Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Hea kogemus
Michael Parki mälestusmärk!
 
Sunshine 21. juuni 2006, kl 11.13
Alguses ei tundunud see romb küll millegi erilisena. Isegi mõtlesin, et kas midagi paremat ei võinud teha. Aga seda täies hiilguses vaadates üllatusin täiesti. Igavesti ilus asi. Ja eestlaste poolt igavesti ilus tegu ka:)
 
N29 21. juuni 2006, kl 11.20
Väga mõttetu tundub see mälestusmärk.Ta ei olnud ju eestlane, ei esindanud Eestitki.Milleks siis mälestusmärk?
 
Sunshine 21. juuni 2006, kl 11.39
see on lihtsalt austuseavaldus. ja minu arust oli see väga kena tegu. Kas siis peavad kõik mälestusmärgid olema eestlastest? Miks?
 
Missy 21. juuni 2006, kl 11.41
Minu meelest ka tõsiselt ilus tegu eestlaste poolt.

N29, sa mine räägi oma juttu parem Pronksmehe juures, sinna sobiks su jutt paremini.
 
. 21. juuni 2006, kl 11.54
ei kommentaari
 
ohh 21. juuni 2006, kl 12.17
N29 - kasva ja arene - suureks ja arukaks...
 
ahh 21. juuni 2006, kl 12.20
mõtetu haip. eelkõige võiks nagu eestlasi endidki mäletada ja nende auks ausambaid püstitada. millal see viimati juhtus? aga võõraste ja kaugete auks püstitame aga sambaid. tüüpiline eestlane, kummardame välismaist, see on nii kahe ja hea ja eestlased ise ei vääri midagi...
 
austusavaldus 21. juuni 2006, kl 12.21
http://www.aegmaha.com/?id=3024&pp=top
Palun vaadake seda ka. Tõeliselt hästi tehtud!
 
kuku 21. juuni 2006, kl 12.23
lollid on need keda häirib, et Parkile mälestusmärk püstitati. Enamus rahva raha seal. Et kui teil on mingi parem kuju, keda mälestada, siis ajage ka raha kokku mitte ärge vinguge siin
 
N29 21. juuni 2006, kl 12.27
Kes ütles, et häirib?Ei häiri, mõttetu tundub.
 
to: ahh 21. juuni 2006, kl 12.40
Kas seda uudist oled kuulnud, et Kadrioru parki pandi paar päeva tagasi kõrvuti seisma Lennart Meri ja Konstantin Pätsi pronksbüstid?? Ole eluga kursis..
 
ahh totutajale 21. juuni 2006, kl 12.55
jätame nüüd presidendid ehk välja, ja räägime lihtrahvast. millal pandi ühele tublile, mingit asja hästi oskavale eesti mehele ausammas püsti? mõtleme nüüd järgi kes meil viimase aasta jooksul peale Meri veel surnud on... ikka tuleb mõni meelde teil või?
 
fännaja 21. juuni 2006, kl 13.01
keegi ei keela ju teil seda aumärki panna.Ka see püstitati sisuliselt ju erafirmade ja-isikute rahadega.Korjake rahad kokku, leidke kunstnik, sobiv koht, tehke taotlus.Ei näe küll põhjust vinguda.
No ja kas targem oleks püstitada mõnele kohalikule roolijoodikule või?
 
vares 21. juuni 2006, kl 13.10
ei ole ka minul selle mälestusmärgi vastu iseenesest midagi ... ainult koha oleks võinud mõne teise valida, sest olgem ausad, ega ta ju NII TÄHTIS mees ka ei olnud,et mälestusmärgi NII SILMAPAISTVA koha peale just pidi asetama ... kuskile Pirita-Kose ringraja kanti oleks ehk sobivam olnud see asi panna
 
xy 21. juuni 2006, kl 13.16
Esmalt tasuks kursis olla püstitatud mälestusmärkidega, kellele, kus ja milleks on püsti pandud ja alles siis tasub vinguma tulla, et ei ole püstitatud.

