Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Hea kogemus
Tõde või tegu mäng siin kes soovib tulge mängima
 
kas 18. veebruar 2023, kl 02.49
tapsid siis oma vanaema ära?
 
see et 18. veebruar 2023, kl 02.52
õigustab siin kuidagi kahtlaselt, ilmselt on plaanis järgmisena ema maha koksata
 
üldse ei imesta 21. veebruar 2023, kl 01.14
närvi läks jah kui küsiti, kas tapsid vanaema ära. selliselt võib kõike oodata. teoreetiliselt võis vabalt vanaema ära lämmatada ja nüüd võib plaanida ema aknast alla visata.
kangesti tahab ju oma räpasest toast bordelli teha.
 
kas sa tead mis on laim 21. veebruar 2023, kl 08.36
kas sa tead ,et ma võiksin su selle eest kohtusse anda. ma ei tee seda muidu. ma ei tapnud oma vanaemat. tal oli insult. ma ei soovi ka oma vanemaid tappa. mul pole mingit huvi mingit bordelli teha. millal ma närvi läksin- ok räägime sellest kuida sa närvi läksid ja mind mitu korda ähvardand oled siin.
 
kah keegi 23. veebruar 2023, kl 00.11
Pole tähtis, mis probleemid on või ei ole sellel inimesel, kes näib niigi olevat netikiusamisega endast välja viidud. On näha, et ta trügib teiste teemasse, aga tal on ilmselgelt mingi psühhotrauma. Miks te (kes te siin teemas teda norite), selle asemel, et teda ignoreerida, hakkate inimest n-ö surnuks nokkima? Vuttidel, kes on üsna primitiivsed linnud, pidi olema selline komme, et kui mõni liigikaaslane on kuidagi teistsugune, siis ülejäänud taovad ta nokkadega surnuks. Kas te ei võiks vähemalt püüda natuke arenenumad olla kui seda on vutid või on seda teilt nagu liiga palju oodatud?
Mina ei tea, mida see, kelle kallal te norite, väidetavalt on või ei ole teinud, ja ei tahagi teada. Ei hooli ka sellest, et ta on oma selgitamisega ehk asja hullemaks teinud.
LASKE TAL OLLA.
 
PISTA VITTU SEE AUTORI VÄLI ENDALE FOORUM 23. veebruar 2023, kl 08.16
Pole tähtis, mis probleemid on või ei ole sellel inimesel, kes näib niigi olevat netikiusamisega endast välja viidud. ISE ÜTLESID ,ET SIND EI HUVITA SEE TEEMA MIDA SA ÄGISED SIIN NÜÜD. SA EI TEA MISKIT SIND ISEGI EI KOTI MIDA SA SAAD SELLEST ,ET END VAHELE SEGAD SIIA. On näha, et ta trügib teiste teemasse, aga tal on ilmselgelt mingi psühhotrauma. FLIPFLIPFLOPFLOP MA EI SAA ARU KAS RÄÄGID MINUST VÕI MU VASTASTEST. SA EI OLE PSÜHOLOOOG SA EI DIAGNOOSI INIMESI.Miks te (kes te siin teemas teda norite), selle asemel, et teda ignoreerida, SORRY MA EI VAJA SU KAITSET EGA ABI. hakkate inimest n-ö surnuks nokkima? MA EI VAJA SU ABI SIND EI KOTI SEE TEEMA MÄLETAD. Vuttidel, kes on üsna primitiivsed linnud, pidi olema selline komme, et kui mõni liigikaaslane on kuidagi teistsugune, siis ülejäänud taovad ta nokkadega surnuks.MA EI VAJA SU ABI SIND EI KOTI SEE DRAAMA JU. Kas te ei võiks vähemalt püüda natuke arenenumad olla kui seda on vutid või on seda teilt nagu liiga palju oodatud? MIDA SA SAAD SIIA VAHELE SEGADES . KAS TAHAD TÄHELEPANU. MIKS SA ORBIIDIDAD SELLE DRAAMA ÜMBER. SA EI TEA SEST MISKIT JA SIND EI HUVITA SEE . SINU ENDA SÕNAD MÄLETAD. Mina ei tea, mida see, kelle kallal te norite, väidetavalt on või ei ole teinud, ja ei tahagi teada. SA EI TEA JA SIND ISEGI EI HUVITA JU. Ei hooli ka sellest, et ta on oma selgitamisega ehk asja hullemaks teinud.
LASKE TAL OLLA. JÄLLE SA EI SAA ARU. MA EI OLE SELGITAND VAID OMA VERSIOONI RÄÄKIND SA TAAS NÄITAD ,ET SA EI SAA ARU MILLES ASI ON SIND EI HUVITA SEE MA EI VAJA SU ABI HOIA EEMALE.
 
