Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Beebi
Äkiline ärasoit
 
? 26. november 2003, kl 20.55
Pisike tibu kohe saamas 5 kuuseks kuid nyyd oli vaja äkitsi 3 nädalaks ära soita.Issi kyll jäi tibuga koju ning praeguseks ära oldud 5 päeva.Endal on jube igatsus - tytrekesest nagu polevat midagi aru saada ytleb issi.Kui telefonteel tibuga juttu ajada,siis hakkab uurima ja naerma kyll,et kus see emme siis ennast ikka peidab.Kas kellelgi olnud samasugune juhus,kus väga äkki on olnud vaja ära soita ning lapsele pole nagu hrjumiseks aega jäänud kellegi teisega olla.(Issi ju siiski käis muidu tööl ja mina ise tibuga kodus)
Kas on voimalik,et "Tundemärgid" igatsusest löövad välja hiljem ning veel selline kysimus,et ega 3 nädalaga laps minust täitsa ära ei voordu voi kuidas?
 
. 28. november 2003, kl 23.59
Hea et ta issiga ikka on. Muidugi tagaotsimise aeg hakkab umbes peale 6. elukuud,siis on nats raskem nii äkki ära minna. Laps tajub reaalajas asju rohkem. Keegi tark olla öelnud,et laps saab aru siis juba ka sellest,et päevad nö vahetuvad ja m6ni laps pidi hakkama nädal6ppe ootama,kuna siis yldjuhul koik temaga kodus.Tont seda teab,kas nii varakult ikka asi on juba nii.
 
. 28. november 2003, kl 23.59
Hea et ta issiga ikka on. Muidugi tagaotsimise aeg hakkab umbes peale 6. elukuud,siis on nats raskem nii äkki ära minna. Laps tajub reaalajas asju rohkem. Keegi tark olla öelnud,et laps saab aru siis juba ka sellest,et päevad nö vahetuvad ja m6ni laps pidi hakkama nädal6ppe ootama,kuna siis yldjuhul koik temaga kodus.Tont seda teab,kas nii varakult ikka asi on juba nii.
 
,, 07. detsember 2003, kl 15.10
meil käis issu jälle 6 nädalat ära.muidu olid nad ennem kogu aeg koos .unerütm muutus hirmsasti.natuke oli ta nagu teistsugune,tõsisem vist,sest issi lollitas kogu aeg ja tegi hääli.ta oli siis ainult 3 kuune.kui issi taqasi tuli siis võõrastas esimesed pool tundi ja eks issi kartis ka nagu natuke.nüüd on jälle suurimad sõbrad nii et ära muretse
 
paha 17. detsember 2003, kl 23.23
alla aastasel(isegi öeldaks kuni 3 aastsel ) ei võiks ema minna kaugemale kui 5 meetrit kauemaks kui 10 min mitte mingil juhul.... eks pärast ise kannatad kui suhe lapsega nässus... mina küll ei jätaks nii väikest maha ja veel nii pikaks ajaks. Ma reisin ka väga palju ringi, laps on igal pool kaasas!!! see on tahtmisel alati võimalik!!! Nüüd pole enam midagi teha! Ei taha kuri olla aga hoolimatu ema tundud küll!
Loodan, et see ei mõju suhtele halvasti, aga raamatutarkus väidab küll vastupidist.....
 
to paha 20. detsember 2010, kl 19.44
tahaks näha ema, kellel ei teki depressiooni,kui ta ei ole aasta jooksul lapsest kaugemal kui 5 m ja 10 minutit. Ma läheks küll lolliks, kui ma ei saaks vahel üksi poeski käia. Pigem see kogu aeg koosolemine süvendab kanaemandust ja see veel hullem suhete rikkuja.
 
teine rebane 20. detsember 2010, kl 20.52
paha tegi halba nalja.

Ma südamest loodan.

Mis inimene kasvab lapsest, kes esimese (kolme) aasta jooksul pole kordagi emast eemal olnud? Ja mis sellest emast saab?

Ma olen ikka eriti hoolimatu, käin tööl ja muidki tegemisi on. Juba esimesel elukuul käisin lapsest kaugemal, kui 10 meetrit. Siiani ei ole märganud, et suhted "nässus" oleks.
 
helesinine 21. detsember 2010, kl 15.45
Ok . rääkige nüüd ausalt välja kes käib nii vanasid teemasid lugemas ja kommimas?. See laps käib juba koolis.
 
K 06. jaanuar 2011, kl 18.18
TIBU ,TIBU.Kana oled we
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!