Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Hea kogemus
Rinna suurendus operatsioon
 
suuzzi 12. oktoober 2014, kl 15.07
Ei saa aru sellest riiete mitte istumisest. Poed täis polstriga rinnahoidjaid. Mul tekkis just siis probleem, kui veidi kosusin, et nüüd riided kisuvad just rinnust ja ronivad üles ja ma pole teps mitte rinnakas. Ja kui tihti sa end siis ühiskondlikult paljaks pead kiskuma, et nii suur probleem, et teised teada saavad? Kui mees juba olemas, siis talle sobib. Miks ta suga ikka semmima hakkas.
 
JJ 22. oktoober 2014, kl 10.06
to: suuzzi
No üks asi on see kui keegi teine juhtub nägema või kuidas riided seljas istuvad. Aga sa ISE ju ikka näed oma keha, vannitoas, peeglist, riietades, magama minnes jne. Ja tunnetus on ju samuti olemas. Ei usu, et polstriga ringikäimine nii mugav ja enesekindel on. Pealegi kui veel meest pole ja siis lähed lõpuks voodisse ning kui mees avastab, et kumeruste asemel polstriga rinnahoidja on, siis on ikka piinlik küll.
Endal silikoone pole. Rinnakorv on B, olen aeg-ajalt mõelnud küll silikoonidele, kuid mees oli vastu. Nüüd mehest lahus ja mõtlen sellepeale uuesti. Kuigi olen hetero, siis minu arvates on ilus kui naistel on C vöi D korv. Salaja tahaks endale ka.
 
jeeh 22. oktoober 2014, kl 17.54
no b- ei ole mingit põhjust ega õigustust silikoone panna. aint loll lõhub oma keha. minge tegelege oma isiksuse ja enesehinnanguga, makske selle eest, see on midagi väärt. kui b suurendab tisse, see on haige. a-st võiks veel aru saada. mina olin noorena a-korv. tookord õnneks udarate-kultust ei olnud. olin uhke ja õnnelik. nüüd viiekümnesena mitme lapsga on d ja ei lotenda midagi. uskuge, väike rind on omamoodi jumala kingitus. noorena- väiksenagi omamoodi hea ja põnev. udarad on lame värk.
 
Linda 14. november 2014, kl 10.23
Olen samuti kogu elu olnud väga väikse rinnaga (A) ning peale laste sünnitamist ja imetamist jäid alles põhimõtteliselt vaid nibud. Rinna aluse ja rinna pealse ümbermõõdu erinevus oli ca 2cm.
Hetkel olen taastumas rinnasuurendus opist, mille lasin teha dr. Kullamaal. Tulevikus peaks olema C- korv.
Proteesid pandi anatoomilise kujuga ning lihase alla. Juba päev peale oppi oli tulemus väga kena ning olen 100% rahul, et lõpuks selle ära tegin.
Olen sale ning kui mul oleks peale lapsi kasvõi A korv jäänud, siis võib-olla poleks opile läinud. Aga palun need naised, kes ei tea, mida tähendab elu ilma rindadeta- ärge olge nii kriitilised ja hukkamõistvad!
Igaüks, kes läbib rinnaopi, ei igatse sekspommi välimust vaid lihtsalt normaalset naiselikku keha!
Kõigile kahtlejatele ütlen veel, et minu haiglasolek, operatsioon ja taastumine on olnud väga kerge ja probleemivaba. Teisel ööl peale oppi magasin külili, sain kammida juukseid ning ülepea pluusi selga panna- ettevaatlikult muidugi, aga sain.
Ja iga kord peeglisse vaadates tuleb naeratus näole! :)
 
M40+ 16. november 2014, kl 20.39
Tubli, edu ka edaspidi;)
 
Aast beeks 21. oktoober 2016, kl 16.55
Lasin eile ka rinnasuurendusopi teha..täna lasti koju..ohhh juudas mis julm valu see oli..täna on juba parem kui eile, aga no pisara võttis silma küll see valu..nüüd pean masseeeima rinda allapoole..mulle pandi lihase alla..aga mul on küsimus..kas teil kellegil olid ka pärast allpool haavu ribide pealt valus??
 
NaiselikNaine 27. oktoober 2016, kl 14.25
Aast beeks Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Lasin eile ka rinnasuurendusopi teha..täna lasti k
> oju..ohhh juudas mis julm valu see oli..täna on ju
> ba parem kui eile, aga no pisara võttis silma küll
> see valu..nüüd pean masseeeima rinda allapoole..m
> ulle pandi lihase alla..aga mul on küsimus..kas te
> il kellegil olid ka pärast allpool haavu ribide pe
> alt valus??

Tere

Lähen esmaspäeval operatsioonile ja kardan just pigem seda taastumist kuna kodus väike 1,4aastane laps..issi on meile küll nädalakese abiks, kuid siis peab kahjuks tööle naasma.
Valu ma iseenesest ei karda..või ega Ei oska ju karta ka veel :)
Tahtsingi küsida, et kus teie lasksite teha oma operatsiooni. ?
Mis suuruse kasuks otsustasite ja, kas anatoomiline või tavaline ümmargune?
Olen hetkel veidi tõbine ja kardan, et nad lükkavad mu operatsiooni edasi..Üldse ei tahaks kuna kõik juba selleks ära organiseeritud,ravingi siin end mõnuga :)

Kiiret paranemist :)
 
kogemus, 10a. 05. november 2016, kl 18.01
Lasin op. teha 50a. juubeliks, kingitus iseendale! Lihaste alla, pole kusagile vajunud ja keha pole ka veel muutunud:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!