Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Hea kogemus
Köögimööbel
 
Kristi 12. november 2010, kl 11.02
Ma tellisin oma mööbli siit: http://www.kodukomfort.ee
 
Maarja 04. jaanuar 2011, kl 16.57
Kui hakkasime oma uue kodu jaoks otsima köögimööbli valmistajat, siis oli meil olemas ainult paberile kritseldatud eskiis. Saatsime oma soovi realiseerimiseks hinnapäringu kokku 5 firmasse. Kõige kiiremini vastas Mööblimasin OÜ.

Päev hiljem tuli nendelt ka ilus köögimööbli 3D joonis, kuhu oli lisatud spetsialisti poolt mõned meile eriti sobivad muudatused. Sellega oli asi otsustatud, kust me oma mööbli tellime. Mööbel valmistati ja paigaldati kokkulepitud ajal.

Erilist tunnustust väärib asjaolu, et see ettevõte oli ainus, kes pakkus paigalduse täislahendust (paigalduse sees olid ka sanitartehnilised-, elektri- ja ventilatsioonitööd).

Soovitan kindlasti!
 
Julia 24. mai 2011, kl 12.46
Tere,
Jõudis kätte see aeg, kuna tahaks ka endale uue köögimööbli soetada. Pakuti sellist firmat nagu Arteco Interjöör. Kas on kellelgi midagi öelda selle firma kvaliteedi kohta?
Oleksin väga tänulik!
 
kaie 15. august 2011, kl 00.58
Tere,

kas kellegil on kogemusi Köögimaailmaga Tartus - Best Decor vist ametlik nimi. Asub Riia tänaval Lõunakeskuse läheduses. Klienditeenindus on väga sõbralik ja abivalmis, hind vist ka suhteliselt normaalne, aga kvaliteet? Viimistlus? Paigaldus?
Ehk oskab keegi soovitada, oleks väga tänulik.
 
uks 15. august 2011, kl 13.48
Mina jälle oleksin rõõmus, kui keegi oskaks öelda, kes teeb Eestis Ikea jaoks mööblidetaile. Muudkui räägitakse siin, et Ikea asjad on paljuski siin tehtud ja ostke ikka oma töömeestelt jne. Mulle meeldivad ühed köögimööbli uksed, kuid koos sõiduga läheks see uste kojutarimine pisut kalliks. Ostaks heal meelel tegijalt otse.
 
Naiska 16. august 2011, kl 10.12
Minulegi jõuab kätte köögimööbli tellimise aeg, uurin puid ja maid -mida keegi soovitab,,,
täislahendused , ideed, paigaldus loomulikult...
soovitage ja rääkiga ka halvast kogemusest.
 
Naiska 16. august 2011, kl 10.12
Minulegi jõuab kätte köögimööbli tellimise aeg, uurin puid ja maid -mida keegi soovitab,,,
täislahendused , ideed, paigaldus loomulikult...
soovitage ja rääkiga ka halvast kogemusest.
 
Naiska 16. august 2011, kl 10.12
Minulegi jõuab kätte köögimööbli tellimise aeg, uurin puid ja maid -mida keegi soovitab,,,
täislahendused , ideed, paigaldus loomulikult...
soovitage ja rääkiga ka halvast kogemusest.
 
Kadri 27. september 2011, kl 01.10
Ma ootasin üle nädala, et sisustuspood.ee ehk Baltest mööbel vastas küsimustele ja saatis 3D pilte. Pildil oli valamu nurgas nii, et seda ei kül mugavalt saanud kasutada. Siis kui muudatusi tahtsin, midagi nad ei vastanud. Käisin Lõunakeskuses, tööl oli väga väsinud mees kes lubas saada emaili, aga ei nii teinud.

Vist tellin oma köögi mujalt..
 
vajan ka köögimööblit :) 27. september 2011, kl 10.07
tere. meil ka plaanis köögimööbel välja vahetada. Oskab keegi soovitada tegijat, kes teeks Mustamäe pisikesse kööki hea ja mugava lahendusega köögi? äkki on kellelgi isiklikku head kogemust jagada ;) aitäh!
 
Soovitan köögimööblit 09. november 2011, kl 15.02
Hinnapakkumist köögimööblile tasub alati küsida SVEEP - mööblilt. Novembris on kõrglaike fassaadid poole hinnaga.

www.sveep.ee
 
Anu 19. märts 2012, kl 12.55
Kuidas on teie kogemus erinevaid materjale köögis hooldada? Ei oska valida kas lamineeritud või värvitud MDF. Täiesti tundmatu on plastikuga kaetud.
 
ander 21. märts 2012, kl 08.29
plastikuga kaetud loomulikult praktilisem ja vastupidavam.
 
kallis aga hea 22. märts 2012, kl 16.16
Arens mööbel ikka kõige parem.
 
ka köögimööblit otsimas 25. märts 2012, kl 13.27
Kammisin ka kõik teie kodukad siin läbi - minu arust jube mööbel, sh ka see Arens. Ise tellin köögimööbli Noblessast. Mulle meeldib nende intelligentne stiil. Hind tuleb ilmselt soolasem, kuid mis siis. Saan vähemalt aastaid imetleda oma kööki ja teha seal head sööki.
 
uue köögi omanik 16. aprill 2012, kl 14.23
Mina tellisin sisustuspood.ee. Sain köögimööbli kätte nagu lubatud 7 tööpäevaga ja olen väga rahul, kõik täpselt nii nagu tahtsin.
 
