Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lemmikloom
Ettevaatust munitsipaalpolitsei
 
Juula 23. jaanuar 2004, kl 18.19
To kriitile
Reaalselt käib elus asi nii:elektrikontroll paneb
postkasti kirja ma tulen siis ja siis.Postiljon
toob isale pensioni teatud kuupäeval ,siis panen
koera kinni.Täna just Tallinna Vee mingi teade postkastis.
Kellelgi ei ole minu aeda asja,kui mind kodus
ei ole.Tähitud kirja teade pannakse postkasti ja ma
toon selle postkontorist ära.Savisaare 500.-eeku
tõi isale postiljon kokkulepitud ajal.
Ps .trahvitud on kolme inimest .
Ma tahangi teid hoiatada.
PANGE SILDID VÄLJA!!!!
 
kriitiline 23. jaanuar 2004, kl 22.13
to Juula
Reaalselt käib elus asi nii, et kõik need teated jõuavad sinu postkasti alles peale seda, kui ametnikule on selgunud, et sind kodus pole või kui kurja koera silt on nad sinu kodu uksest eemale peletanud. Postiljonil on ju sinu tähitud kiri parajasti kotis, kui ta sulle postimajja järgitulemise teate jätab.
Kuna mul kurja koera pole, saan oma tähitud kirjad kõik ikka kodus kätte. Ka veenäidiku vaataja annab ilusti uksekella, vahel ilmuvad el mehed uksele.
 
muhvel 23. jaanuar 2004, kl 22.35
hetkel täpselt seadust nimetada ei tea, aga eraomand ON puutumatu ja mingeid näidikutekontrolle EI pea sisse laskma ilma eelneva kokkuleppeta ei korterisse ega eramajja.
Seega - ei pea keegi mu aeda saama küll.
Ja seda oligi arvata, et võetakse ikka sealt, kust on võtta, no mis mõte oleks sel M-politseil tülitada ohtlikke narkomaane või kusevaid purjus meeskodanikke vmt, kes äkki isegi ohtlikud või ebameeldivad võivad olla!
 
Juula 23. jaanuar 2004, kl 22.36
to kriitiline
Kas sa oled kodune?
Mina paraku ei ole-eriti siis kui postiljon käib.
MA OLEN SEADUSEKUULEKAS INIMENE ,MA EI VARASTA ELEKTRIT.
Mul ei ole vaja plomme ümber vahetada ja mis iganes veel,
Kui mind kodus ei ole ei saa ta ju nagunii majja.
Küsimus :kas koeraomanikud peavad töölt lahti
võtma ja ootama postiljoni ,elektrikontrolli
või Tallinna Vee esindajat.Uksekella võib ta ju anda,kui kedagi kodus ei ole ei tule keegi niikuinii uksele.
Või tuleb.
Mul on jumala savi -saan ma selle kirja kätte
päev varem või hiljem.
Ma saan aru ,et sinu arust olen ma suurem süüalune,kui
Viiol või Ustimenko.Naljakas on see,et ma ise seda ei tunne.
 
hästi tobe 23. jaanuar 2004, kl 22.36
Aga minul on väravakell ja kes soovib aeda siseneda saab kella anda. ja kui ma kella helistamisele ei reageeri, siis järelikult pole mind kodus ja tõesti ei ole mitte kellelgi minu aeda asja.
Hetkel meil ka silti väraval ei ole ja puhtast laiskusest. Peale eelmise koera surma võtsime sele ära ja nüüd on jäänud lihtsalt tagasi panemata. Aga silt ise on normaalne: ettevaatust koer.
 
kriitiline 23. jaanuar 2004, kl 23.18
to Juula
Ei, sa ei pea töölt lahti võtma jne ... . Sa lihtsalt ära hakka teisi õpetama, kuidas asjad reaalselt käivad, kui sa ei tea, kuidas need käivad. Postiljonil on kohustus tähitud kiri allkirja vastu üle anda. Selleks läheb postiljon maja uksele ja annab uksekella. Ja kujuta nüüd ette, kui maja nurga tagant tormab välja miski baskerwill ... . Ma lihtsalt seletasin teema autorile (ja sulle ka), milleks on sildid vajalikud.

