Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Rasedus
Mehele originaalselt rasedusest teatamine:)
 
suslik 04. oktoober 2007, kl 10.42
Noo ma saan aru, et mis küsimus see on, kuidas mehele rasedusest teatada? Tegelikult tahaks teada, kuidas olete teatanud oma kallile kaasale, et perre uus liige tulemas? Tahaks kuidagi originaalselt asjale läheneda. Mitte nii, et vaat testil 2 triipu....
Öösel, noo varahommikul tegin testi, kus oli 2 triipu. Olen mega happy ja algul mõtlesin, et kohe hommikul räägin mehele kaa, aga nüüd mõtlen, et teen veel ühe testi ja siis teatan. Igatahes ootan põnevaid ideid:D
 
Kuule, 04. oktoober 2007, kl 10.53
mis siin pikalt asja põnevaks ajada ja ideid oodata.Lapse sünd on ilus tulevane sündmus ja eks siis teatagi,kui uus test tehtud.Või paned shampuse klaasi testi, et pidulikum oleks?
 
Judith 04. oktoober 2007, kl 11.47
Mina tegin kaardi, kus peal oli lapse pilt. Kaardi vahele kleebisin testi (oli see peenike test). Ja sisse kirjutasin: ISSI, MA TULEN:D
 
23+ 04. oktoober 2007, kl 11.53
Judith, väga armas :)

Minul oli mees juba vähemalt poolteist aastat last tahtnud aga ma ise punnisin vastu. Lõpuks jätsin salaja tableti võtmise ära ja jäin ootele. Kui kaks triipu kätte sain, pakkisin testi kingituseks ja andsin mehele üle.

No kingitust niisama ühel vihmasel päeval mitte mingi tähtpäeva puhul saada on ju täiesti ootamatu üllatus juba iseenesestki. A kui kingi avas, siis olid küll sõnades-raske-seletada-emotsioonid.
 
mina 04. oktoober 2007, kl 11.56
lihtsalt tuli see möte raamatukaupluses jalutades, et oma emale vöiksin kinkida raamatu "Kudumid väikelastele", kui rasedaks jään. Tema juba sygeleb vanaemaks saamise pärast:)
 
suslik 04. oktoober 2007, kl 12.17
See kingi idee on päris hea!!
Issand, tegelt olen kui sütel, emotsioonid on nii laes, et mine või õnnest lõhki:P
 
P 04. oktoober 2007, kl 12.42
mul lubas mees suitsetamise maha jätta lapse pärast. saatsin siis sõnumi talle lõuna paiku, et mäletad mis juhul sa suitsetamise maha pidid jätma? tüüp läks kohe ekstaasi :))
 
anneli 04. oktoober 2007, kl 13.14
hmm,me tegime koos 2 testi ja siis nutsime...see oli nii mõnus hetk...ja suitsetamise jättis maha jne..ja kohe kohe on laps sündimas..
 
j 04. oktoober 2007, kl 13.23
proovisime juba päris kaua last. Läksime mehe lemmik randa, võtsin kaasa shampusepokaalid ja Võluvee, nimega Õnn. Oh seda rõõmu, kui vee välja kookisin, mees sai kohe aru.
 
riin 04. oktoober 2007, kl 17.26
olime mõnda aega proovinud, aga seni tulemusteta. panime ennast valmis, et selleks võib kuluda kaua aega enne kui rasedaks jään.

tegin testi mehega konsulteerimata. kaks triipu. no täitsa lõpp!!! olin tükk aega ikka rabatud! ja nii pagana õnnelik :)

mehele ei öelnud esialgu midagi. järgmine päev ostsin poest kõige pisemad valget värvi beebide sokid. panin need õhtul salaja mehele sokisahtlisse. kõige peale. pool ööd olin veel põnevuse pärast üleval - noh, et kuidas mees hommikul reageerib?

hommikuti tõuseb mees varem.
lõpuks jõudis oma asjadega sinnamaani, et tegi sokisahtli lahti, võttis enda sokid sealt, pani sahtli kinni. vaikus... sahtel uuesti lahti... vaikus (ma ei julgenud liigutada ka).
toa teisest servast tuli siis lõpuks väriseva häälega küsiv sõna "musi?". kui ta siis mu nägu nägi, tuli ühe hüppega voodisse kallistas kõvasti ja sosistas kõrva sisse "aitäh sulle!"


see pisike aitäh saab mõne nädala pärast aastaseks.
 
eoh 05. oktoober 2007, kl 10.29
nii hea on lugeda...peaaegu et tuleb pisar silma :) loodan et meie ka varsti nii kaugele jõuame
 
suslik 05. oktoober 2007, kl 11.54
See soki asi on hästi nunnu!! Ma ise käisin poes ja kogu aeg mõtlesin mingite pisikeste ketside peale, aga ei tihanud ikkagi ära osta. Sest tahtsin teise testi veel teha:) Tegin siis teise kah ära ja nüüd siis ikka ja endiselt nuputan, kuidas meest tõsiselt üllatada, ei taha muuseas seda asja teatada:):D:D:D
Loodan vaid, et kõik ikka korras on, igasugu hirmu lugusid kuulnud tühjadest munadest jne. Ja hiljuti sai reisil veiniga tõsiselt liialdatud, loodetavasti ikka kõik korras. See vist tavaline, et jube paanika tuleb peale:P
 
