Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Hea kogemus
Joik kosmeetika. kas ka teie lemmik?
 
n39 09. juuli 2011, kl 18.52
Ostsin juhuslikult firma Joik kibuvitsaseemne näokreemi. Olen elu aeg kasutanud väga kallite firmade(Decleor jne.) toodangut. Joik ON TASEMEL! Mitte mingil juhul ei osta enam salongikosmeetikat. Milleks?
Oleksin huvitatud, millised on teie Joik lemmiktooted ja miks?
 
Jah 09. juuli 2011, kl 20.45
Mul on hetkel ainult mango-porgandiõliga kehakreem, kui see otsa saab, siis ostan kindlasti mõne teise Joik sarja kreemi. Meeldib tõesti.
 
ei-ei 09. juuli 2011, kl 21.53
Kõige jubedam kreem, mida olen oma nahal proovinud. Nägu nagu põles ja läks tulipunaseks. Sama juhtus Joik-i silmakreemiga.
Ainult küünlad meeldivad.
 
Tipskin 09. juuli 2011, kl 22.37
Mulle ka meeldivad küünlad väga. Kitsepiima kehakreem ka meeldis, midagi muud ei ole proovinud.
 
. 10. juuli 2011, kl 19.18
silmakreem on ok.
näoõli oli ka ok.
see kitsepiimavärk oli mulle halb, sest ma ilmselt allergiline kitsepiimale. muud asjad, mis päevalilleõlil olid ka halvad, sest päevalilleõli on mu jaoks halb.
 
mh 15. juuli 2011, kl 19.06
Ei ole proovinud, erilist huvi ka ei tekkinud eelnevaid postitusi lugedes.
 
kl 15. juuli 2011, kl 20.40
Silmakreem ei tekitanud erilisi emotsioone, näoõli kiidan taevani. Aga ise läksin endistelt decleorilt ja cliniquelt lihtsalt argaaniõlile ja sheavõile üle. Algas kõikmuidugi joikist.
 
mimi 16. juuli 2011, kl 19.52
Huuleläige mangovõiga on väga hea. Tõesti mõnus, üks parimaid huulepulki üldse.
 
51 16. juuli 2011, kl 21.45
ple kuuldki!
 
PinkPanda 19. juuli 2011, kl 11.23
Lemmikuks on Joiki käte ja jalgade kreem emuõliga.
Silub ka karedad kannad kenasti ära :)
 
... 25. juuli 2011, kl 14.44
Olen proovinud mõningaid kreeme, näiteks kitsepiima oma, mingit erilist muljet ei tekkinud, ei head ega halba. Küll oli aga halb üllatus see, et kreemid seal pumbaga pudelis mõne aja pärast nagu hapupiim tükiliseks tõmbasid.
Küünalid olen ka mõningaid proovinud (näiteks melon meeldis kohe väga lõhna poolest), aga mul on nad alati kusagilt poole küünla põlemise pealt tahmama hakanud, see ei meeldi kohe üldse.
 
Joiki fänn 10. juuli 2014, kl 22.59
Olen proovinud erinevaid Joiki tooteid ja mõnda neist olen jäänudki kasutama.
Minu lemmikuteks on kujunenud:

Valge tee ihukreem viinamarjaseemne õliga - niisutab mõnusalt, imendub kiiresti, ei jäta nahka rasvaseks ja võrratult hea lõhnaga, parfüümi pole vajagi :P

Greibi-mandariini kehakoorija valge suhkru ja jojoba graanulitega- koorib õrnalt, mistõttu sobib ka õrnemale nahale, lõhnab hästi ja jätab naha pikaks ajaks pehmeks ja mõnusaks

Siidine huuleläige, korallroosa ja veinipunane - need on mu ülimad lemmikud. Huuleläige on nende kohta palju öeldd, pigem on ta tooniv huulepalsam, aga see ongi mõnus, et justkui polekski midagi huultel, aga huuled näevad täiuslikud välja :) Ei ole kleepuv ega rasvane, teeb huuled ilusaks ja pehmeks !
 
jep 20. juuli 2014, kl 18.25
valge tee ihukreem on tõesti hea, mulle ka sobib. võin seda näole ka panna, kahjuks silmade alla mitte, sest see parfüüm on seal sees liiga rikkalik ja liiga terav ja hakkab pisut silmadele.
see õliseerum on ka väga hea.
 
n32 25. juuli 2014, kl 15.22
mina kiidan nende näokreemi (kibuvitsaseemneõliga), mõnus, kerge, hea lõhnaga, senini kasutatuist parim. Veel on olemas joiki näoõli, see minu jaoks natuke liiga intensiivse lõhnaga, kasutan paar korda kuus. Plaanis osta ihukreem, kuid enne pean oma vanad ära kasutama :)
 
piripiiga 26. juuli 2014, kl 20.36
minule ei istu eriti. olen proovinud kokku vist 7-t toodet. õlid on ainsad, mida tarbiks ka edaspidi. kreemid ei niisuta minu nahka piisavalt. küünlad lõhnavad imeliselt, aga tahmavad tõesti.
 
arvamus 26. juuli 2014, kl 20.48
ei ole proovinud.Kunagi piinlesin k allergia käes ,Nüüd olen leidnud sobiva firma Yves Rocher.
 
jahh 27. juuli 2014, kl 10.22
nõus, küünlad lõhnavad hästi, aga tahma tuleb liiga palju
 
?? 27. juuli 2014, kl 10.49
Mismoodi te seda kehakoorijat kasutate?
 
anne 22. september 2014, kl 15.10
küünlad tahmavad siis, kui taht liiga pikaks jääb. Kui see on umbes 0,5cm pikkune, ei tahma. Kui pikem, lõika lühemaks.
 
TV 30. september 2014, kl 20.58
1. kreem ei ole kosmeetika, vaid hooldusvahend
2. decleor ei ole kohe kuidagi VÄGA kallis bränd
3. oli see teemaalgatus mõeldud reklaamiks?
 
eelmisele 01. oktoober 2014, kl 22.11
decleor ei pruugi kallis bränd olla, kuid pole vaja ennast lolliks osta, kui tegelt kõik see kreemijama on sama valemiga tehtud enivei. mõni hull paneb kuldpubrit sisse ja kasseerib debiilidelt hullumeelset raha selle tavamöksi eest, mida nad näole määrivad.
siiski sõltub su vananemine enamjaolt sellest, mida sa sööd ja jood, kas suitsetad, päevitad ja millised geenid sul on. kullapulber või vaala sperma kreemimöksis on lollidele ja rikastele.
btw ise kasutan viimastel aastatel vaid külmpressitud õlisid ja veel täna küsiti mult dokumenti, kui ostsin rimist nemiroffi ning ma pole enam kaugeltki 40 ning seda ei juhtu esimene kord
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!