Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Rasedus
Rasedaks kohe peale päevi?
 
Naine30 30. juuli 2009, kl 15.01
Tere.

Nüüd ikka täitsa segadus.
Kas on võimalik jääda rasedaks kohe peale päevi?
17.07 hommiku lõppesid päevad ning õhtu,öö ja järgnevad päevad olime mehega tihti vahekorras.
Nüüd sellest siis möödas 1,5 nädalat ja alakõht valutab,ei määri(oht ära kukkuda), söögiisu kasvab(olen koguaeg suure söömaga olnud), meeletu väss, tujud muutuvad sekundiga. Tegin testi negatiivne. Kas võib valetada? Olen kuulnud jube vastakaid arvamusi sellest, et kohe päevi ei jää rasedaks.

Tänud vastuste eest!
 
M. 30. juuli 2009, kl 16.23
Kõik oleneb naisest, sooviaksin natukese aja pärast uuesti testi teha ja kui ikka kahtled siis arsti juurde veretesti tegema, veretest ei tohiks minu meelest raseduses eksida :)
 
näh 30. juuli 2009, kl 17.32
Rasedaks võib jääda ka päevade ajal. Peale menstruatsiooni seda enam. Seda, kas sa rase oled, näitab ikkagi lõplikult test.
 
N31 30. juuli 2009, kl 18.48
Mina jäin ka kohe peale päevasid. Päevade ajal ei ole ma kunagi vahekorras, alati ootan, millal läbi saavad. Nüüd on siis tulemus käes. Test samuti ei näidanud. Läksin arsti juurde, tehti ultraheli, mis midagi ei näidanud. Saadeti veretesti tegema. Arst ütles: "jah, tõepoolest on rasedusehormoon teie veres kõrgem."
Nüüd siis lähen järgmine nädal ilmselt arvele võtma. Umbes 4 nädalat ja iiveldab. Isud on sellised, et söön kommi ja suitsuvorsti korraga.
 
Suusi 04. august 2009, kl 12.35
On ikka võimalik minul olid päevad 7 päeva ja ovulatsioon 9 tsükli päeval, naistel ovulatsioon üldiselt 6-16 tsüklipäev...
 
n29 07. august 2009, kl 14.43
Söön hetkel veel viimast kuud tablette ning siis on plaanis need ära jätta. Ehk siis kohe pärast päevi anname meie perele võimaluse kasvada. Olen söönud tablette ca 10 aastat (väiksemate vahedega), eks siis ole näha, kas õnnestub kohe või läheb aega. Siin foorumist kajastatud kogemuste järgi paistavad need enam-levinud variandid olevat.
 
Hhhh 14. august 2015, kl 16.05
Mul ka sama mure, olen ka ammune triibupüüdja ja siiamaani pole õnnestunud. Teisel päeval pärast päevade lõppu olime vahekorras ja OV peaks olema homme-ülehomme ...ning nüüd mõtlen koguaeg,et kas õnbestus ja mis praegu kõhus toimub..
 
Hhhhh 14. august 2015, kl 16.07
Tahtsin veel juurde lisada,et vahekorrast 8 päeva möödas ja OV minu arvutuste järgi homme-ülehomme
 
dkk 15. august 2015, kl 15.32
8 päeva enne ovulatsiooni on natuke liiga palju, et midagi oodata tasuks. Minu teadmiste kohaselt on seemneraku rekord-eluiga 7 päeva, aga see on rekord ja saavutatav eriti heade tingimuste juures.
 
Mure 18. august 2015, kl 15.57
Aitäh,et on häid inimesi kes viitsib natukenegi rahustada ja kirjutada ka enda kogemusest :)
Olen nii ammune triibupüüdja.. Mis mind nii murelikuks teeb,et kuna see OV ikka, päevad iga kuu 30ndal ja nagu ikka 14päeva enne päevi :) arvutadin välja,et 16,17 oleks pidanud nagu olema aga tühja.. Olen nii palju lugenud,et kohe pärast päevi pole lihtsalt võimalik jääda,et keha ei jõua toota uusi hormoone ja et ikka mida lähemale OV seda parem aga kui sa ei tea millal see täpselt on siis keeruline :/
Praegu 12 päeva möödas ja test negatiivne ja olen lootust kaotamas :/
 
Nainee 18. august 2015, kl 16.03
Suusi Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> On ikka võimalik minul olid päevad 7 päeva ja ovul
> atsioon 9 tsükli päeval, naistel ovulatsioon üldis
> elt 6-16 tsüklipäev...


Ma umbes arvutasin välja,et päevad iga kuu 30ndal 14 päeva enne siis 16,27 ja vahekorras 5 ndal...arvan,et oleks pidanud ikka ootama ja natuke OV lähemale proovida.. Siis loen ja mõtlen kuidas keegi on kohe pärast päevade lõppu rasedaks jäänud :/
 
Nainee 18. august 2015, kl 16.06
Hhhh Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mul ka sama mure, olen ka ammune triibupüüdja ja s
> iiamaani pole õnnestunud. Teisel päeval pärast päe
> vade lõppu olime vahekorras ja OV peaks olema homm
> e-ülehomme ...ning nüüd mõtlen koguaeg,et kas õnbe
> stus ja mis praegu kõhus toimub..

Mitu päeva sul vahet vahekorrast OV-ni? :) Mul umbes 10 päeva ja sellepärast mõtlengi,et seemnerakk ei püsigi elus nii kaua ja ilmselt sellepärast ongi test negatiivne
 
????? 19. august 2015, kl 15.33
Arvutasin OV aja umbes 15,16 aga tühja..alles täna 19ndal..aga 14 päeva enne päevi kuid see läheb üle.. Rasedust negatiivne 1,8 nädalat möödas..:((( nii raske on kui OV tuleb ka nagu jumal juhatab :)
 
kiisumiisu 03. juuli 2018, kl 10.20
tere
minul juhtus selline asi näiteks et olin rase tegin kodus testi ja enne kui arstile läksin nädal kaks hiljem hakkasid paari päevalised päevad ja nüüd tahaks ka uuesti jääda rasedaks millal oleks see aeg kui jääda peale päevi ja kõht ka vaikselt suureneb milles võiks see asi olla
 
:)) 18. veebruar 2019, kl 08.18
Tere
Kas nii on voimalik kui 14-ndal lõppesid päevad ja vahekorras olin kohe jargmine paev,et siis on voimalik et rasestun?
 
Aaaa 12. jaanuar 2021, kl 08.39
6ndal hakkasid päevad tana 12 tundub et hakkab lõppema millal oleks õige aeg rasedaks jäämiseks tahaks väga. Kuidas arvutada
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!