Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Hea kogemus
Need vaesed pagulased
 
Hea kogemus... 05. september 2016, kl 19.42
Läti on Euroopa Liidu ümberpaigutamiskava alusel vastu võetud varjupaigataotlejatest andnud rahvusvahelist kaitset 23, kellest 21 viibib nüüdseks Saksamaal.

Näiteks kolme lapsega süürlanna Bunana, kes rääkis juulis plaanidest jääda Lätti ja rääkis isegi veidi läti keelt, ütles, et lahkus maalt seepärast, et riigi määratud mentor ei aidanud tal kuidagi olmemuresid lahendada. Naine tahtis küsida Saksamaal elavalt vennalt raha, et teha esimene sissemaks korteri eest, kuid lõpptulemusena läks perekond Saksamaale, edastas ERR uudisteportaal.

Pagulaste vastuvõtmise eest vastutavad riigiametkonnad nende lahkumisest ei teadnud.

Migratsiooniameti esindaja ütles öeldi, et pagulase seisuse saanud inimesed ei ole kohustatud neid teavitama oma soovist riigist lahkuda. Nagu kõik Läti elanikud võivad nad Euroopas vabalt ringi liikuda.
 
spetsalistid 05. september 2016, kl 20.05
pole hullu äkki on osad need kes just austrias pokri pandi sex ahistamise eest või see kes kuuli sai kuna lubas poliisi ää tappa ..,.tänased juudised
 
jaa 06. september 2016, kl 13.04
see on õõvastav - nüüd on oht, et pabulased kes on ainus ekre leivanumber - neid varsti enam polegi.
Ütlesin kohe, et tasuks neile tasuta bussireise Saksamaale ja soome pakkuda - hommikul bussist välja, õhtul sõidab buss eestisse tagasi. Kui mõni "kogemata unustab" bussipeale tulla, siis kurb lugu.
 
faktum 06. september 2016, kl 19.45
ekre on õige erakond kes natukenegi jagab matsu ,
 
Ettevaatust 08. september 2016, kl 16.19
Kõigile pabulatele ei tohiks otsa teha. Vähemalt ühe peaks järgi jätma, et see saaks oma kodumaale minna ja teisi hoiatada. Ärge tulge ELi. Jääge parem kodumaale.
 
jaa 08. september 2016, kl 17.57
Lugesin uudist, et soomes olevad pagulased soovivad tagasi minna. Neile antakse tee jaoks raha ja saadetakse ära. Ju need paabulased on aru saand, et siin ei ootagi neid kullakaevandused ja mee jõed.
 
O aegu 15. september 2016, kl 16.00
Saksamaa idaosas Bautzenis põrkasid patriootlikult meelestatud elanikud kokku varjupaigataotlejatega
Pealtnägijate sõnul palus politsei migrante lahkuda, kuid need vastasid nõudmisele pudelite ja puutoigaste pildumisega. Kitlipeale saades PÕGENESID MIGRANDID POLITSEI KAITSE ALLA
 
ah tead 15. september 2016, kl 17.21
No siis, negatiivseid uudiseid saaks kuhjade kaupa ka eestlaste kohta vorpida. Ikka ja jälle sõidavad eesti mehed oma noori naisi ja lapsi surnuks. Joobes sõitmisest on juba saanud epideemia. HIV on meie rahushaigus jne.
 
Qq 18. september 2016, kl 08.29
Hirmus kogemus Tallinnas Mustamäel iga kümne vastutulija kohta üheksa musta. Neid on seal rohkem kui Aafrikas.
 
pää meedia vaikib 19. september 2016, kl 09.17
saksas ühe linnakese pagulaskeskuse juures keelati alko müük ja kehtestati liikumis keeld 1900 kuni hommik
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!