Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Rasedus
ämmaemand Jaana Innos
 
snuupi 19. august 2007, kl 14.45
kas kellegil on kegemusi nimetatud ämmaemandaga? käisin esimesel visiidil, midagi otseselt kurta ei ole, aga mingit erakordselt positiivset muljet ta ka mulle ei jätnud.. eks see sõltub vb ka päevast ja tujust, kuidas keegi satub.. mul esimene rasedus, pabistan igast asjade prst, panin kõik kirja, mis küsida tahtsin, aga seal ma ei tundnud ennast sugugi mugavalt, niiet jäid pooled asjad küsimata.. järjekorrad on ka jubedad keskhaiglas, ultraheli tehakse alles 2 ndl pärast ja seegi on lisaaeg (kuigi mul juba 11. rasedusndl praegu) ja peale seda ootan järgmist visiiti ämmaka juurde ka veel 2 nädalat.. kas see on normaalne??
 
d 19. august 2007, kl 22.33
jah see on normaalne, ämmaka juures käidki sa kord kuus ja uh-ga on nii et paraku neil on ajad täis ja nad ei saa ka sinna midagi parata sünnitajaid on palju, sul läks isegi hästi et sa nii kiiresti aja said. ära pabista küll kõik on ok
 
ka rase 20. august 2007, kl 11.47
käisin ka esimesed korrad Innose juures, ja muljed on täpselt samad mis sinul. Siis sattusin aga M. Kirsi juurde, palju positiivsem kogemus, võid ka proovida. Ja kui sul kõik korras on, siis kutsutaksegi kord kuus läbivaatusele.
 
Keily 24. november 2020, kl 12.47
Mida tee kritiseerite mina olen selle ämmaemandaga rahul ei ole midagi halba tema kohta öelda
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!