kah keegi 23. veebruar 2023, kl 12.27
Aga kes jõuab sinu mullitamist lugeda, sa vaene traumeeritud põmmpea? Vastus: mitte keegi, välja arvatud sina ise. Ilmselt käid oma tekste üle lugemas, et siis hoogu saada uueks grafomaaniapuhanguks. Tore on, (või täpsemalt öeldes - mis parata) - niikaua kui sa endale ja teistele viga ei tee.
 
blablablaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 23. veebruar 2023, kl 15.41
Aga kes jõuab sinu mullitamist lugeda, s ON SELLEL VAHET. POLE MU PROBLEEM KUI MÕNED EI OSKA LUGEDA SA LOLL TARGUTAJA-. OLEN OMA VERSIOONI VÄLJA LASKNUD JA SEE ON MULLE TÄHTIS JA OLULINE. SA OLED ALLAANDJA JA KAOTAJA SEEGA MA EELDAN ,ET SA EI SAAKS ARU. sa vaene traumeeritud põmmpea? OK KAHENÄOLINE USS. SA OLED IKKA VIHANE ,ET MA EI LASKNUD SUL END MANIPULEERIDA EGA SOOVIND SINUGA SEMUTSEDA. Vastus: mitte keegi, välja arvatud sina ise REFER TO WHAT I SAYID EARLIER KAY THANKS BYE. Ilmselt käid oma tekste üle lugemas, et siis hoogu saada uueks grafomaaniapuhanguks. REFER TO WHAT I SAYID EARLIER KAY THANKS BYE. SA EI TEA MUST JA MU PÕHJUSTEST MIDAGI. SA EI SAA ARU MIKS MA SIIN OLEN. MA EI VIITSI TAAS SELGITADA. . Tore on, (või täpsemalt öeldes - mis parata) - niikaua kui sa endale ja teistele viga ei tee. RÄÄGI ENDA EEST. ISE TAHTSID ENNAST TAPPA SA ALLAANDJA JA KAOTAJA. MA EI OLE SOOVIND KELLEGILE VIGA TEHA SEST MA EI OLE MINGI PSÜHH. MA EI KAVATSE KA ENDALE LIIGA TEHA SEST MA POLE LUUSER EGA ALLAANDJA EGA SINA. SA OLED KAHENÄOLINE USS JA SEDA EI MUUDA SU SUURED SÕNAD EGA TARGUTAMINE. SA OLED VÕLTS JA SA OLED MORAALIPIIDER.
 
sa ei saa aru sa ei oska ridade vahelt lugeda seega ma seletan viimast korda nii hästi kui saan ja oskan. 23. veebruar 2023, kl 15.56
kui mind laimatakse ja mõned idikad teesklevad ,et teavad minust kõike just nagu sina mölisevad. siis ma debungin kõik nende valed . lause lause haaval. on naljakas ,et nad ignoreerivad fakte mida nad ei saa ümber pöörata ega mu vastu keerata sest tõde ei saa debunkida. siis oled sina kes kaitseb selliseid lolle. tantsides ühelt jalalt teisele öeldes keegi ei pea kõike lugema mis ütled keegi ei pea kõike lugema. ärgu lugegu ja näidaku ,et nad ei oska debattida. nad kutsuvad mind üles debattima teeseldes ,et teavad minust kõike ja siis lasevad end täis kui faktidega nad knockouti löön. ma ei ole selfobsessed. ma ei loe enda poste uuesti ega uuesti. mulle on tähtis ,et minu versioon toimunust oleks siin. ma ei muretse selle pärast kas keegi viitsib seda lugeda või ei sest see ei muuda fakte ja fakti ,et mu versioon toimunust on siin. see ei muuda fakti ,et sa oled allaandja ja kahenäoline uss ja moraalipiider. sa ei saa sellest aru. targuta palju tahad. tee suuri sõnu palju tahad. sa oled võlts inimene. sa räägid endale pidevalt vastu ja flipflopid igas lauses praktiliselt. sa oled vihane sest ma ei taha sinu tahtmise järgi talitada ja ,et ma ei taha sinuga semutseda siin ja ,et ma sind ette taha ei täna ja su ees ei kummarda . sest sa oled tähelepanuotsija kes topib oma nina teiste draamadesse . draamadesse millest sa ei hooli siis ütled ,et hoolid ohvritest. raske uskuda kogu su juttu. sa tahad ka mu kaastunnet sest saa nii haige ja lasid enda laimajatel end peaaegu enesetapuni viia. sa ei teind seda sest on inimesi kes mingil kummalisel põhjusel sind ja su mõttetusi taluvad.
 
