Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Rasedus
L. ja tema kogemusterohke elu
 
C. 20. juuni 2003, kl 15.17
eks muidugi....vabanduse leiab alati, miks mitte tegutseda. Parem istud ja hädaldad ning haletsed end! niimoodi paned kindlasti mäed liikuma...
 
murumuna 20. juuni 2003, kl 15.21
...jA veel:
Miks sa L. ennast haletsed ja teistelgi seda lubad endaga teha?
Ennast virideses haletsedes - see tekitab ju ainult põlgust pika peale sinu vastu, ka neis, kes sind võib-olla väga aidata tahaksid.

vaatamata äikesele väljas - päikest;)
 
Tuut Ursel 20. juuni 2003, kl 15.25
L.- olen kuulnud ,et paljud füüsilised hädad on põhjustatud psüühikast. Näiteks käisin u. 7- aastat tagasi arstil lishtaslt ennast kontrollimas. Avastati ,et kaasasündinud südamerike ja neerude deformeerumine mingi kroonilise põletiku tagajärjel.
Sa ei kujuta ette, kuidas mul järsku olid südames valu ja neerudes valus ja tundsin ennast tõeliselt halvasti ja haigelt...tulid peale paanika hood ja hirm ja nii pikka aega.sõin sisse valuavaigisteid, magasin emnamuse ajast jne. kui lõpuks teise arsti juurde läksin et juba põhjalikum kontroll teha tuli välja ,et see mis enne räägitud oli puhas jama... olin täiesti terve.Ja mõne päeva pärast tundsin ennast suurepäraselt, valud, väsimus ja hirm kadunud.
aga siit tekibki küsimus... kui ma tean ,et ma olen haige jne. siis on inimene suuteleine oma mõtetega ennast ka hauda ajama...
Võib olla vajad sa paari visiiti psühholoogi juurde.. sest teades ,et on olnud infarktieelne seisund võid endale kõike muud ise oma mõtetega juurde pookida.

Samas töökohtadest.... olin enne pearaamatupidajaks saamist töötanud beerides jõhvikana... sai lihtsalt kõrini... kui palju ma CV-si saatsin ja kui palju mind pikalt saadeti ,ei oska öelda kuid näed kord naeratas õnn ja loodan edaspidi peale ülikooli lõpetamist karjääriredelili kindlasti veel kõrgele ronida.
Võta ennast kätte ja rabele oma pessimismist välja!
 
Tuut Uresl 20. juuni 2003, kl 15.40
Tubli Sissy! Sinusuguseid oleks palju vaja:)
Päikest!
 
muig 20. juuni 2003, kl 16.25
vabandust, et küsin ehk valel ajal - aga kuidas see teema on seotud Rasedate ja sünnitusega? L.-il on probleemid - aga neid saaks ka mujal lahendada kui siin vms.

päikest :)
 
Pille 20. juuni 2003, kl 17.20
Autor: L.,


"Mul pole selle ühe jaokski raha. Isegi onkosse kontrolli jäi minemata, sest visiiditasu on 50.- + perearsti visiiditasu."

huvitav, palju sa siis palka saad klienditeenindajana?
Ja miks sa aktiivselt uut töökohta ei otsi?
Ise olen kõik kohad saanud avalike konkursside kaudu (cv online ja ajalehekuulutused).
 
Ave 20. juuni 2003, kl 17.38
L. on elus kibestunud ja suhtlemisvaegustes inimene. Mine mõne tasuta pshholoogi juurde. Ja kui sa aru ei ole saanud, siis oled oma p...sse kukkunud eluga vales foorumis. Sinul pole ilmselgelt rasedate naistega mingit pistmist, Nii, et tõmba uttu!!!
 
juta 20. juuni 2003, kl 17.53
Südameviga, mida arst ei leia, koos sellise soigumisega annab täielise kliinilise pildi paadunud hüpohondrikust, kes lisaks on kõik oma hädaldamisega ära tüüdanud ja ilmselt kolib ka koer varsti minema. tegemist on ilmselt enesepiinajaga.
Aga - miks sa teisi piinad, ja veel sinu jaoks nii ebasobivas kohas? KÕTT rasedate foorumist minema!!!
Kui sul on aega tundide ja päevade kaupa internetis foorumites surfata, siis ma imestan, mis tööd sa üldse teed ja miks sulle selle eest makstakse. sellise suhtumisega klirnditeenindaja on täielik üllatus!!!!
 
