Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Hea kogemus
Soovitage head läpakat :)
 
Liisa 04. september 2006, kl 08.31
Nii, ma nüüd täitsa hädas. Vaja arvuti osta, aga paraku olen üsna võhik ja ei oska kohe kuidagi valida. Äkki keegi oskab soovitada mõnda või siis öelda, milline on parem poodi jätta.
Aitäh juba ette, kes viitsivad vastata:)
 
tean niipalju et 04. september 2006, kl 08.59
tehnikainimesed soovitavad osta kas IBM , Dell või Asus läpakaid.
 
K 04. september 2006, kl 09.02
Oleneb, mida tahad sellega teha: tööd, niisama surfata, palju kaasas kanda jne
Ise sain hiljuti Dell X1 omanikuks, naisterahvale ikka mega asi, head näitajad, teen sellega tööd ja vaja kaasas tassida, 1,1 kg! Eesti klaviatuur, cd seade on väline, inffi <www.max.ee>
Kodus on olemas ka 14" HP nc6000, muidu tore äriklassi arvuti, aga väga häirib, et eesti klaviatuuri pole, töötegemisel ajab suisa vihaseks täpitähtede tagaajamine, kaasaskandmiseks liiga suur ja raske ka 2,2kg.
 
mina 04. september 2006, kl 09.09
kui oled tudeng, siis sul vist kohe mingti kõige kõvemat pilli pole vaja. siiski poeriiulile jätaksin hp (kuidagi kobakas ja robustne), aceri ja ordi. võtaksin midagi kas dellilt, fujitsu-siemensilt (väga populaarne ja hea (Y)) või toshibalt
 
mina 04. september 2006, kl 09.13
ahjaa microlinc on ka broo ja tegelt ibm ka sisult, kuigi mulle ibmi välimus kohe üldse ei meeldi
 
A 04. september 2006, kl 11.13
Dell Latitude D610 - ise kasutan. Olen väga rahul.
ptui-ptui-ptui
 
mina 04. september 2006, kl 11.48
Soovitan Sony VAIOt kui raha jätkub.
 
pearl 04. september 2006, kl 13.11
soovitaks ka Delli. Olen neid aastaid kasutanud ja väga rahul!
 
võhik 04. september 2006, kl 13.14
mina ei tea siiani mis läkas mul on. vot nii võhik, aga väga rahul, muu mind ei huvitagi. ja ei olnudki kallis. siin vist soovitatakse mingeid megamasinaid, mis programmeerijale parajad.
 
mina 04. september 2006, kl 13.18
Soovitan IBM`i. Eriti meeldib mul selle juures hiir. (see väikese nupuga klaviatuuri keskel) Endal on kahjuks veel vana mudel, kogun raha, et uut osta. Dell on ka täitsa asjalik masin. Ei ole ka midagi negatiivselt Aceri kohta öelda.
 
... 04. september 2006, kl 13.54
Üks arvuti-spets kes remondib neid rääkis et aint Fujitsud seal remondis ongi nii et seda ta mulle küll ei soovitanud kui ise ostsin...mul Lenovo hetkel ja olen rahul :)
 
Klaarika 04. september 2006, kl 14.01
Minul on ka IBM, R50e. Olen väga-väga rahul.

Muide sõbrantsi Fujitsu-Siemens on remondis pärast 6-kuulist kasutamist ja ootab mingi jupi väljavahetamist. Ma ei olegi nende FS-de koht amidagi head kuulnud ausaltöeldes
 
mul 04. september 2006, kl 14.32
FS ja töötab küll, nii jutukas kui ka tööl.
 
heh 04. september 2006, kl 14.33
mul ka FS ja töötab probleemideta
 
gb 04. september 2006, kl 14.38
Mina võtaks Apple'i MacBook'i. Väga ilus ja stiilne (valida on valge ja musta vahel), päris pika aku kestvusega ja ereda ekraaniga, lisaks ei pea sa jamama mingite viiruste ja muude pahade asjadega, mis Windows'it pidevalt piinavad. Lisaks on sellel kohe kaasas väga palju tarkvara ja saada ka paljud levinud programmid, näiteks MS Office (Word, Excel, jt.). Üleüldse on tegemist väga lihtsa ja lollikindla süsteemiga. Kaalu on umbes 2,3 kg. Tavaliste asjade ja multimeediarakenduste jaoks ideaalne. Kui mängimisest huvitud, siis tuleks samas midagu muud vaadata. Samas kui Windows'it vajad on see võimalik ka MacBook'ile peale panna.
 
Mac 04. september 2006, kl 14.52
Mina olen ka suur maci fänn, ja soovitan seda (y) !

Endal on iBook G4 ja no olen super-rahul! Väga shikk, ja samas kõik popimad proged on peal, ja kõik toimib! Viirustega jamamist ei ole, kõik on lilhtne ja loogiline!
 
ähh 04. september 2006, kl 18.27
mac on oluliselt kallim?
 
mac 04. september 2006, kl 20.07
Kas just oluliselt... Aga selle raha eest saad disaini ja kasutusmugavust ka oluliselt rohkem, samuti ei pea muretsema viiruste eest. Kui vorrelda iBook G4 ja sama hinnaklassi pc laptopi, siis pole opsysteemide erinevuses minu jaoks kyll midagi, mis sunniks mind kobakat ja mu meelest koledat pcd ostma....
 
deedee 04. september 2006, kl 22.03
mul fujitsu-siemens lifebook S7020, ei kurda küll millegi üle ja ühtegi muud ei taha.

samas ei eita, et mitteäriklassi fujitsud näevad üsna närused välja.
 
pätineti 04. september 2006, kl 22.07
ma jälle tudengi staatuses ja otsisin ka tükk aega.
lõpuks ostsin dell latitude 520 ja sigarahul. garantii on 3 aastat! kaasas kanda täitsa ok, kuigi võrreldes siin mõne eelkirjutajaga megaraske- 2,6 kg... ei tundu üldse raske.
kõik saab ära teha. pentiumi asemel võtsin küll celeroni protsessori, sest nii sai 4 tuhhi odavamalt ja ma ei kurda, ei ole aeglane ega miskit..
kõike saab teha- muusikat kuulata, filme vaadata. mänguloom ma ei ole.
 
Pixie 04. september 2006, kl 22.12
Mina soovitaks ka Mac'i ...endal MacBook ja see on ikka hoopis teine tase
...mina ja tutvu,
seal väga sõbralik teeninuds ja palju uudistamist:)
 
KadriAnn3 21. veebruar 2019, kl 15.58
Soovitage palun, mis on hea tavakasutaja MacBook praegu!
 
Jejejeje 04. märts 2019, kl 16.17
On veel soovitusi vaja?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!