Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Rasedus
KUIDAS SAADA TÜTAR???
 
Rellu 27. aprill 2005, kl 15.33
Ilmselt see anni arvutus on sarnane selle kalendri asjaga, sest need klapivad ja seotud ka viljastumise kuu ja naise vanusega. Kui kaldun ka pigem selle poole, kuan pidas tunduvalt paremini paika. See teine arvutus võib tõene olla küll vere vahetumise seisukohalt kuid minul paika ei pidanud. 1 läks täppi, teine ei kui valesti ei mõistnud.
Näiteks 1) N 4,75 ja M 6,6 ja 2) 6,25 ja 8,6, loogika järgi peaks olema erinev sugu.
Kuigi mis ma siis hõiskan, et kas peavad või ei tegelikult pole teine veel ju sündinud:)
 
mapp 27. aprill 2005, kl 16.49
kui mina oma esimest last ootasin, siis üks vanem daam õpetas sarnast tehet Anniga- naise vanus+ rasestumise kuu jaga 2- kui paaritu arv poiss, kui paaris tüdruk. olen selle järgi 20 aastat ennustanud ja on läinud küll täppi.
aga kus see hiinakalender oli, kust sai ka vaadata- kes teab?
 
ootaja 28. aprill 2005, kl 12.27
Omal ajal oli mu isa selline, kes arvutas meie suguvõsas välja tütarde eostamise päevi. Kummlalisel kombel see valem ka toimis ja alati oligi nii nagu sooviti! Mäletan kui tädi magistri tööd kaitstes ekstra tütre tegemiseks koju sõitis, sest päev oli välja arvutatud... nii ka läks... nüüd aga kui mul endal seda vaja oleks ei mäleta ta enam valemit. Nii palju siis targast isast;) Loodetavasti on eeltoodud valemid analoogsed ja saan rõõmu tunda ka tütre kasvatamisest!
Teile kõigile aga edu ja palju päikest!
 
>><< 28. aprill 2005, kl 12.58
mul õde arvutas ka mingi valemi järgi , tahtis just poega saada , ma ei tea täpselt kuidas kraadis ja arvutas midagi , tegi kõik nagu vaja ja jäi rasedaks ka ning oli kindel et poeg , aga tuli ikka tütar... Vot arvan , et seda ei ole kuidagi võimalik välja arvestada , tuleb see kes tahab tulla.
 
kui kurb:( 28. aprill 2005, kl 13.26
teie arvutuste järgi ei saa ma kunagi tütart... ehk ainult selle kuutabeli järgi... no arvutage ise kui mina olen 26 ja mees 30...
Kuid riskida ja uuesti poega süünitada? Ei, pigem jäägu siis olematta:(
Looduse vastu ei saa ja laps on laps AGA ikkagi on soov erisugu lapsi kasvatada.
 
annekas 01. mai 2005, kl 14.34
Mina arvutasin ka kõikide valemite järgi...
nii vere vahetamise kui ka Anni valemi järgi peaks mul septembris sündima tütar...
Aga UH näitas, et tuleb hoopiski poiss!!!
Eks siis näis kumb tegelikult tuleb... samas arvan, et väga väike % võib UH valesti ennustada!

Päikest!
 
Triinu 02. mai 2005, kl 12.27
Päris huvitav kuidas oleks lood minuga? Minu sünnikuup 6,07,70 ja mehel 26,10,68. Millal poiss, millal tüdruk.
 
Triinu 02. mai 2005, kl 12.29
Tere!
Kas oleks võimalik teada saada, mis allikad (vanem kirjandus) see oli, kust te seda lugesite.
 
külm aeg 02. mai 2005, kl 12.38
Tütreid sünnib ka kevadel ja talvel. Minu tütar sai eostatud paar päeva enne jaanipäeva.
 
arvutasin ka 10. mai 2005, kl 20.50
Anni arvutuse järgi oleks pidanud mul olema tütred, aga on poeg ja tütar. Seenekese arvutuse põhjal peaks poeg olema tütar ja tütre asemel poeg ( seega on vastupidi).
Jõudu kõigile arvutamisel.
 
Kadriin 19. märts 2018, kl 16.07
Ma olen oma mehega saanud lapseks poisi aga me mõlemad tahtsime tüdrukut kuidas saaks tüdrukut
 
Tasub arvutada 23. aprill 2018, kl 15.09
Lapse soo määramiseks on igasuguseid võimalusi. Keerulisem on määrata, kas laps sünnib heteroseksuaalne. Poleks just kerge, kui tütred saavad olema lesbilised ning pojad vaatavad mehi.
 
Kõik on võimalik 23. aprill 2018, kl 15.16
Kadriin Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma olen oma mehega saanud lapseks poisi aga me mõl
> emad tahtsime tüdrukut kuidas saaks tüdrukut

Teadus, kuidas mitte ainult lapse sugu valida, vaid ka tema elukäiku mõjutada. Eestis on seda kasutatud, naisterahvas oli arstide poolt lootusetuks tunnistatud ning just seda teadust kasutades sünnitas naisterahvas terve ja tubli lapse. Tulemus oli seda üllatavam, kuna naisel tsükkel puudus, mõned juhuslikud päevad mitme aasta jooksul. Vere uuenemise rütmid käivad osaliselt sama teema alla, seega ei maksa teema alguses kirjutanut väga materdada, ta liigub õiges suunas.

https://www.yogapoint.com/info/article6.htm
 
Kolme poisi emme 02. mai 2018, kl 17.39
Tegin lõbu pärast neljanda raseduse ajal Hiina kalendri ennustust kuna samuti oli tore mõelda, et ehk tüdruk nüüd... Sest rohkem ei proovi ka :D Kõik kolm esimest last näitas, et poisid ning neljandat näitab, tüdruk. Ootasin huviga UH...selgus, et ongi tüdruk.
 
Maximus Maalinn 29. mai 2020, kl 03.04
Saada enda poeg soovahetusele, saad tütre LIFE HACK nh, mul töötas aga ikka ei mängi barbidega
 
helena92 13. veebruar 2024, kl 15.01
to Kahe armsa poja emmele
Küsimus sulle

Räägi kuidas se tabel loetakse ise olen hetkel 31 seal nii numbreid vanuse reas pole.

võib ka keegi teine lahti seletada või link sellele lehele saada minule või siia kirja panna.
 
helena92 13. veebruar 2024, kl 16.21
Tere kas võite arvutada millal minul nö võimalus tütruku saamisele

Minu 24.12.92 mees 17.9.1985

Jään ootama vastust arvutasin aga mehe oma koguaeg suurem nr.

Arvutasin et alles 41 saan tütruku ehk 2032 aastal alles :D naeruväärne tahaks uskuda aga ene seda 8 aastat saaks poisse ainult.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!