas on koerte kassidega, kes elavad korteris?
 
Piret 23. jaanuar 2004, kl 12.47
Juula, kas oleksid nõus sellest juhtumist Eesti Päevalehele rääkima? Palun võta ühendust piret.peensoo@epl.ee või telefonil 6144301.
 
Kassitanta 23. jaanuar 2004, kl 12.55
Juula, mida nad konkreetselt sulle kasside osas ütlesid?
 
trahv 23. jaanuar 2004, kl 13.10
Aga kui koer jookseb vabalt ringi kohas, kus on keelav silt üleval? Kas siis on trahv teie meelest kuritegu?
 
Juula 23. jaanuar 2004, kl 13.36
Ma olin nii ähmis ,et ei märganud kasside kohta küsida.
Pärast mõtlesin,et see on natuke koomiline-kasside koha
pealt.
To trahv-minu koer on omal territooriumil
ma loodan ,et see on lubatud koht.
Probleem on selles,et tehti trahv puuduva sildi eest.
 
beth 23. jaanuar 2004, kl 13.43
väljavõte Tallinna koerte ja kasside pidamise eeskirjast:
14. Koera omanik on kohustatud:

14.2 paigaldama territooriumi sissepääsule hoiatuse kurja koera olemasolust ja kindlustama ametiülesannet täitva isiku ohutu sissepääsu.
 
beth 23. jaanuar 2004, kl 13.45
kas maksid trahvi ja ära?, kas nad tõendasid, et Sul on kuri koer, tõendamine on nende kohus.
 
Juula 23. jaanuar 2004, kl 13.49
To Beth!
Täiesti õige punkt.Nad rääkisid sellest mulle.
Politsei võiks ju aidata ja öelda.Ma olen seaduse-
kuulekas inimene .Ma oleksin selle sildi ka meelde-
tuletava kirja peale välja pannud.
Mitte probleem ei olnud kurjas koeras,vaid
üldse hoiatavas sildis,vaid selles punktis nr.14.2.
PS.silt oli olemas,kuid paigaldamata.
 
silt 23. jaanuar 2004, kl 13.51
Mul koer korteris ja uksel silt: valvab turvafirma....
Ja keegi ei tea kas kutsu on ...firmasse turvana tööle vormistatud või ei.
 
beth 23. jaanuar 2004, kl 13.54
vaat, hoiatuse pead panema kurja koera olemasolu kohta, nii, et juriidiliselt väga vailedav tekst, ei ole asi ainult sildis.
 
Juula 23. jaanuar 2004, kl 13.57
Mul ei ju kuri koer.Ta on täielik laste koer.
 
beth 23. jaanuar 2004, kl 13.59
sead ma ju räägingi, katsugu nad ära tõestada, et Sul on kuri koer, loe veelkord eeskirja teksti...
 
KaLe 23. jaanuar 2004, kl 14.12
Niisiis, selleks meile oligi vaja munistipaalpolitseid, kes käiks ja trahviks korralikke inimesi, et neist saaksid võimuvihkajad. Aga kui on vaja kurjakaelu kinni hoida või kasvõi liiklushuligaane trahvida, siis pole neid kuskil. Ptui.
 
kadri 23. jaanuar 2004, kl 14.55
sellest võiks küll lehes üks ilus pilt ja jutt olla :)
ja siis midagi eriti vastandlikku kõrvale

oli vist kunagi meedias mingi lugu kellegi naabri koerast, kes pidevalt küla lapsi hirmutas ja kes hoiatustest väljagi ei teinud, sest tal vääga sõbralik koer?!?
 
marta 23. jaanuar 2004, kl 15.21
Tõesti, Juula, võta Piretiga ühendust. Ehk siis jäävad sellised lauslollused edaspidi ära. Ja Bethil ka õigus- määruse kohaselt on silti ainult kurja koera puhul vaja.
 