minake 06. oktoober 2007, kl 15.54
nii armsad on kõikide jutud et mul silmast vesi väljas:)
meie ka proovisime hästi kaua ja ei midagi. suvel abiellusime ja ootamatult selgus, et olime sellel ajal juba olnud komekesi! siis kui triibud kätte sain, tahtsin ka kuidagi põnevalt teatada, helistama ei hakanud. kui õhtul koju tuli, siis kallistasin hästi kõvasti ja ütlesin et mis sa arvad, mitmekesi me siin pulmapildi peal oleme, tema ei jaganud kohe ära et kuidas mitmekesi, kahekesi ikka. mina siis pisarsilmi et mkmm, kolmekesi ja siis kraamisin testi välja. oh seda rõõmu siis, tulevane issi on nii tähtis nüüd et mine või lõhki!
 
mann 07. oktoober 2007, kl 11.05
lõsutasin diivanil ja palusin mehel oma kõhtu mudida (tavaliselt teen seda siis kui mul päevad ja kõht valutab, ta aga teadis et mul pole päevad ja punnis vastu. ok, jätsin ta rahule. Õhtul kaisus siis mudis mu kõhtu ja rääkis, kui tore oleks kui seal väike jõmm juba pesitseks. Seepeale sosistasin talle, et oleks küll ja ongi ja veel topelt tore. Ta ei saanud aru, mul oli nii naljakas, aga ei hakkanud rohkem selgitama ka :) öösel millalgi alles tabas ära, ajas mu üles ja küsis kas ootan kaksikuid w :D
 
mina 07. oktoober 2007, kl 14.45
mul on mees politseinik ja uudis tuli just sellel ajal kui issi oli aprillis "riiki kaitsmas". jube närv oli sees, maailm tundus nii sassis. olin siis hommikul üksi kodus ja seal olid need oodatud triibud. saatsin siis talle ka sõnumi kus oli ainult kaks triipu :P. emotsioonid olid nagunii taevas.. siis olid vist kosmoses väljas. päris kohale jõudis vist tegelikult siis kui UH ekraanilt seda pisikest udukogu näidati.
 
27+ 10. oktoober 2007, kl 10.05
.. me proovisime ka tykk aega titat teha, mul oli valmis ostetud tibatilluke beebinuku, et kui on test positiivne siis vaaritan mehele tohutu õhtusöögi ja panen beebi taldriku äärele istuma, kirjarull käes, kus on kiri. "issi ma tulen!!!"
aga mis juhtus- kuna päris kaua üritanud, siis see testi tegemine oli nagu rituaal- võibolla suurest otusärevusest oli närv päevad sassi löönud ja nii ma neid iga kuu tegin :D
.. aga kui need kaks triipu ilmusid... olin ma nagu tuulispask mehe kaelas ja sosistasin talle kõrva " ytle tere" ta ei saanud arugi, et kellele..... siis jõudis kohale! olin ise rohkem hämmingus kui tema... kuni magamaminekuni yritasin käega olematut kõhtu hoida ja hästi tasakesi liikuda, et mitte me tulevast titat häirida :D:D:D mitu päeva mehega rääkisime sosinal :D :D :D
kogu plaanitud teatamise tseremoonia jäi ära :D
 
mann 11. oktoober 2007, kl 22.55
nii ilus oli lugeda ,et pisarad tulid silma...
 
Minaaaa 21. august 2017, kl 09.21
Meie teatasime nii ... Lasime teha pildiraamid mille sees oli kiri.. parim kingitus mis laps saab vanematele teha on muidugi lapselaps ja muidugi kook kus oli beebi pilt :)
 
NetiKink 03. oktoober 2017, kl 13.32
Päris paljud on teada andnud värvi muutva fotokruusiga: https://netikink.eu/6-varvimuutvad-fototassid
Tassile pannakse näiteks kiri - ISA AASTAST 2017 või ka siis ultraheli pilt. Samuti antakse selliste tassidega tihti teada uutele vanaemadele ja vanaisadele, et nemad saavad mingist hetkest siis vanaemadeks ja vanaisadeks.
Kerttu26@gmail.com 05. märts 2020, kl 08.00
Uusi ideid kellegil
 
Kingikorv 18. november 2020, kl 18.09
Siin üks armas viis kuidas rasedusest teatada :) Mõneks tähtpäevaks või niisama kinkida selline body: https://kingikorv.ee/toode/lapseootusest-teatamine/
 
Jarmila 18. september 2021, kl 09.30
Valige krediidile soovitud summa: 2000–1 000 000 eurot
Otsite rahastamist oma tegevuse taasalustamiseks, projekti elluviimiseks või endale korteri ostmiseks, kuid kahjuks seab pank teid tingimustele, mida te ei suuda täita. Pakume lühi-, kesk- ja pikaajalisi laene. Pank pakub meie ülekandeid tehingu turvalisuse tagamiseks kõigile, kes suudavad selle tagasi maksta intressiga 2% aastas. Palun võtke minuga otse e -posti teel ühendust:
Minu e -posti aadress: smajslova.jarmila@hotmail.com
Minu e -posti aadress: smajslova.jarmila@hotmail.com
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!