saepuru plaadi vihkaja 06. juuni 2012, kl 18.37
Põhimõtteliselt ei telli ühtegi juppi mööblist saepuru-
plaadist. Kui elad majas, siis teed sinna mööbli eritellimusel ja see peab sinna jääma kauaks. 10 aastat
möödub nii kiiresti, et ei saa arugi. Saepuruplaat eriti
kauem ei pea. Kõige hullema kvaliteediga materjal oli
Burgi köökides. Tõeline saksa praht. Arvan, et eesti saepuru on paremini kokku pressitud. Odava köögi võib
tellida korterisse, mida plaanis vastavalt vajadusele
suuremaks vahetada. Nurgakapis on pöördnurk ainuvõimalik
normaalne lahendus. Sahtlid kindlasti mugavamad kui kapid, tõmbad lahti ja kogu sisu koheselt nähtav. Hea
pole ka köögis kapiuksega pähe saada - ülestõstetav variant on parim.
 
no nii 15. juuli 2012, kl 13.16
kas keegi erategija ka suuteline korralikku kvaliteetset mööblit tegema.Olen Tallinnas ja plaanin oma kööki uut mööblit,,raha pole ,et arensist tellida.Mõtlesin,et äkki mõni tegija soovib tööd?
 
mina 04. september 2012, kl 22.00
sisustuspood on jama, hind arvestatakse väga umbmääraselt, lüpsta saate kindlalt
 
Tiina 07. oktoober 2012, kl 10.17
Tellimisime juba perega 4nda köögi arensist. Seekord suvekodusse. Hind on teistest parem,kvaliteet SUPER, materjalide valik suurim Eestis ja furnituuri valik samuti väga lai! Firma omab Eesti suurimat köögimööbli tehast, kus parimad spetsialistid ja masinad....
Milles üldse küsimus,kust tellida köögimööbel?
 
perekond 28. oktoober 2012, kl 14.55
Tellisime mööbli VENDIST. Alguses oli kõik korras, aga suhte muutus peale tasumist.Nende juht, Dmitri, oli väga ebaviisakas kui tekis väike probleem (nende pärast tegelikult).Ei tahtnud rääkida,karjus,rääkis, et see pole nende probleem ja pärast üldse pani ära toru. Väga tore, et tekis väike probleem, pidime ise lahendust otsima, aga juhul, kui juhtub midagi tõsisem ,siis ei kujuta ette kelle poole pöörduma, kui juht ise on selline "närviline ja ebameeldiv". p.s.hind ka oli päris kõrge(rohkem, kui 3 tuhat),aga teenindus ei vastanud üldse selle tasemele.Natalja (nende disainer on väga hea, aga ta tegeleb ainult algtasemel, proektiga.
 
mina 29. oktoober 2012, kl 07.41
mööbli projekti joonistasime mehega ise. erikujulise graniittööpinna pakkumise võtsime Diapol Granite OÜ. tuli ca 1000.- lähitulevikus lähen tehasesse suure plaadi näidist vaatama. karkassi teeb mees ise täispuidust. siis on jäänud veel uksed - mõtlesime tamme, aga ka muu väärispuu sobib. eks peab hakkama näidiseid vaatama. kui kellelgi kapiukse tegijaid soovitada, olen väga tänulik.
 
kersti 25. jaanuar 2013, kl 12.53
Sattusin google-i otsingus Luumen - köögimööbli peale.
Saatsime päringu ja vastati kiiresti.

Köögimööbel koos paigaldusega oli täiesti mõistliku hinnaga. Tegid pakkumise koos ilusa 3d pildiga.

soovitan www.luumen.ee
 
küsimus 25. jaanuar 2013, kl 13.11
Kas keegi on tellinud Tartus Aabo Mööblist köögi?
 
klient 18. veebruar 2013, kl 14.39
Mina tellisin oma köögimööbli Tartust Best Decor OÜ Köögimaailmast. Mööbel on ilus ja korralik - tundub ka kvaliteetne, kuid ei peeta lugu tähtaegadest. Suhtlemine kliendiga jätab ka soovida. Niikaua kuni ei nurise, et miks asjad pole õigeaegselt olemas ja paigaldatud, niikaua ollakse sõbralikud. Kui julgeda oma õigust nõuda ( et asjad oleks tähtajaliselt olemas) siis asjad muutuvad. Sain väga halva kogemuse, pettusin täielikult ja rõõm uuest köögist kahanes oluliselt.
 
F. 19. veebruar 2013, kl 14.00
Hästi hea kogemus Vineerimaailmaga: kogu protsess ja tulemus suurepärane.
 
Polina 25. veebruar 2013, kl 15.56
Mina ise võtsin Kodukomfortist nendel oli Key keskuses kontor. Oli odav ja hea kvaliteediga.
 
Triin 26. veebruar 2013, kl 11.45
Ma tellisin oma mööbli ja valamu siit: www.altaat.eu
Lisaks on neil väga suur valik kvartskivist valamuid.
Soovitan kindlasti!
 
perenaine 16. juuni 2013, kl 11.47
Hoidke eemale Mebiliast. Ainult probleemid ja töö väga kehv.
 
Vahur A 17. juuni 2013, kl 12.49
Tellisin oma köögimööbel siin http://koogiart.ee/
Hea kvaliteet ja hinnad.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!