Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Rasedus
KUIDAS SAADA TÜTAR???
 
KAHE ARMSA POJA EMME 23. aprill 2005, kl 21.26
Kas on üldse võimalik välja arvestada kuna oleks õige aeg tütre eostamiseks.Nii väga tahaks.Võibolla oskate kaasa rääkida.
Suured tänud vastamast ja kena Kevadet kõigile!!
 
mis sellest 23. aprill 2005, kl 21.48
mis vahet seal on mis soost lapsed,pea asi ,et terved.see k[ll minu arvamus.aga siin on ennegi juttu olnud lapse soo kindlaks tegemisest.ja paljud on ju v'itnud ,et t'itsa pusse.....
emana arvan et hoia oma lapsi ja ole ]nnelik,kui naad on terved ja tublid
 
liis 23. aprill 2005, kl 22.19
olen kuulnud,et mõlemad vanemad peavad mingi paar kuud ennem viljastumist sööma teatud toiduaineid!! Aga kas sellest kasu on ei tea!!!Aga kui sul on Nett käepärast ja aega on siis uuri internetist ja kui hästi otsida oskad siis leiad kindlasti!!!
Soovin jõudu ja jaksu..;)
ja head tütre õnne:)
 
proovija 23. aprill 2005, kl 22.23
On vastavad ajad,mil tütar,mil poeg.Olen oma lapsed saanud selle skeemi alusel saanud.Tahtsin poega ja tütart ja nii oligi.Uurisin kunagi vanemast ajakirjandusest .Ja minu puhul see vähemalt kehtis.Ei taha siin arutleda,kuna teatud hulk rahvast ei usu seda niikui nii.
 
ka soov 24. aprill 2005, kl 00.31
proovija le kust kohast sa siis lugesid ,mul ka selline soov
 
kahe armsa poja emme 24. aprill 2005, kl 15.57
Kirjuta jah kogu jutt kirja sest tundub,et huvilisi ikka jagub.Ja igaüks teab ise kas uskuda või mitte .Arvan,et on ikka tõetera sees.Ja olen ikka õnnelik oma poegade üle aga ega see siis tähenda ,et ei tohiks tütart soovida.Kui juba kolmandale ringile miina siis tahaks ikka teisest soost ju ka...
Suured tänud kõigile kes vastata viitsisid!
 
Seeneke 24. aprill 2005, kl 16.58
aga Sa kahe poja emme kirjuta palun siia oma ja mehe sünniaeg: päev, kuu, aasta ja ma üritan midagi välja pakkuda. ehk on teisigi, kes julgevad konkreetsete ideedega välja tulla. siis saad vaadata, kas ühtmoodi pakutakse või ei...
 
iiiiiii 24. aprill 2005, kl 17.42
minu s[nnip'ev31.08.1975.ja mehe 18.04.1973 ma k[ll pole teema algataja aga huvi on suur
 
Edwina 24. aprill 2005, kl 19.13
Olen kuulnud midagi sellist, et kuna uurimuste kohaselt meessoost spermatosoidid liiguvad naissoost spermatosoididest kiiremini (püsivad eluvõimelistena aga lühemat aega), siis on poisi saamise tõenäosus suurem, kui olla vahekorras ovulatsiooniperioodil, tüdruku saamiseks aga peaks seda tegema kolm päeva enne eeldatava ovulatsiooni aega...
 
Seeneke 24. aprill 2005, kl 20.15
to iiiiii:

minu andmetel peakski Sul hetkel soodne aeg tütart saada olema. Sul on värskem veri ka veel peale Sinu sünnipäeva. Seega palju edu!
 
Kahe armsa poja emme 24. aprill 2005, kl 21.14
Minu sünd 04,02,78
Mehe sünd 31,07,76
Aga kuidas sa seda arvutad? Ootan juba põnevusega ja kas oled kuulnud ,et kas on kellelgi täppi ka läind.Olen ähmaselt sellest teadlik,et midagi saab jah arvutada.
Tänud vaeva nägemast!
 
Seeneke 25. aprill 2005, kl 09.03
minu arvutus on lihtne:

naine: 27:4=6,75
mees: 28:3=9,33 või ka 29:3=9,66

siit nähtub, et mehe veri on noorem hetkel ja ka peale mehe sünnipäeva. Sul on vaja tütre saamiseks hetke, kui Sinu veri on noorem. seega pead veel ootama. oma vanust jaga 4ga, mehe oma 3ga ja vaata, kellel on suurem jääk.

naine: 28:4=7
mees: 29:3=7,66

peale oma järgmist sünnipäeva tekib Sul võimalus. kasuta seda, sest vahetult peale mehe sünnat on jälle poiste sündimise aeg...

minu ema kunagi omal ajal arvutas kõik tuttavad läbi, enamuse puhul läks täppi, kelle puhul ei läinud, ei olnud kindel ka, kas on ikka selle isa laps, keda arvati või ei :)
 
haha 25. aprill 2005, kl 09.14
arvutage terviseks!!
 
kata 25. aprill 2005, kl 10.05
Seenekese variant on täiega jama. Kui üldse, siis Edwina variandil on mingi loogiline teooria, mida võik üritada.
 
Seeneke 25. aprill 2005, kl 10.28
to kata

las igaühele jääda oma arvamus. minu variandil on täpselt samaväärne teaduslik põhjendus olemas selle kohta, kuidas inimese veri sünnist surmani vahetub. tuleb vaid jälgida seda, kellel see muutumisprotsess mis staadiumis on... naisel siis tsükli pikkuseks 4 aastat, mehel 3. kõikumised muidugist lubatud nagu inimestel ikka - brünettidel sünnib vahest blonde jne.
 
to seeneke... 25. aprill 2005, kl 11.06
naine: 28:4=7
mees: 29:3=7,66

mina küll sellist arvutust ei saa...