kleo 20. juuni 2003, kl 20.05
See L on nagu pasahäda(vabandan välenduse pärast),ei saa,ei taha,ei oska....ainult üks lõputu vingumine
Endal avastati leukeemia,ravisin ja põdesin viis aastat,samas kuidagi jaksasin ka tööl käia,olin küll pikalt haiguslehel vahel ja ikka sageli.Õnneks sain terveks ja läksin kooli võtsin lisaks veel 0,5 kohta....võtsin viimase enesest ja sain hakkama,nüüdseks olen juba kolm aastat täiesti terve ja loodetavasti ka jäängi.Sain mina hakkama,saad sinagi.
Tahate teada kust tulevad õelad vanatüdrukud???Lugege L. lugusi ja komme,siis saate teda.....nii nad tekkivadki....vaikselt....susisevad seal.
 
mosu 20. juuni 2003, kl 20.44
tekkis sama küsimus nagu jutalgi- et kui olla päevade kaupa foorumites, et mis töö see selline on.ja et palk väike jne.no hea küll,ehk veel mõistetav. aga siis et õhtuks nii jube väsinud...sellest ei saa enam aru.
 
Kivi 21. juuni 2003, kl 18.18
Minevik:
Lapsepõlves kasvatati L.-st inimest peksmisega.
Ligi 2 a elas ta mehega, kes teda ajaviiteks peksis.

Olevik:
L. kasvatab ja "armastab" koera (tema sõnul "tõbrast") sagedase peksmisega.
Ta on rumal ja iseteadev inimene, kes ei tahagi areneda.

Tulevik:
L. on luuser elupäevade lõpuni.

P.S. Jumal tänatud, tal ei ole lapsi, ka kui Jumal on armuline, ei tule tal neid ka.
 
ulaelaja 21. juuni 2003, kl 20.00
kivi, on need faktid? kui jah, siis minu siiras kaastunne...
 
me. 21. juuni 2003, kl 22.24
L.-i kohta on tabav ütlus: "loll on see, kes vabandust ei leia" peaks Su L. ühe oma töökaaslasega (kah raamatupidaja) tuttavaks tegema. Teil 2-l oleks paljustki rääkida st. saaksite oma "elumuresid" üksteisele kurta ja leiaksite kindlasti nii mõndagi ühist. Sellel töökaaslasel on põhimõtteliselt samad mured mis L.-il, ainult, et ta elab seda tööajal ja kõikide töökaaslaste peal välja (pritsib tatti ja avaldab oma mõttetuid ebakompetentseid arvamusi).
 
M. 22. juuni 2003, kl 19.10
Kas me oleme praegu tõesti resedus/sünnitus foorumis?
 
saaber 22. juuni 2003, kl 19.13
Pakuks, et jah(ma piilusin pealkirja:)
 
meeri 23. juuni 2003, kl 00.48
Appi!See naine (vöi kes ta üldse on) on kurjusest rase ja sündinud monstrum! Öudusfilmi kangelanna!
 
:) 26. juuni 2003, kl 12.32
Vabandan ette ära, sest eks ole ju nii et erand kinnitab reeglit. Palun vabandust.

L- on ju RAAMATUPIDAJA mida Te tahate tast saada:)))?
 
L. 26. juuni 2003, kl 13.31
Ja mille poolest on raamatupidaja halvem kui mõni teine elukutse?
Palka tahate kõik saada. Seda aga arvestab justnimelt raamatupidaja.
 
kristin 26. juuni 2003, kl 13.43
Ei ole üldiselt L.i pooldaja, aga sellest raamatupidaja "naljast" ma ka nagu aru ei saanud!?! Ma ei ole ise raamatupidaja, aga minu arvates on see ka amet, nagu iga teinegi.
 
veider... 27. juuni 2003, kl 12.46
ikka veel kobiseb. Kao juba! Raamatupidaja saab peris head palka, kui on hea raamatupidaja. Kui aga luuser, siis hoidku taevas tema vaest tööandjat- halb raamatupidaja on iga firma surm, maxuamet tuleb kindlasti kopsakaid trahve sisse nõudma ja siis on vaesekesel taas, mille üle kaevata.
 
L. 27. juuni 2003, kl 12.50
Ära jaura. Vaata, et omadega hakkama saad. Olen hariduselt raamatupidaja, kuid praegu ei tööta sel alal, sest tuli teine pakkumine, mille raha tõttu vastu võtsin. Pole mul võimalik töötuna kodus passida. Siis kui raamatupidaja olin 7 aastat tagasi, oli mu palk 1500.-, alustasin palgaga 800.-, aga siis olid teised ajad kah. Ja palk sõltub ka suuresti asutusest, mitte elukutsest.
 
raamatupidaja 27. juuni 2003, kl 13.25
L., kas sa tõesti tahad, et Sinu arvuti blokeeritakse? Aitab juba, kaua võib! Sa oled ju rasedate foorumis,see ei ole Sinu koht.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!