Juula 23. jaanuar 2004, kl 15.24
Juba võtsin Piretiga ühendust.Artikkel tuleb.
Sorry Beth.Mul on täna selline tunne ,et kogu maailm
on minu vastu aga sa olid vist minu poolt.
Kas tõesti mina olin üks esimesi .Või on keegi veel saanud
trahvi.Trahv ei ole küll suur aga see on põhimõtte
küsimus.Mul on tõsise kurjategija tunne.
 
hmh 23. jaanuar 2004, kl 16.02
see on tõesti kummaline :( Kui see munitsipaalpolitsei loodi, siis mõtlesin, et nyyd lõpuks hakatakse neid trahvima, kes omi koeri/kasse hulkuma lasevad. Need krdid a lähevad lihtsama vastupanu teed, nigust liikluspolitseid vahetult peale kiirusepiirangut põõsas kiirust mõõtmas :(
hmh, täitsa pettund asjas....
 
kriitiline 23. jaanuar 2004, kl 16.08
Süüdi sa ju oled tegelikult. Vaevalt, et sul aias mingi kassisuurune koer ringi jookseb, ju ta ikka suurem oli, et ametnikud silti vajalikuks pidasid. Ja see, et ei ole kuri ...
see on sama, et "minu koer ei hammusta kunagi". Koeraomanike kõige levinum ja suurim eksiarvamus. Saa aru teistest inimestest: on ametnikke, kel tuleb käia ukselt uksele(el kontroll, veenäidikute vaatajad, postiljonid (tähitud kiri) jne), just nende pärast on seda silti tarvis.
Iseasi, et esialgu oleks võidud ikkagi hoiatus teha.
 
beth 23. jaanuar 2004, kl 16.18
kui minu eravaldusesse on asja võõral, siis tuleb see minuga ka eelnevalt kokku leppida, sry aga olen kogu aeg seda meelt, et kodu on minu kindlus ja seal ei tülita mind minu soove mitte arvestav "näidiku vaataja" küll mitte. poolt või mitte aga, kui seadusesilm ajab juuksekarva lõhki, siis peab vastaspool samamoodi seda tegama, oma õigust kaitsma. selle loo puhul oleks olnud inimlik, kui see m. politseinik oleks juhtinud puudusele tähelepanu ja olnud suunaja rollis, mitte karistaja.
 
kriitiline 23. jaanuar 2004, kl 16.46
Kas postiljon peab sulle enne ette helistama, et nüüd tuleb ta sulle tähitud kirja tooma??? Või el kontroll oma tulekust ette teatama, et jõuaksid el varastamise lõpetada ja plommid ja korgid korda seada???
 
beth 23. jaanuar 2004, kl 16.59
miks peab postiljon aeda sisenema? el kontroll küll, "et ma varastamise lõpetaksin", eks igaüks lähtub oma rikutuse tasemest. kriitiliselt suhtun eeltoodud loosse seetõttu, et nimetatud ametnike töö ei ole mitte ainult karistamine, vaid ka preventatiivne töö.
 
Epu 23. jaanuar 2004, kl 16.59
Mina olen seda meelt, et sellise vähetähtsa asja asemel võiks see munitsipaalpolitsei jälgida hoopis parkides koerajalutajaid ja trahvida, kes oma koerte junne ei korista.
Võtsin just ekstrasõbralikku tõugu kutsika. Ja mõtlesin ükspäev selle sildi üle, et ettevaatust, kuri koer. Et see oleks ju vale ja minu kutsut laimav silt:) Mõtlesin lasta eritellimusel teha sildi: ettevaatust, sõbralik koer, ja pilt võiks olla selline, kus peni on käppapidi hüpanud inimese najale püsti ja lakub teda, keel suust väljas:)
 
beth 23. jaanuar 2004, kl 17.01
to: Epu :)))))
 
kullatükk 23. jaanuar 2004, kl 17.53
Hundikas jookseb naabril õues ringi. Väga sõbralik kutsu. Tunni jooksul käib kümneid inimesi tema territooriumist mõõda ja kutsu ei tee neist väljagi. Ja siis tuleb see "õige" kelle ta rebiks kindlasti tükikesteks kui ainult seda aeda ees poleks.
Koerele on tema territoorium püha paik kuhu sisenemise üle otsustab ainult tema ja ainult temale teada olevate kriteeriumide alusel.
See käib kõigi kohta kes siin loomariigis elavad.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!