29:3 = 9,66, mitte 7,66

seega kui vanused on enamvähem võrdsed ning mehe vanust jagad alati väiksema numbriga, siis on see väärtus ju alati suurem kui naise nr., seega eluaegsed poisid sünnivad???
 
to Kahe armsa poja emmele 25. aprill 2005, kl 11.14
Minu arvutuste mööda (teooriast värskem veri)... on sul võimalus saada 31.07.2008 tütar!

Või siis veel üks meetod... ÜLEVAL NAISE VANUS... Ja vaatad viljastumise/rasestumise aega (kuudes)... G=tüdruk, B=poiss

WOMAN'S CONCEIVING AGE
MONTH OF
CONCEPTION 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

January G B G B G B B G B G B G
February B G B G B B G B G B G B
March G B G G B G B B B G B G
April B G B G G B B G G B G G
May B G B G B B G G G G G B
June B B B G G G B B B G G B
July B B B G G B B G G B B B
August B B B G B G G B B B B B
September B B B G G B G B G B B B
Gctober B B G G G B G B G B B G
November B G B G G B G B G G G G
December B G B G G G G B G B G G
 
anu 25. aprill 2005, kl 11.31
ei saa enam millestki aru...a jubedalt tahaks aru saada;D

>naine: 27:4=6,75
mees: 28:3=9,33 või ka 29:3=9,66

siit nähtub, et mehe veri on noorem hetkel ja ka peale mehe sünnipäeva. Sul on vaja tütre saamiseks hetke, kui Sinu veri on noorem. seega pead veel ootama. oma vanust jaga 4ga, mehe oma 3ga ja vaata, kellel on suurem jääk.

siit loen ju et mehe jääk on suurem, naise väiksem, mis minu arvates teeb naise vere nooremaks? kas ei? või on mingi teine loogika? ja kui ikka geenid vist mängus, et kui on ikka suguvõsas ainult mehed, siis ega sealt tüdrukut raske saada...:S
 
Seeneke 25. aprill 2005, kl 13.19
to kadi

no läks 1 nr valesti, mingit tähtsust ei oma vastuses olev nr enne koma. vaid jääkväärtus omab. katsu aru saada, see ei ole nii raske.
 
anka 25. aprill 2005, kl 16.42
aga kui mõlemal arvutusel jääb peale koma 0, kas siis ei olegi rasestumise aeg?
N 36:4=9,0
M 39:3=13,0 Kuidas edasi mõelda?
 
Anu 25. aprill 2005, kl 17.52
aaaaaaaaaaa...jääkväärtus...nüüd sain ma ka aru:D
 
??? 25. aprill 2005, kl 20.50
niipalju kui ma arvutasin jäi alati naise jääkväärtus väiksemaks - mõelge ise naise vanuse jagad ju suurema numbriga, mismoodi ta saab mehe numbrist suurem tulla - mehe vanuse jagad kolmega ja alati jääb see ju suurem, või olen ma millestki valesti aru saanud???
 
Seeneke 26. aprill 2005, kl 08.21
to ???

oled tõesti. ära vaata seda, mitu korda kellegil veri elu jooksul uuenenud on, vaid seda, mis peale koma nr-d on. kellel kus maal parajasti tsükkel on...

to anka

kui mõlemal on 0, siis tõesti mina ei julgeks ennustada. siinkohal tuleks aga veidi oodata, sest mehe tsükkel on lühem ja jõuab enne poole peale, kui naise oma. seega varsti võimalus tütre sünniks.
 
anka 26. aprill 2005, kl 12.50
aitäh seeneke, lootus kustub viimasena...
 
liisa22 26. aprill 2005, kl 15.55
mina olen kuulnud,et see sõltub ovulatsiooni ajast.7 päeva enne ov.-ni vahekoras olles on tütar,7päeva pärast ovulatsiooni on poiss.Nii nad räägivad.Aga vot oleks ilmselt kõige targem arstiga konsulteerida,kui ikka väga tüdrukut tahad ja ei julge riskida.
 
tean 26. aprill 2005, kl 16.53
kuskilt lugesin,et tuleks tütreid teha külmemal ajal.mul endal kaks tütart ,mõlemad enam-vähem tehtud oktoobris.üks sündis augustis ja teine viis aastat hiljem juuli lõpus.ei tea,kas see klapib.võib olla on jama?!
 
anni 26. aprill 2005, kl 22.07
mina arvutasin välja et kas mul sünnib poiss või tüdruk.
Seda tegin nii:
Minu vanus lapse tegemise hetkel: 22
Kuu tegemise number (detsember): 12
Lapse kandmise kuud: 9
Nüüd tee selline tehe: 22-12+9= 19
Või kui teed ka nii pidi: 22+12-9=25
Mõlemal juhul on tegu PAARITU arvuga, siis on tüdruk. Kui tuleb paaris arv siis on poiss, ja see on küll täppi läinud. ja minul ongi tüdruk.

Edu teile
 
kata 27. aprill 2005, kl 09.41
Püha müristus...
 
Seeneke 27. aprill 2005, kl 10.10
to anni:

täiesti hämmastav - mul läks ka täppi ja veel mõlema lapse puhul. jõudu kõikidele arvutajatele!
 
ohoo 27. aprill 2005, kl 10.47
hämmastaval kombel on anni antud valem paikapidav. arvutasin oma 3 last ja oma ema 4 last üle ja tõepoolest...klapib....

aga siiani ei ole mina 100% pikapidavat ennustusvõimalust näinud. ei usu ikkagi,et ka see täiesti usaldatav on.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!