Me ei suuda korras hoida olemasolevaid, aga aina püstitaks juurde.
 
to vares 21. juuni 2006, kl 13.17
nüüd on pinnuks silmas, ei saa enam rahulikult elada? Mõtle vaid, nii ebaoluline inimene ja nii silmapaistev koht - kohutav, kõige siiramad kaastunded, loodan, et õpid selle teadmisega elama.


tsiisas...
 
fännaja 21. juuni 2006, kl 13.20
Koht kujunes lihtsalt nii välja. Hukkumispäeval kogunesid fännid just nimelt sinna kohta ja asetasid omad lilled ja küünlad selle õhupallimehe ausamba jalamile.
 
Anti 21. juuni 2006, kl 13.32
No on ikka raffas!!!
Ainus mõttekas asi on shoping ja klats. Kõik muu mõttetu. Ja mis sel kohal nüüd viga? Ometigi on ju seal ausammas julgetele ja teotahtelistele. Või arvate et M. Park polnud seda???
Kahju et pole kohta kuhu delfi anonüümsetele kommentaatoritele mälestusmärk püstitada. (A'la argadele vingujatele)
 
to: N29 21. juuni 2006, kl 13.34
Räägi parem oma geelküüntest. Millise tehniku juures käid?
 
ja mis siis 21. juuni 2006, kl 13.35
minu jaoks täiesti mõttetu mälestusmärk.

aga eks neile kes selle püstitasid on see tähtis.

no las ta siis olla.
 
pahur-vahur 21. juuni 2006, kl 14.46
ja loomulikult need kes pole rallihuvilised on kohe klatshi ja shopinguhuvilised. kui ikka midgai arukat pole öelda siis hakkatakse isiklikult ründama.

minu ei saa samuti sellest suurest heldimusest aru mis mõned tunnevad. enne surma ei olnud kuskilt sellist ühendkiidukoori m.parki aadressil kuulda aga nii kui juhtus õnnetus tundis pool eesti rahvast kuidas justkui oma poeg sai surma. kahju muidugi et särav isiksus suri aga oleks ta tõesti vähemalt eestlane olnud või eestit esindanud. ja ma saan aru kui rallihuvilised leinavad aga osad on ju lihtsalt sellised kes asja siis avastavad kui inimene surma saab. nagu peale mercury surma oli eesti äkki täis queeni fänne jne näiteid jagub
 
Sunshine 21. juuni 2006, kl 15.40
to pahur-vahur: kõik see ühendkiidukoor elas ralliraja ääres kaasa. ja sellest hetkest alates ei olnud lihtsalt tiimi kellele kaasaelada.
Kallid inimesed ja kindlasti vahur-pahur: MÕELGE enne veits LOOGILISELT kui mugisema tulete!!!
 
pahur-vahur 21. juuni 2006, kl 15.59
no ei usu mina et enamus neid heldijatest käis rallilt rallile rajaääres. loogilist mõtlemist soovitaks sulle pigem.
 
nups 21. juuni 2006, kl 16.22
ära siis usu ja jää vait ükskord oma idiootse vingumisega!!!
 
ja mis siis 21. juuni 2006, kl 16.41
viis punni sulle pahur-vahur :D hea kohe lugeda terve mõttemaaailmaga inimeste kommentaare ka siia delfi keskmise pula sekka.
 
rõõmus rita 21. juuni 2006, kl 17.01
to pahur-vahur:

Näe, see siin on koma: ,

Kasuta vahel seda, oled arusaadavam. Aga üldiselt - no oli ikka eriliselt "tark" jutt sul küll, kulla geelküünte kandja!
 
rõõmus rita 21. juuni 2006, kl 17.02
Ja mõned suurtähed sulle ka:
QWERTYUIOPÜÕASDFGHJKLÖÄZXCVBNM.
 
pahur-vahur 21. juuni 2006, kl 17.05
ritakene seda ma juba rääkisin, et kui millegist muust pole kinni võtta siis hakatakse teemaväliselt norima :)

äkki olen ma düsgraafik
 
daa 21. juuni 2006, kl 17.07
äkki võib püksi ka tulla!
 
:) 21. juuni 2006, kl 17.07
Parki leinavad ainult õigekirjaspetsid ? Siis neid fänne eriti palju ei tohiks olla.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!