Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lemmikloom
Prantsuse buldogi iseloom
 
milline on 28. veebruar 2006, kl 16.47
milline on Prantsuse buldogi iseloom ,
 
st 28. veebruar 2006, kl 21.20
http://www.lemmik.ee/index.php?02871&kid=202
Prantsuse bulldog on suurepärane perekoer - talle sobib nii sportlik eluviis kui mugavalt diivanil tukkumine. Neil on hea huumorimeel ja nad on alati valmis osa võtma laste mängudest. Oma väikese kasvu ja lühikese karva tõttu sobib hästi linnakorterisse.
http://www.koer.ee/leftpage.php?id=287
Iseloomult on Prantsuse buldog aktiivne, armastab palju liikuda, tark ja kergesti koolitatav. Saab väga hästi läbi lastega, samuti teiste koertega. Ta on väga tugevalt kiindunud oma peremehesse ning vajab inimeste seltskonda. Ta sobib hästi linnakorterisse, ei haugu palju. Ta on oma loomuselt uudishimulik, mänguhimuline ja julge.
 
Sirk 01. märts 2006, kl 09.56
Minu ämma Prantsuse buldog oli samuti väga inimsõbralik, hoidis perenaist, mängis lastega, imikut lausa hooldas omal moel. Teisi koeri aga ei sallinud, suurusest olenemata püüdis kallale minna.
Halb omadus, millest lahti ei suudetud saada oli kõikvõimaliku rämpsu suhu korjamine, näit klaastaara maast (Kohtla-Järvel sellest puudu ei olnud). Siis olid lõuad kinni, mis kinni ja kättesaamiseks nähti ikka tohutut vaeva! (Ega mingeid kogemusi ka ei olnud.)
Suri enneaegselt, kas oli soolekeerd vms. Operatsioonid ei aidanud.
 
ann 01. märts 2006, kl 12.17
prantslast võttes pead arvestama et enamus neist on väga allergilised paljudele asjadele. See koik nõuab aega ja püsivust. aga muidu paremat koera annab leida
 
k 01. märts 2006, kl 12.21
http://www.bulltoy.ee/prantsuse.htm

Prantsuse buldog on meeldiv kaaslane. Ta on väga mänguhimuline ja kiinduv. Samuti on neil omadus veiderdada, nad lihtsalt on lõbusa iseloomuga, uudishimulikud ja vilkad. Prantsuse buldog saab hästi läbi nii võõraste inimeste kui teiste koertega, kuid on tihti lausa aheldatud ühe konkreetse inimese külge. Võõraste koertega mängib ta enamjaolt hästi, vaid mõned isased võivad olla agressiivsed. See tõug vajab väga seltskonda, teda omades ei saa teda ignoreerida. Muidu on ta isepäine, kuid kannatlik omanik võib teda väga hästi treenida. Niisama ilmaasjata ta ei klähvi ja taktitundeliste lastega saab ta samuti hästi läbi. Ent hiirtele peab ta armutut jahti.

http://www.bulltoy.ee/forum.php?action=topics&fid=3

endal emane pratslane. muidu bulltoys antud iseloomustusega klapib aga jäärapäisusele vaidleks vastu, koolitamine käis väga lihtsalt ja uusi asju juurde õpetada pole mingi probleem. pigem on tegu autoriteedi küsimusega, koer lihtsalt vaatab keda tasub kuulata ja keda mitte. ja ignoreerida teda tõesti ei anna, tähelepanu tahab ikka väga palju, istub kasvõi süles või magab laua peal, peaasi, et saaks võimalikult lähedal olla. käib meil seetõttu väga paljudes kohtades kaasas, autosõit, võõrad kohad ja inimesed pole probleem. on rahulikult meie seltsis, võõrastest ei hooli. samas tekib probleem kui võõras püüab nn tema territooriumile siseneda näit autosse või koju. siis võtab aega, et suhteid klapitada sest koer on väga domineeriv ja väga paljud inimesed ei julge ka oma sõna võõra koera ees maksma panna. aga koomik on ta küll, päeavas saab ikka mitu korda südemast naerda ta veiderdamiste üle.
 
