Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Hea kogemus
Ferrero Rocher
 
pepe 21. jaanuar 2010, kl 14.48
kas ostate Ferrero Rocheri maiustust? poed on täis neid, aga tundub, et keegi neid ei osta, sest nende kogus lettide peal kohe üldse ei vähene. ise pole kunagi ostnud, sest on liiga kallid, on vaid kingitud - väga head olid.
 
:) 21. jaanuar 2010, kl 14.52
Ilmselt selleks ei osteta, et on kallid. Mina ostan, lapse lemmikud on.
 
rafaellu 21. jaanuar 2010, kl 14.54
ostan neid alati ja teised ostavad ka .Sellepärast neid ongi poodides alati väga palju ,et nende läbimüük on hea ja pidevalt tuuakse juurde.Väga kvaliteetne ja hea maiustus!
Soovitan soojalt.Eriti nende uus "roheline" pistaatsiaga rocher...
 
to rafaellu 21. jaanuar 2010, kl 15.03
sa kas ei oska raha lugeda või su kuupalgaks 40 000.- puhtalt kätte.
 
njaa 21. jaanuar 2010, kl 16.24
minu lemmik. sel ju ka kolme kommiga pakk. maksab veic üle 10.-ne ja saab magusaisu täis. ei pea suurt karpi ostma.
 
Kärp 21. jaanuar 2010, kl 16.35
Mina ostan ka vahel. Olen väike magusasööja ja karp peab üsna kaua vastu. Kui mul magusaisu peale tuleb, tahan midagi ERITI head. Kogus ei pea olema suur. Pistan paar-kolm kommi pintslisse ja siis on paariks nädalaks jälle rahu majas. Mul veel detsembri algusest sünnipäevakingitusteks saadud paar kommikarpi alles;)
 
mmm 21. jaanuar 2010, kl 16.46
Meeldivad ja ostan ka vahel . Mulle piisab magusalaksuks ka ühest,kahest. Teiste pereliikmete magusaisu leevendamiseks tuleb enamjuhul teisi komme tihedamini osta. Hind dikteerib:)
 
heh, siis on teil lihtne 21. jaanuar 2010, kl 18.38
kui mina aga kommid ette võtan, siis võtan piimaklaasi ka kõrvale ning üheaegselt on suus nii kommid kui ka piim. mõni on küll öelnud, et sa sööd neid komme nagu leiba, aga suht kaifi saab sellest kätte. veresuhkur on vist 15. suht karm, aga elab üle :D
 
E 21. jaanuar 2010, kl 19.29
Mina ka ostan. Ühest pakist jagub päris kauaks. Piisab kui mõnel õhtul magusaisuga 2-3 kommi süüa. Igal juhul parem kui massiliselt muid komme sisse ajada.

Loodan, et inimesed saavad lõpuks üle kombest kinkida assortikommikarpe ja ostavad ennem ferrero roche karbi. assortiid on kõige imalamad ja jubedamad kommid üldse.
 
oh 21. jaanuar 2010, kl 20.35
loomulikult ostan! need ju imehead ja pole nad nüüd teab-mis kallid. mingeid kalevi kräppe süüa, fuik.
 
piret 21. jaanuar 2010, kl 21.18
poodides on üldiselt nii, et kui kaup hakkab vähenema, tuuakse kohe juurde. tln kaubamajas olen näinud, kuidas neid juurde laotakse.
neid ostetakse väga palju kingituseks, kuna tegemist on väga maitsvate kommidega ja karp näeb ilus välja. olen kindel, et neid ostetakse palju rohkem kui mingeid kalevi v laima kommide suuremaid karpe, mille puhul ei saa karpi kotti püstigi panna, ilma et kommid karbis laiali ei läheks.
olen ise neid korduvalt kingituseks ostnud, samuti olen neid klientidelt tänutäheks saanud.
aasta tagasi oli populaarsed nende kommide sellised kolmnurksed karbid mis ülevalt kitsamaks läksid, need osteti kõik poodidest ära.
 
ff 21. jaanuar 2010, kl 21.23
piretile - seda küll ei usu, et palju rohkem ostetakse :) enamik inimesi on ikkagi vaesemad ja minu tutvusringkond ostab ja kingib näiteks ikka neid odavamaid ;) olgugi et pole nii head.
 
kso 21. jaanuar 2010, kl 21.55
kui mul näiteks magusaisu peale tuleb, ostan selle kolmese paki mingi snickersi asemel, mis on täielik käkk. maksavad enam vähem sama palju, aga kvaliteedivahe on olemas. rocher ju palju maitsvam ka - 3 kommi on täitsa piisav
 