Herm​ione 27. märts 2023, kl 15.11
Olgu muuga kuidas on, kuid seksis annan ma endast parima. Olen pidevalt nii kiimas ja tahan ikka ja veel rohkemat ning kurnan oma partnerid täielikult ära. Eriti kütab see mind siis, kui kogu tegevus toimub ootamatult... Käin shapingus ja minuga koos tantsivad seal ka mõned noormehed. Kord riietusruumis võtsid nad mind kolmekesi. See oli tõeline seksipidu! Algul võtsin ma nendelt suhu kordamööda, nad lõpetasid kõik ruttu ning peaaegu üheaegselt. Mul oli tükk tegemist, et nende spermasse mitte lämbuda ning kõike ei jõudnudki alla neelata. Pärast panid nad mu käpuli ja üks noormeestest lõi oma tü​​ra mulle nahaalse hooga pärakusse. Ülejäänud kaks ilueedit lükkasid teineteist tõugates ja rüseledes oma kuumad mu​​​nnid mulle suhu - ma poleks eladeski aimanud, et mu suhu mahub kaks suurt mu​​​nnijurakat! Võtsin neid pakse, punaseid tü​rahiiglasi sügavale suhu, kuni munadeni - erutunud riistad käisid mulle kordamööda kurku - vot see oli alles õnnis tunne!

Imesin neid nii mõnuga ja ennastunustavalt, et oksendasin isegi ühe kuti spermat täis. Need täitmatud täkud läksid sellest veel rohkem kiima ja üritasid oma väntasid veelgi sügavamale mulle kurku toppida.

Esimene kutt ke​ppis mind aga jätkuvalt tagumikku. Ta kü​rb jõnksus mu pärakusse sisse ja välja nagu mingi nui. Samal ajal oli kolmas kutt mulle seljataha hiilinud ning üritas mulle oma kätt vit​tu toppida ning see õnnestus tal suurepäraselt - terve rusikas oli korraga sees ning ma hakkasin suurest mõnust lausa ulguma.

Eritised voolasid minust ojadena. Kutt toppis korduvalt oma mu enda eritistest nõretavat rusikat mulle v​i​ttu ning võttis selle sealt jälle välja, ning lasi selle mul ära lakkuda. See kutt, kes mulle tagumikku ke​ppis, sinnasamasse ka lõpetas ning riista välja tõmbamata hakkas mulle käega vastu tagumikku peksma. Ausõna, see oli niisugune tunne, nagu oleks need kuumad spermajõed mulle igavese hooga kusagile sisemusse põrutanud.

Teised kaks läksid eriti ülbeks: toppinud mulle üheaegselt oma mu​​​nnid suhu, mis ootamatusest oleks peaaegu et rebenenud, paiskasid nad mulle järgmise portsu spermat vastu kurgulage, veel veidike... ja oleksin peaaegu lämbunud. Sülitasin spermat omale pihku ja määrisin seda mööda nägu laiali. Punnitasin oma läbike​pitud taguotsa ning sealtki voolas spermat mööda mu reisi pörandale. See oli vast pilt! Seda oleks lihtsalt pidanud nägema! Lõpuks rahunesid ka need kaks minetigurmaani ja asusid mind kõik kolmekesi koos röõmsalt puhtaks pesema. Nad ku​sesid mu rindadele, vi​tule, kaelale ning üks eriti hulljulge kuses mulle otse kurku ning tema kuldne juga viis mu lõplikku ekstaasi. Jutt jumala õige! Nii metsikult ma polnud veel iial lõpetanud. Oskan ja armastan anduda üleni, iga keharakugaja tahan, et mind ke​piksid väärilised täkud!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!