tähelepanek 02. märts 2006, kl 02.45
kõik need kirjeldused sobivad muide suurepäraselt ka minu taksikoera kohta!
 
kaia 03. jaanuar 2012, kl 22.50
võtsime hiljuti ka omale väikese prantslase kuna eelnev kogemus koertega puudub siis kas on normaale, et kutsikas nii hullult hammustab ta on alles 2 kuuseks saamas aga no ta teeb seda mängu hoos aga kellel on suuremad koerad kas on kogemusi ka suuremaks saades on ka agressiivne vs on see ainult mängulises mõttes.
Muidu kõige vaffam tegelane
 
no 04. jaanuar 2012, kl 00.00
kutsikad ikka kipuvad närima. Samas ei oska nad oma hammaste tugevuse ja teravusega arvestada. nad ei oska seda veel hinnata. Ilmselt ei tasuks temaga mängida selliseid mänge, kus tal oleks põhjust inimese kätta hammustada, hambumise huvides ei maksaks ka tirimismänge veel mängida. Aga kui kipub liiga valusti hammustama, siis tuleb talle selgeks teha, et ta teeb haiget, mäng koheselt lõpetada. Lüüa muidugi ei tohi.
 
kool 05. jaanuar 2012, kl 14.16
Arvestada tuleks lisaks allerigatele, et neil ka tervisega probleeme, et peab olema valmis, et arsti juures tulevad vahest suuremad arved.

Muidu tore väike koer, kellele väiksed meeldivad.
 
2,5 kuuse Prantsuse bulli omanik 19. veebruar 2014, kl 20.05
Ikka väga hull marakratt, võõraid oma pere lähedale ei lase, kaitseb oma kodu ja pere. Närib kõike.
 
kivike 20. veebruar 2014, kl 08.12
See ei ole iseloom, vaid kasvatamatus. Prantsuse bulldog on seltsikoer ehk et ei tohiks omada valveinstinkti ja võõraid peletada eriti veel nii õrnas eas. Prantslane on seltsiv, mänguhimuline ja innukas. Valvav ja kaitsev prantslane ei ole tõule omase ja tüüpilise temperamendiga. "Närib kõike", sest lastakse närida ja ei tegeleta.
 
Loo 21. veebruar 2014, kl 08.26
Jälk peeretaja, närib kõike. Ilastab. Hambaid vaja eraldi puhastada. Ei taha palju metsas liikuda. Selja ja puusade probleemid. Trahhea ahenenud, õhupuudus. Silmad saavad kergelt vigastada. Loll ja närib kõiki ja kõike. Allub raskele õpetustele.
 
mhm 21. veebruar 2014, kl 11.37
Kergesti õpetatavad nad ei ole, kui kellegi on enne olnud mõni tõepoolest intelligentne koer siis prantsuse buldog on üsna suur pettumus.
 
Murimari 05. märts 2018, kl 22.00
Loo Kirjutas: Loo
-------------------------------------------------------
> Jälk peeretaja, närib kõike. Ilastab. Hambaid vaja
> eraldi puhastada. Ei taha palju metsas liikuda. S
> elja ja puusade probleemid. Trahhea ahenenud, õhup
> uudus. Silmad saavad kergelt vigastada. Loll ja nä
> rib kõiki ja kõike. Allub raskele õpetustele.

Appi kuidas saad neist nii moodi kirjutada
 
viimasele 26. märts 2018, kl 01.29
Loo kirjutab endast
 
Võrukas 26. märts 2018, kl 15.58
https://lemmik.postimees.ee/4001097/mida-peaks-teadma-enne-prantsuse-buldogi-votmist

Eesti Tõuühingu rahvas annab nõu ja infot.
 
MmM 09. detsember 2020, kl 23.25
Prantsuse Buldog on väga armas ning hea ja sõbralik koer. Kuid kust oleks õige osta teda?
Ma olen otsinud paljudest kohtadest. Ei soovi osta välismaalt kuna toomine läheb raskeks praegu ju Covid. Kuid eestist ei tea kust osta et oleks kindlasti kõik vajalikud protsetuurid tehtud ning hind liiga krobedaks ei läheks.:(
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!