No mis küsimus? 21. jaanuar 2010, kl 23.55
Loomulikult ostan neid. Ja teised õnneks ka taipavad neid osta ja mulle kinkida :)
 
need on head jah 22. jaanuar 2010, kl 13.29
Mon Cheri minu lemmik, aga seda miskipärast ei müüda :( Eelmisel aastal oli ainult jõulude ajal saadaval.
 
tibi 22. jaanuar 2010, kl 18.35
Ostan ise ka neid, eriti just nagu eespool mainitud...kingituseks.
 
brigitt 22. jaanuar 2010, kl 21.16
Mugin neid kahe suu poolega kui isu tuleb. Kodus peavad varud alati olemas olema. Rikas ma ei ole, vaene ja rahaga oskamatult ümberkäiv ka mitte.
 
nummi 23. jaanuar 2010, kl 11.50
Issand ja ma olen koguaeg mõelnud, et kes seda jama sööb, et nagu hale koopia rafaellost, aga jamasti välja kukkunud. Maitseb nagu Nussa oleks vahvli sisse pandud:S Jakk-jak rõve...
 
to nummi 23. jaanuar 2010, kl 15.32
hale koopia rafaellost?
hahaa, nii ferrero roche kui rafaello on mõlemad sama ettevõtte toodang. nad on lihtsalt samas stiilis ja see on mõistetav, et oma firma tooted järgivadki sama stiili.
selle üle ei vingu, et kalevi eri kommid üksteisega sarnased on?
 
jamh 23. jaanuar 2010, kl 18.42
nii raffaello kui ka see ferrero rocher on vastikuuud. Imalalt magusad,ei saa aru kes neid ostab. Kui mul mõnikord hull magusaisu on ja neid ferrerosid kodus millegipärast on siiis küll ei kutsu sööma ausaltöeldes..
 
:) 23. jaanuar 2010, kl 19.30
Mulle näiteks Rafaello üldse ei meeldi (ei armasta kookost), aga Ferrero Rocher täielik lemmik!
 
lugege pakentit 23. jaanuar 2010, kl 23.15
muideks sisaldavad taimerasva. miks kalevi puhul seda alati ette heidate ja halate?
 
pole viga aga 24. jaanuar 2010, kl 10.43
Ühte ja sama maitset rohkem kui kaks kommi ei taha. Käsitöö assortii on parim variant, mitu erinevat maitset.
 
K 26. jaanuar 2010, kl 22.07
"Maitseb nagu Nussa oleks vahvli sisse pandud" - tabavalt öeldud. Sain ka jõulukingiks karbi neid komme, ühe kommi sõin ära, ülejäänud jagasin laiali. Mõtlesin, et ega mingitest odavatest Poola kommidest muud polegi tahta. Aga kui poes nägin, kui palju need kommid maksid, siis hakkas mul lausa kahju, et kinkija nii palju raha selle peale kulutas.
 
. 26. jaanuar 2010, kl 23.56
ma ei ostagi poest komme. tunduvad kõik kahtlased.
ostan korraliku mõrushokolaadi, vahukoort, pähkleid jms ja teen ise komme.
lasen vahukoore kuumaks, panen shoksi sisse, sulatan. lisan veel veits mingit head alkot, pähklipuru või midaiganes head.. kui segu tahenenud siis veeretan kommid. ilusti pakkides kõlbavad ka kinkida.
 
vah 27. jaanuar 2010, kl 14.12
raffaello oli kunagi hea. Eks ilmselt turu sisseöötmiseks. Nüüd on imal maitsetu ja rasvane pasc. Söön parem milka shoksi.
 
andke abi 13. märts 2010, kl 15.25
"ma ei ostagi poest komme. tunduvad kõik kahtlased.
ostan korraliku mõrushokolaadi, vahukoort, pähkleid jms ja teen ise komme. lasen vahukoore kuumaks, panen shoksi sisse, sulatan. lisan veel veits mingit head alkot, pähklipuru või midaiganes head.. kui segu tahenenud siis veeretan kommid. ilusti pakkides kõlbavad ka kinkida."

kas häbi ei ole selliseid junne teistele kinkida? ma arvan, et isegi mu koer ei sööks sellist plönni.
 
to vah 13. märts 2010, kl 15.26
ei saa aru, et raffaello maitse muutunud on. ferrero rocher maitseb siiski paremini.
 
jeerum 13. märts 2010, kl 17.45
koer ei toho šokolaadi mingil juhul süüa, neile on see puhas mürk.
 
hahaa 13. märts 2010, kl 17.47
nojahh ja lõppu lisab, et sööb milka šokolaadi. naera herneks, kulla inimene sul ju puudub siis üldse maitsemeel. see on ju jube magus ja kümme korda jurama maitsega kui rafaello.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!