Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Hea kogemus
kuhu panna vana mööbel?
 
mööbeldaja 02. juuni 2009, kl 20.51
Tere!
Elan hiiglaslikus 9-kordses paneelikas. Plaanis on diivan välja vahetada, see selline vana koss, oli siin juba enne minu sissekolimist. Ostaks uue, aga kuhu see vana panna? Kas tohin selle lihtsalt prügikasti kõrvale jätta, nagu olen näinud naabreid tegevat oma vanade pliitide, külmkappide, uste ja madratsitega? Või on see mingi prügiseadusega vastuolus? Naabrite tavaar on kõik paari päevaga haihtunud, ei teagi, kas prügifirma veab ära või kuhu see kaob... Või pakuvad äkki mööblipoed teenust, et uue toovad, vana viivad? Palun andke nõu! :)
 
epp 02. juuni 2009, kl 22.28
Ise viisin Cleanaweysse Artelli tänaval Tallinnas. Küsiti mingit raha ka aga ausalt ei mäleta ( vist 100-150 ). Meil küll ei tohi prügikasti juurde jätta midagi. Mööblifirmad viivad ära küll aga tuleb küsida, mis hinna eest. Kolatakso ka variant. Oleneb diivanist- pane kuulutus, et annad ära. Edu!
 
mööbeldaja 02. juuni 2009, kl 22.39
No mul selles asi ongi, et ma ei saa seda ise kuhugi viia, täiesti transporditu olen! Kolatakso siis vist läheb loosi...
 
NORMA HIIE 03. juuni 2009, kl 00.09
Kui mööbel on veel kasutuskõlblik, siis võib selle maha müüa. Helista tööpäeval 10 . 19 6 215 216 mööblikomisjoni , annan teile nõu - kuhu ja kuidas
 
pettunud 30. oktoober 2017, kl 21.23
helistasin sellele numbrile ja mulle PANDI P*RSE :(
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!