Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Rasedus
palun soovitage ämmaemandat pelgus
 
esmarase 26. august 2007, kl 22.24
soovin võtta pelgus tasulist ämmaemandat. palun soovitage kelle võiksin võtta (ja miks, kui viitsite seletada:)) Suur t2nu!
 
nell 27. august 2007, kl 09.27
mina käin Aivi Sepp a juures. Ta on hästi mõnus, noor ja rahulik ja kuulab kõik mured ära.oskab nõu anda.Mina olen küll väga rahul.
 
meie 27. august 2007, kl 11.11
Vilma Meriküll, vanem naisterahvas, väga konkreetne, samas suureks abiks ja toeks! Aidanud mõlemad mu tütrekesed ilmale!
 
esmarase 27. august 2007, kl 12.03
erinevates kohtades on esile kerkinud ka järgm nimesid: Aigi Paluver, Janika Pääro, Merja Niitav, Kärt Pielberg ja Tanja Artjomova. Kommentaare nende kohta pole kuulnud, oskab keegi midagi öelda? :)
 
puhh 27. august 2007, kl 22.18
Merja Niitav aitas mõned päevad tagasi meie kolmanda poja ilmale tuua. Ta ei olnud meil tasuliseks võetud aga paremat nõu, abi ja õigel hetkel kohalolekut ilma igasuguse pealetükkivuseta mina tahta ei oska. Lisaks kõigele oli Merja Niitav täiesti valmis abistama meid vette sünnitusel.
... aga vaatamata sellele, et olen "vee loom" ja vette sünnitusest väga huvitatud ronisin viimasel hetkel siiski kuivale sünnitama.
 
Uku K 12. aprill 2022, kl 08.59
Mu sünnitusest on üle kuue aasta möödas ja kui ma sellele mõtlen siis ihukarvad tõusevad püsti just selle ämmaemand pärast, ülbitsev ja üleolev, külm ja tige Janika Pääro. Rikkus terve sünnituse ära, lisaks ei saanud ta aru et laps on vales asendis.
Never ecer ei soovita.

Aga muidu on väga toredaid ämmakaid pelgus. Kahjuks nende vahetused said selle kõige kriitilisemal hetkel läbi.
 
Helen Sa 29. juuli 2022, kl 16.21
Merja Niitav, maailma parim ämmaemand. Tegi tasuta oma vabast ajast tööd, et olla minuga sünnituse lõpuni, et nihu midagi ei läheks. Endal oli läbi juba tööpäev, vahetus lõppenud.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!