Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Hea kogemus
Kust saab ilusaid kuuski?
 
otsija 06. detsember 2016, kl 10.35
Kus müüakse ilusaid kuuski, mis oleks tihedad, käharad-kaharad ja ilusad? Selliseid, mis läbi ei paista :) Need, kes tahavad teatada, et nemad säästavad loodust ja omale ehtsat kuuske tuppa ei pane või need, kes oma kuuse metsast toovad, võivad jätta vastamata ;) Tänan!
Maaks 06. detsember 2016, kl 11.38
Mine otsi endale ise sobiv kuusk välja, saad täpselt sellise nagu ise tahad. Ei pea 1.-st ettejuhtuvat võtma, võid mitu päeva lapata ja keegi ei solvu kui võtmata jätad. + rõõm värskes õhus veedetud ajast.
http://www.rmk.ee/kuuseke
 
idioodid 06. detsember 2016, kl 12.06
mis mõte sellel on? mingeid kuuski koju tuua ja siis pärast ära visata kui nad ära kuivavad?
 
Hortes 06. detsember 2016, kl 13.10
Laupäeval Hortes'es oli küll tohutu valik.
 
to 12.06 06. detsember 2016, kl 16.25
Mis mõte on elada, kui saad vanaks ja sured?
 
kuusetaat 07. detsember 2016, kl 10.11
pakun ka hortest ja teisi kohti, mis nulge müüvad. sest nulg on selline, mida otsid. ideaalse kujuga, tihe ja kahar.
 
otsija 07. detsember 2016, kl 14.15
Aitäh vastajatele :) Leidsin facebooki kaudu sellise koha nagu Rannamõisa lillesalong. Neil galerii ka üleval. Soovitan soojalt! Sain omale sealt ilusa tiheda ja kähara kuuse. Asuvad nad umbes Tabasalust natuke edasi tee ääres :) Neil oli nulgi ja kuuski.
 
maniila 07. detsember 2016, kl 17.54
oh jummel. kuusehooaeg alles algab! sellest kuusest sul jõuludeks ainult roots järel. no ma ei tea - mõned lähevad suures jõuluhullustuses hulluks. nädala pärast on kõik kohad kuuski täis - ei tea mida võtta, mida jätta.
 
otsija 08. detsember 2016, kl 09.21
Ei lähe midagi. Mul tulid üks aasta kuusele uued noores võrsed külge ja hoidsin kuuske toas jaanuari lõpuni, sest kuusk oli nii ilus ja okkad kõik kinni.
 
just 08. detsember 2016, kl 12.08
Enamus inimesi ikka oskab kuuse eest hoolt kanda, et see ka jõuludeni vastu peab.
 
kuusetaat 08. detsember 2016, kl 12.16
nulu võib juba varakult tuppa üles seada, kuna peab palju pikemalt vastu kui kuusk.
 
maniila 08. detsember 2016, kl 17.44
nõus. nulg on palu tugevam, aga mis seal salata, ka kallim. üldiselt mulle ka nulud meeldivad:)
 
soovitan 08. detsember 2016, kl 18.59
ostke parem ilusaid küünlalühtreid, küünlaaluseid ja riputage üles ning põletage küünlaid.
surnud taimed ja puud toas - see on pigem masendav.
 
eelmisele 09. detsember 2016, kl 18.59
järjelikult oled siis (lõike)lillede vastane ka?
 
eelmine 10. detsember 2016, kl 18.47
loomulikult. las kasvavad aasal ja metsas. seal on ilus käia ja vaadata.
minu jaoks pole vahet, kas loomatopised toas, äralõigatud pead seintel või lõikelilled vaasis elumahlast tühjaks jooksmas, viimseid hingetõmbeid ahmimas. sama kole masendav ja rõve vaatepilt.
 
eleonore 13. detsember 2016, kl 20.33
sa ilmselt kasutad kodus ainult plastmassist ja metallist mööblit ka, sest puitmööbel on ju surnud puust tehtud. ja porgandit supi sees sööd ainult leinamuusika saatel.

btw kes veel ei tea, porgand on kaheaastane taim! ta tahab järgmisel aastal õitsema ja seemneid kasvatama hakata, aga teie tõmbate ta mullast välja ja lõpetate ülekohtuselt vara tema elu, häbi teil olgu. see on palju rõvedam teguviis kui lõigata mõni lillevars püsikult, mis ei tapa teda, vaid ta kasvatab pungi veel juurde ja õitseb veel pikemalt.
 
eleonore 13. detsember 2016, kl 20.37
ma ei hakka üldse rääkimagi porgandite harvendamisest, kalamaimegi pole lubatud püüda kui nad on liiga väikesed, aga noortaimi tapetakse nagu loogu ja visatakse minema. ja muidugi umbrohtude hävitamine, see on juba tõeline tapatalgu ja massimõrv. ja veel pikaaajalised traditsioonid muru piinamisel pügamise teel, te ikka teate ja saate aru, et see värske niidetud muru lõhn, mida te tunnete, see tuleb kemikaalidest, mida vigastatud murutaimed eraldavad appikarjete asemel, et oma kaugemal asuvatele suguvendadele teadustada, et neile haiget tehakse?
 
eleonorile 14. detsember 2016, kl 21.22
ma ostan odavalt antiiki mis seisab halvas olukorras inimestel lihtsalt kasutama või mis on värvitud mingi kleepuva õudsa värviga üle, isegi omanikele enam ei meeldi ning restaureerin seda kasutamiskõlbulikuks ning imeilusaks. sellist mööblit on mul päris palju.
kõigist taimedest on muidugi kahju, kuid vähemalt liha ma ei söö, sedand küll.
kui saaks söömata, oleks söömata. juba lapsena vihkasin söömist, see oli mu meelest mõttetu ajakulu, oleks saand see aeg lugeda või sõpsidega väljas mängida. juba siis keeldusin liha söömast, mu tühmid vanemad irvitasid sama küündimatult kui sina.
muideks metallist ja plastist mööbel on väga ok, kui see on tehtud ergonoomika reeglitest lähtuvalt.
 
njahh 15. detsember 2016, kl 10.22
eelmine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> loomulikult. las kasvavad aasal ja metsas. seal on
> ilus käia ja vaadata.
> minu jaoks pole vahet, k
> as loomatopised toas, äralõigatud pead seintel või
> lõikelilled vaasis elumahlast tühjaks jooksmas, v
> iimseid hingetõmbeid ahmimas. sama kole masendav j
> a rõve vaatepilt.

meil müüdavad kuused ja nulud pole toodud mitte metsast ja aasalt, vaid ikka spets kasvandusest...
Mare Tamm 17. detsember 2016, kl 04.38
Mul on imeilus nulg. Ostsin Juhani puukoolist.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!