Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Hea kogemus
Kas see on normaalne???
 
keegi 07. juuli 2014, kl 03.08
Juuksuris värvitud juuksed märjaks saades määrivad riideid? Kusjuures korra pestud peale juuksuris käimist. Juhtus siis nii, et ilm meil palav, higistasin ja pärast avastasin, et pluusi krae värviga koos.See ei saa ju normaalne olla, vähemalt ma pole enne sellist asja tähele pannud.
 
see 07. juuli 2014, kl 03.30
on bullshit
 
pole ime 07. juuli 2014, kl 04.35
Mu emal oli sama asi. Viga on juuksuris, ju ta ei pannud kinnistit piisavalt või kes seda asja teab. Tuleb sõbrannaga üksteisel juukseid värvida, täiesti tavalise püsivärviga, saad odavamalt ja ei mingit määrimist hiljem. Need juuksed võivad nüüd sul veel mitu nädalat värvi anda ja juuksed muutuvad ka värvituks viimaks.
 
juus 07. juuli 2014, kl 08.35
to pole ime
palun valgusta mind ka, kui sa nii tark oled, mis asi see kinnisti on, mida peale värvmist kasutad?
peale värvimist võib tulla veel mõned pesud värvi, eriti punastel toonidel. samas võib viga olla odavas värvis.
 
nii 07. juuli 2014, kl 09.45
juus Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> to pole ime
> palun valgusta mind ka, kui sa nii
> tark oled, mis asi see kinnisti on, mida peale vär
> vmist kasutad?
> peale värvimist võib tulla veel
> mõned pesud värvi, eriti punastel toonidel. samas
> võib viga olla odavas värvis.

Ei ole see loomulik, et juuksed riideid määrivad. Olen pidevalt värvinud ja just punaste toonidega. Järelikult tuleb juuksurit vahetada. Ilmselt on tegu kobakäpaga. Mul pole mitte kordagi sellist probleemi tekkinud, kuigi käin juuksuris värvimas juba aastaid.

Juus-ile teadmiseks, kasutatakse jah, kinnistit. Mis see täpselt on, seda küsi mõnest esinduslikumast juuksurisalongist, kus sellist kraami ka müüakse.
 
olja 07. juuli 2014, kl 11.13
nu mu meelest juuksurid tihti värvivad poolpüsiva värviga, va blondid toonid. ja poolpüsiv kulubki iga pesuga maha ja higistamisel määrib riideid. ma jäin korra värskelt poolpüsikaga värvitud juustega paduvihma kätte, valge särk oli rikutud :)
 
pole ime 08. juuli 2014, kl 02.54
Mina kasutan aastaid Palette värve, pool tuubi ja pool kinnistajat korraga, saan nii selle ühe ostetud värviga läbi umbes 3 kuud. Ja täna, näed, ostsin Selverist selle kõigest 2 euroga. Milline kokkuhoid! Pole kunagi selle värviga värvides punane toon hiljem värvi andnud. Samuti Garnier püsivärvidega. Palette meeldib mulle rohkem, sest on kreemjas, pole liiga vedel ja on väga mõnus seda pintsiga juuste juurtele kanda. Proovi teemaalgataja järgi. Sellel juuksuril ma sinu asemel juukseid värvida enam ei laseks.
 
soesoovitus 08. juuli 2014, kl 19.21
ärge värvige juukseid, see rikub juuksestruktuuri ja vanemas eas olete poolkiilad. tean mis räägin.
 
hallpea 09. juuli 2014, kl 14.49
aga mis siis teha? olen alles noor ja juuksed täiesti hallid
 
juus 09. juuli 2014, kl 16.58
Järelikult tuleb juuksurit vahetada. Ilmselt on tegu kobakäpaga.
viga võib olla juuksuris, aga ei pruugi. see võib tulla ka mittekvaliteetsest värvist.

Juus-ile teadmiseks, kasutatakse jah, kinnistit. Mis see täpselt on, seda küsi mõnest esinduslikumast juuksurisalongist, kus sellist kraami ka müüakse.
nii-le:
ma olen juuksur ja sellepärast siit küsingi, kuna ei ole kuulnud, et tavalise püsi- või kergvärvi puhul kinnit kasutatakse, veel enam, et klientidele seda kaasa müüakse :D ehk sa, nii, räägid mulle ka lähemalt, kui sa nii tark oled :D
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!