Mis puutub kodu puutumatusesse, siis sellest olete natuke valesti aru saanud. Absoluutselt iga inimene võib tulla ja anda teie uksel kella, ning PALUDA sisselaskmist. Ja just sellepärast on sildi ülespanek teie endi huvides. Näiteks tuleb teie uksele inimene, kes otsib maja eelmist omanikku, teadmata, et see on ära kolinud. Teie koer kargab talle säärde. Kui teil on väraval silt koera kohta, siis vabanete vastutusest, kui teil silti ei olnud, maksate KÕIK kahjud, vaatamata sellele, et õnnetus toimus teie eravalduses.
 
... 24. jaanuar 2004, kl 00.09
to kriitiline:
Asja mõte polnud ju tegelikult selles, et Juula sildi panemise vastu oleks protesteerinud.
Point selles, et see va munitsipaalpolitsei võiks oma jõud millegi suurema tarvis rakendada ning sellistel juhtudel, nagu Juulal oli, piirduda hoiatusega. Ta ju tunnistas viga ning oli valmis selle sildi olenemata vajadusest sinna aia külge riputama.
 
kriitiline 24. jaanuar 2004, kl 00.31
Jah, ma leidsin ka oma esimeses kommentaaris, et oleks võidud piirduda hoiatusega, aga siis hakkas Juula seletama, et r e a a l s e s e l u s ei ole seda silti ikka vajagi, kuna kõik käib postkasti ja kellelgil pole kellegi maja ukse juurde asja.
 
Juula 24. jaanuar 2004, kl 11.29
Mul on silt aia peal olemas.
Õnneks käis ajakirjanik ja nägi kui sõbralik koer mul on.
Ma ei ole sind "kriitiline"õpetanud,kuidas reealne elu
üleüldse käib,vaid kirjutasin sulle kuidas meie kodus
asi käib.Meie oleme siiamaani hakkama saanud.
Ja kuna meil on mitu korda vargad käinud-olen
ma endiselt arvamusel,et tundmatutel ei ole minu
aeda asja,kui mind kodus ei ole.See tundmatu
võib ennast kasvõi elektrikontrolliks nimetada.
 
rotipoeg 24. jaanuar 2004, kl 15.02
ma ei mõista miks ma pean panema sildi välja oma eraterritooriumile??? samahästi võiks seda ka siis korteriomanikelt nõuda, et riputage teisele poole silt "koer toas"
miks peab võõras inimene üldse minu aeda tulema???

teine küsimus on hoopis see kui takistada korrakaitseorganitel oma töö tegemist ja ligipääsu nimetame seda siis objektiks.

lisades siia, et tundmatul pole tõesti asja sinu eravaldusesse ilma sinu juuresolekuta, sellisel juhul võiks nõuda ka silti ukse lukustamise kohta.
lasen koera õue lahti ja keeran ukse lukku....milleks silti? ja kui elektrikontroll tahab sinu näitu vaadata siis ootab ta ära millal keegi kodus on.
ja kui keegi trügib minu õue siis pole see absoluutselt minu asi tema eest vastutada ja midagi ma ei maksa...tõestagu, et ta tuli heade kavatsustega, sest intsident toimus ju sel juhul võõral territooriumil.
 
Tints 24. jaanuar 2004, kl 17.51
Kas dalmaatslane käib môiste "kuri koer" alla? Kas hüppava ja lakkuva 8-kuuse kutsika eest peab ka hoiatama? Aga vôib-olla peakski - ei tuleks igasugused üle aia koera käperdama. Et siis silt ka koera kaitseks ;-)))
Aga tegelikult ka - kas peaks siis sildi panema vôi mitte? Trahvi saada nagu ei tahaks...
 
Soobel 24. jaanuar 2004, kl 17.53
Ah et seadus räägib kurjast koerast ja ametnikest.

Ja siin kaheldakse, kas kellegi koer on kuri.

Kui meenutada miilitsaanekdoote, tuleb vist kurja koera silt ikka üles panna, sest miilitsad on niivôrd lollid, et ajavad ka kôige leebema kutsu vihast ogaraks.
 
tuli 26. jaanuar 2004, kl 08.33
http://www.epl.ee/artikkel.php?ID=255904
 
beth 26. jaanuar 2004, kl 08.49
to: kriitiline, kus Sa elad, tahaks Sinu ukse taga kellamas käima hakata?
 
MUNPOL 05. august 2023, kl 16.43
Savisaare eraarmee nüüdne Kõlvarti wagnerlus Kuulda et linnapea teeb osast eliitspetznaaz üksust käivad temalt karate tunde võtmas Nää Lipo lõhuti ära televisioon ka tasalülitati välja aga jõustruktuure on igal ajal vaja
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!