Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Hea kogemus
Pärnakad, andke infot Stefani kohta.
 
Pizzaisu 21. november 2013, kl 20.41
Ei jõua ära oodata, kunas uuesti avatakse. Kas on juba midagi kuulda avamiskuupäevast? Pizzaisu võtab võimust! Oleks põhjust Pärnusse sõita.
 
Mina 21. november 2013, kl 22.17
ei avata niipea
 
heh 21. november 2013, kl 22.31
kui hästi läheb siis jõulude paiku aga arvatavasti järgmisel aastal
 
pitsapeeter 21. november 2013, kl 23.50
Miks Peetri Pizza ei sobi?
 
123 22. november 2013, kl 03.36
Peetri Pizza on hea... Üleüldiselt on pizzaga nagu seksiga. Et isegi kui on halb, on ikkagi hea.
Steffani on aga ülimalt hea ja selle pärast tasub Pärnusse sõita küll.
 
to: pitsapeeter 22. november 2013, kl 08.28
Vaata kullake-kes pole Mercedesega sõitnud ei tea kiast paremat tahta:)))

Steffaniga võrreldes on peetrikese pitsad nagu kuivand tallenahad:))))

Jääb arusaamatuks miks Steffani juhtkond ei taha raha vastu võtta-Tallinnasse avades oleks teenistus ka talvekuudel garanteeritud!
 
Noo 22. november 2013, kl 11.28
Järelikult läheb nii hästi, et ei soovita rohkem punnitada.
 
:) 26. november 2013, kl 21.13
Väga hea, et nad Tallinnasse ei tule. Muidu peab ka sööma minema ja nii ometi ei saa ju saledat figuuri hoida :D
 
hm 27. november 2013, kl 13.05
iga asi läheb lõpuks kehvaks kätte, kui seda hakatakse laiendama. ootan ka millal avatakse - jube hea pitsa ja ka muud road on seal head.
 
..... 29. november 2013, kl 15.20
Ma ei taha kriitiline olla, vaid lihtsalt teisese arvamuse avaldada: minule näiteks Stefani pizza mingit erilist muljet ei jäta, Pizza Americana (Tallinnas) pannipizzad meeldivad oluliselt rohkem! Olen Stefanisse ikka igal suvel korra mingil põhjusel sattunud ja alati on seal tunglemine, kitsas, pikad järjekorrad. Kui siis pizza ise ei olegi midagi erilist, mis tekitaks wow-efekti, teeb pikk ooteaeg ta veelgi väärusetumaks.
Pärnus on mulle jätnud väga meeldiva elamuse aga mingi kokteilibaar Rüütli tänava ääres (nimi kahjuks ei meenu), mis oli hubane, väga hea kohvi ning kokteilidega. Ja teenindus oli väga hea. Samas seal lähedal on ka mingi ökokohvik, mida kiidetakse, aga mina ei lähe sinna enam teist korda siis ka mitte, kui peale makstakse.
 
blond 01. detsember 2013, kl 18.40
ooh, see viimane komm oli nüüd küll löök allapoole vööd. olen söönud erinevaid pitsasid, kuid Steffani ON üle prahi! nõuame kiiret Steffani avamist!
 
urr 02. detsember 2013, kl 15.35
Minu meelest ei kannata Pizza Americana küll Steffaniga võrdlust. Americanas pizza ikka suht saast....
 
pärnakas 02. detsember 2013, kl 19.29
kannatust,küll see avatakse ja siis TERETULEMAST!
Tore et,meil on selline koht kuhu tahetakse tulla.
 
Kairit 04. detsember 2013, kl 13.48
Steffani süüdati kahjuks aga kuna neil on kindlustus peaks taastamine kiirelt minema.
 
Pekta 04. detsember 2013, kl 21.53
Jube kahju ikka, et see põles.
Nii tahaks ka steffanisse minna pitsat sööma, väga tahaks, aga näed kinni on, palun kiirustage remondiga.
 
Tallinnast 05. detsember 2013, kl 02.47
Sry aga americanaga ei anna küll Steffanid võrrelda-americana maitsetu jahukäkk.

Steffani võiks ka Tallinnasse restorani avada:)
 
less 11. detsember 2013, kl 10.58
Americana on ikka siiani parim. Steffani kippus - vähemalt suvel - ikka loha laskma... Aga Pärnus on teil seal ju see Pitsa-Hunt nüüd, päris söödav oli, ainult oma menüü suhtes nad võiksid midagi teha - natuke liiga eksperimentaalne ja segane. Neid eksperimente võib ju ka olla, aga klassikalised Peaksid olema. A ja Tallinnas võib vahelduseks ka Mack Bar-B-Que's pitsat proovida...
 
kle viimane 13. detsember 2013, kl 10.48
elan tallinnas, aga töötan pärnus ja satun tihti steffanisse, super lihtsalt. kusjuures, alles hiljuti sõin americanas ja täielik ämber!
 
pärnakas 11. jaanuar 2014, kl 20.30
Olgem valmis,peatselt avatakse STEFANI.
 
Pizzanäljas mulk 11. jaanuar 2014, kl 20.47
Kunas? Kunas? Tahan teada!
 
tahan ka teada.. 13. jaanuar 2014, kl 17.35
Kahjuks Pärnu Postimehe artiklile Steffani avamise kohta ligi ei pääse.. Millal avatakse?? Palun infot
 
man 13. jaanuar 2014, kl 21.43
on avatud juba ,eilsest
 
kuulsin sellist lugu 15. jaanuar 2014, kl 07.28
Omanik ise süütas, et kindlustusrahasid saada?
 
viva 15. jaanuar 2014, kl 10.21
Kas nagu tõsiselt on Stefani avatud lõpux?
 
Pärnakas 15. jaanuar 2014, kl 17.02
Rääkisin Steffani töötajaga ning viimane info on, et avatakse kahe nädala pärast.
 
pizzalõik 20. jaanuar 2014, kl 00.55
pizza kohta ei ütle midagi aga teenindus oli nii uskumatult vastik , lausa südametu , et ka 3 a, hiljem pole meelest läinud. Hämmastav et selliseid seal peetakse. Ma arvan et saadan sinna kord telemehed eksperimenti tegema , see peaks kohe kaadrivalikut mõjutama.
 
eelmisele 20. jaanuar 2014, kl 11.55
Mis siis juhtus?
Minul on olnud alati meeldiv teenindus.
 
blond 20. jaanuar 2014, kl 18.28
mulle tundub, et see pizzalõik on ise üks suur probleem ja süüdistab ainult teisi. kui ta sedasi jätkab, on sapikivid ja maohaavad garanteeritud.
 
kivike 21. jaanuar 2014, kl 12.33
No mine tea, pizzalõigu Steffanis käiku võib-olla meenutab teenindav personal ka siiamaani, kui kõige õudsama kliendi külastust. :)
 
ter27 21. jaanuar 2014, kl 15.19
Nad võiksid Steffanis hindu tõsta. See korrastaks klientuuri. Ei ole sugusi meeldiv kui kõrval lauas istuvad igasugu õmblejad, ehitajad ja muu alamklass.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!