Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Hea kogemus
Uuring fotograafi teenuse kasutamise kohta Tallinnas
 
EliiseF 09. jaanuar 2016, kl 13.57
Olen 25-aastane neiu, kes on läbimas ettevõtluskursust ning soovib saada paremat ettekujutlust inimeste ootustest ning suhtumisest fotograafi teenustesse. Olen teinud 10 küsimusest koosneva küsimustiku ning sellele vastates aitaksite mind mu teekonnal väga.

http://goo.gl/forms/sTiHcVqn8d

Kommentaarid ja tagasiside on oodatud!
 
kas 09. jaanuar 2016, kl 14.23
n.i.kud ka?
Karl Kindermacher 09. jaanuar 2016, kl 18.14
- Ainuke koht, kus mainiti, et uurid Tallinnat ja ainult Tallinnat, on siin teema pealkirjas. Kui nüüd valida elukohaks 'Mujal", lõpetatakse test ära. Ei mingit selgitust, ei mingit vabandust. Jätab ikka paraja tünga mulje küll. Sellega keerad käkki nii endale kui ka kõigile teistele, kellel vaja küsitlus läbi viia.
- "Mille järgi valid fotograafi?" võiks panna ka "Isikliku tutvuse". Ma usun, et neid, kes kutsuvad tuttava piltniku on üsna palju.
- "Kui palju on sinu meelest õiglane hind". Need, kes pole kunagi teenust kasutanud, kuid kavatsevad seda ehk edaspidi teha, pole ju hindadega kursis. Neile pole sobivat varianti.
- "Millises kohas eelistaksid fotosessiooni? *" - "Oleneb pildistamise eesmärgist" ja siis peab seda veel põhjendama ka kohustuslikus korras. Kas siin pole väike vastuolu?
- "meeldib/ei meeldi"on selline avatud küsimus ja see ei peaks ka ehk kohustuslik olema. Kuigi sealt tulevad enamasti kõige asjalikumad vastused (koos suure hulga pahnaga)
 
Marten 13. jaanuar 2016, kl 19.02
Tahaks sind alasti pildistada. Kus oleksid nõus? Tuled koju ka?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!